Nelze odstranit aplikace na vašem iPhone 11 nebo iPhone X Series? Tady je co dělat

V App Storu jsou více než dva miliony aplikací, ale nechcete je mít všechny ve svém iPhonu najednou. Pokud v zařízení iPhone 11 nebo iPhone X dochází místo v úložišti, zjistěte, jak odstranit některé aplikace, abyste uvolnili více místa.

Zde jsou všechny způsoby, jak to udělat, spolu s tipy na řešení potíží, když nemůžete ze svého iPhone mazat aplikace.

Jak odstranit aplikace na vašem iPhone

Smazání aplikací v systému iOS bylo poměrně jednoduché: stačí klepnout a podržet ikonu aplikace na domovské obrazovce a poté stisknout ikonu X který se objeví, když se aplikace začnou vrtět.

Ale v dnešní době existuje několik různých způsobů, jak odstranit aplikace z vašeho iPhone.

1. Otevřete nabídku rychlých akcí na domovské obrazovce

Na domovské obrazovce iPhonu klepnutím a podržením ikony aplikace zobrazíte nabídku rychlých akcí. U iPhonu X můžete dokonce silným stisknutím aplikace odhalit tuto nabídku pomocí 3D dotyku.

Přesné možnosti nabídky se liší v závislosti na konkrétní aplikaci. Ve spodní části nabídky by se měla zobrazit možnost Smazat aplikaci. Klepněte na něj a poté potvrďte, že chcete Vymazat aplikaci v následujícím upozornění.

Klepnutím a podržením aplikace zobrazíte a Smazat aplikaci knoflík.

2. Úpravou domovské obrazovky můžete rychle odstranit mnoho aplikací

Pokud chcete smazat spoustu aplikací najednou, měli byste klepnout na Upravit domovskou obrazovku místo toho z nabídky rychlých akcí. Najděte tuto možnost poblíž Smazat aplikaci po klepnutí a podržení ikony aplikace na domovské obrazovce.

Jakmile klepnete Upravit domovskou obrazovku každá aplikace se začne třást, což vám umožní přetáhnout je na různá místa na domovské obrazovce. Měli byste také vidět X tlačítka se také zobrazují v levém horním rohu aplikací.

Klepněte na X poté potvrďte, že chcete Vymazat aplikace ve vyskakovacím upozornění.

Vyberte Upravit domovskou obrazovku. Klepněte na ikonu X tlačítko k odstranění aplikace. Potvrďte, že chcete Vymazat to.

3. Odstraňte aplikace z nastavení úložiště iPhone

Dalším pohodlným způsobem, jak odstranit aplikace ze zařízení iPhone 11 nebo iPhone X, je nastavení. Jít do Nastavení> Obecné> Úložiště iPhone načíst seznam všech aplikací na vašem iPhone.

Klepnutím na konkrétní aplikaci zobrazíte další informace o ní, včetně možností Offload aplikace nebo Smazat aplikaci.

Použití Offload aplikace pokud plánujete aplikaci v budoucnu znovu použít, ale nechcete, aby vám právě teď zabírala místo na iPhonu. Tím se uloží vaše osobní údaje a ikona aplikace zůstane na domovské obrazovce, zatímco data aplikace budou odstraněna sama.

Případně použijte Smazat aplikaci smazat celou aplikaci a všechna její data. To je nejlepší volba, pokud nikdy neplánujete tuto aplikaci znovu použít.

Zvolte Vyložit nebo Vymazat aplikace z vašeho nastavení iPhone.

Co dělat, když z iPhonu nemůžete mazat aplikace

Váš iPhone někdy neumožňuje mazat aplikace, bez ohledu na to, kterou z výše uvedených metod používáte. V takovém případě to obvykle můžete opravit vyladěním některých nastavení na vašem iPhone 11 nebo iPhone X.

Není možné odstranit některé z integrovaných aplikací společnosti Apple

V systému iOS 12 společnost Apple umožnila odstranit mnoho integrovaných aplikací pro iPhone, například Mail, Calendar, Reminders a další.

