Na mém iPadu, iPhonu nebo iPodu Touch žádná aplikace FaceTime

Několik uživatelů uvedlo, že služba videohovorů FaceTime není v jejich domovských zemích k dispozici. Jeden uživatel například uvedl: „Žiji v Indii a nedávno jsem při své návštěvě Dubaje koupil 64 GB iPad 2 (WiFi + 3G). Šokující je, že když jsem se natáhl a otevřel své zařízení, našel jsem aplikaci FaceTime chybí… ?? “

FaceTime není k dispozici všude a ne všichni operátoři jej podporují.V době psaní tohoto článku nepodporují FaceTime následující země: Saúdská Arábie, Pákistán a Spojené arabské emiráty, včetně Dubaje. V těchto zemích není FaceTime k dispozici nebo se neobjevuje na žádném iPhonu, iPadu nebo jiném produktu Apple zakoupeném nebo použitém v uvedených zemích.

Pokud žijete v jedné z těchto zemí na černé listině, zanechte prosím níže komentář a dejte nám vědět, co si myslíte o nedostatečné podpoře FaceTime.

Podívejte se na komplexní seznam Apple pro celosvětovou podporu FaceTime, abyste zjistili, zda je uvedena vaše země a operátor.

Pokud vaše země a přepravce podporuje FaceTime

Pokud nevidíte FaceTime jako aplikaci ve svém iDevice, možná jste aplikaci FaceTime odebrali vy nebo někdo jiný. V takovém případě je nutné jej obnovit. Otevřete App Store a do vyhledávacího pole zadejte FaceTime. Mělo by to přijít. Pokud ano, stáhněte a nainstalujte jej. Případně vyhledejte aplikaci FaceTime v Spotlightu nebo pomocí Siri.

Pokud ne, musíte spustit iOS10 nebo vyšší, abyste viděli aplikaci FaceTime v App Store. Přejděte do Nastavení> Obecné> Aktualizace softwaru a aktualizujte na nejnovější iOS a zkuste výše uvedené kroky znovu.

Zkontrolujte omezení

Přejděte na Nastavení> Obecné> Omezení a ujistěte se, že jsou zapnuty OBOJÍCÍ FaceTime a Fotoaparát. Pokud máte ve svém fotoaparátu zapnutá omezení, nemůžete FaceTime používat.

Nahlédněte do svých složek

Pokud máte na iPadu nebo iPhonu složky, FaceTime je často v jedné z nich zastrčený. Zkontrolujte tedy také své složky! FaceTime se často objevuje ve složce Productivity nebo Utilities.

Tipy pro čtenáře

  • Zkuste jít do Kontaktů pro volání FaceTime. Pokud je k dispozici, měli byste být schopni uskutečňovat hovory FaceTime ze stránky kontaktů
  • Zkontrolujte IMEI. Pokud má váš telefon číslo modelu končící na AE nebo AB (a mohou existovat i další), Facetime nebude fungovat. Vyhledejte model telefonu a IMEI v části Nastavení> Obecné> O aplikaci

FaceTime nefunguje?

Pokud máte aplikaci FaceTime, ale nefunguje, podívejte se na následující příspěvek o používání FaceTime.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found