Jak odebrat stará zařízení Bluetooth z Macbooku

Vzhledem k tomu, že se Bluetooth stává standardem pro připojení mezi zařízeními, není žádným překvapením, že existuje spousta zařízení Bluetooth, která si můžete vybrat a spárovat se svým Macbookem. Před několika lety jste měli k dispozici pravděpodobně starou dobrou klávesnici Bluetooth nebo externí reproduktor Bose spárovaný s vaším počítačem. Možnosti jsou nyní nekonečné.

Jak do svého Macbooku přidáváte nová zařízení Bluetooth, počet zařízení Bluetooth v seznamu stále roste. Ukážeme vám, jak pomocí tohoto rychlého tipu odebrat ze svého Macbooku stará zařízení Bluetooth, která již nepoužíváte, a budeme se zabývat řešením některých běžných problémů s Bluetooth.

To vám pomůže spravovat seznam zařízení, která jsou ve vašem Macbooku k dispozici. Jedná se o velmi jednoduchý proces. Pojďme na to!

Snadné kroky k odebrání starých zařízení Bluetooth z Macbooku

  • Ujistěte se, že je Bluetooth zapnutý. Klikněte na > Předvolby systému> Bluetooth

  • Pokud nevidíte ikonu Bluetooth na hlavní obrazovce v pravém horním rohu, ujistěte se, že je zapnutá a povolili jste položku nabídky „Zobrazit Bluetooth na liště nabídek“

Zde můžete odebrat zařízení Bluetooth kliknutím na tlačítko „X“ vpravo.

  • Druhou možností je stisknout a podržet klávesu „alt“ / „možnost“ a kliknout na ikonu Bluetooth v pravém horním rohu

  • Pod zařízeními v rozevírací nabídce najdete všechna zařízení Bluetooth, která jsou připojena k vašemu Macbooku

  • V nabídce vyberte možnost Odebrat a toto zařízení odebere ze seznamu Bluetooth zařízení, která byla v určitém okamžiku spárována s vaším počítačem Mac.

Cant ‘Odebrat zařízení Bluetooth na Macu, opravit

Pokud jste vyzkoušeli výše uvedené jednoduché kroky a stále nemůžete staré zařízení Bluetooth z počítače Mac odebrat, je pravděpodobné, že váš soubor plist může vyžadovat ruční aktualizaci. Tyto kroky odstraní všechna zařízení Bluetooth a budete muset postupně spárovat všechna zařízení, která chcete s Macbookem používat.

  1. Pomocí Finderu na svém Macbooku zadejte /Library/Preferences/com.apple.Bluetooth.plist
  2. Popadněte soubor a přesuňte jej do koše
  3. Restartujte počítač Mac
  4. Tím odstraníte všechna vaše zařízení Bluetooth a můžete znovu spárovat zařízení, která budete používat s Macem

Bluetooth nefunguje po nejnovější aktualizaci? Opravy

Někteří uživatelé si všimli problémů s Bluetooth po aktualizaci zařízení na nejnovější aktualizaci macOS nebo iOS. Máte-li problémy, máme pro vás řešení. Přečtěte si našeho podrobného průvodce řešením problémů s technologií Bluetooth v systému macOS, abyste získali informace o těchto problémech.

Pokud shledáte příspěvek užitečným, můžete jej sdílet.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found