Stále však existuje spousta integrovaných aplikací Apple, které nelze odstranit. Tyto zahrnují:

 • Obchod s aplikacemi
 • Fotoaparát
 • Hodiny
 • Najít moje
 • Zdraví
 • Zprávy
 • Telefon
 • Fotky
 • Nastavení
Některé aplikace nenabízejí možnost je smazat.

I když tyto aplikace nemůžete smazat, můžete je přidat do jedné složky a skrýt je na samostatné domovské obrazovce.

Aktualizujte a restartujte svůj iPhone

Pokud by bylo možné aplikaci smazat, možná budete muset aktualizovat software v iPhonu a nejprve jej restartovat.

Jít do Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru zkontrolovat nové aktualizace iOS. Stáhněte a nainstalujte všechny dostupné aktualizace.

Aktualizujte svůj iPhone na nejnovější software a vyřešte problémy.

Když je váš iPhone 11 nebo iPhone X aktuální, stiskněte a podržte tlačítko Boční tlačítko buď Objem knoflík. Po zobrazení výzvy posunutím vypněte váš iPhone.

Než stisknete, počkejte alespoň 30 sekund po dokončení vypnutí vašeho iPhone Boční znovu jej restartujte.

Zakažte omezení obsahu a soukromí v době používání

Možná nemůžete mazat aplikace na vašem iPhone 11 nebo iPhone X z důvodu omezení obsahu a ochrany osobních údajů. Tato nastavení jsou u dětských zařízení obvykle zapnutá, aby se omezil obsah pro dospělé.

Jít do Nastavení> Čas obrazovky> Omezení obsahu a soukromí. Vypni Omezení obsahu a soukromí v horní části stránky. Pokud se zobrazí výzva, zadejte přístupový kód obrazovky, který se může lišit od normálního přístupového kódu pro iPhone.

Chcete-li zachovat omezení obsahu a soukromí, ale přesto chcete aplikace mazat, změňte následující nastavení:

 1. Jít do Nastavení> Čas obrazovky> Omezení obsahu a soukromí.
 2. Jít do Nákupy z iTunes a App Store.
 3. Pokud se zobrazí výzva, zadejte přístupový kód času na obrazovce.
 4. Klepněte na Mazání aplikací a nastavit na Dovolit.
Ujistěte se, že vaše nastavení iPhone umožňuje mazat aplikace.

Upravte nastavení usnadnění přístupu

Pokud nemůžete otevřít nabídku rychlých akcí, abyste mohli mazat aplikace nebo upravovat plochu, možná budete muset upravit nastavení dotyku na vašem iPhone.

Ovlivňují to, jak rychle se zobrazí nabídka nebo jak silně musíte stisknout pro 3D dotek.

Jít do Nastavení> Usnadnění> Dotkněte se>3D a Haptic Touch. Pod Dotkněte se trvání části, změňte dobu, po kterou musíte klepnout a podržet aplikaci, aby se zobrazila nabídka rychlých akcí. Můžete to vyzkoušet na obrázku v dolní části stránky.

Upravte nastavení usnadnění na vašem iPhonu.

Na iPhone X můžete také zapnout 3D dotyk a upravte Citlivost 3D dotyku. Pokud nechcete tolik tlačit, změňte citlivost na Světlo.

Existují i ​​jiné způsoby, jak vymazat úložiště na vašem iPhone

Hlavním důvodem pro odstranění aplikací z iPhonu 11 nebo iPhonu X je vytvoření více bezplatného úložiště v zařízení. Existuje však spousta dalších věcí, které můžete udělat, abyste vytvořili také více bezplatného úložiště, což by mohlo znamenat, že se můžete držet užitečnějších aplikací.

Zjistěte, z čeho se vyčerpává vaše úložiště iPhone Všeobecné nastavení. Pak se podívejte na tento příspěvek a zjistěte, co dělat, pokud ve svém iPhone ztrácíte spoustu místa na „Other“ nebo „System“.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found