enMTW je připraven na útěk z vězení iOS 9.3, jen čeká na iPhone SE

Od vydání Pangu iOS 9.1 Jailbreak jsme toho o Cydii a světě útěku z vězení moc nemluvili. Nástroj nebyl velkým hitem, protože firmware již nebyl podepsán společností Apple. Jsem si však jistý, že všichni Pangu i nadále oceňují za veškerou jejich tvrdou práci a prokázání, že hackeři jsou v komunitě stále aktivní.

Vraťme se nyní k hlavnímu tématu, dobré zprávě, o které si myslím, že ji každý rád slyší. Datum vydání útěku z vězení iOS 9.3. Mnoho lidí má humbuk, aby nyní mohli živě streamovat nadcházející událost pro iPhone. Proč? Protože hacker iOS @enMTW tvrdí, že „mimochodem je 9.3 připraven jít. Čekání na JV. “

Stručně řečeno, enMTW iOS 9.3 Útěk z vězení se blíží po nadcházející dostupnosti iPhone SE. Pamatujte, že to není první hacker, který si takovou věc nárokuje. Ačkoli jsme nemluvili o nikom jiném, stojí za to zmínit italského vývojáře jménem Luca Todesco (qwertyoruiop), který na Twitteru předvedl několik svých prací týkajících se útěku z vězení.

Byli jsme překvapeni tímto oznámením enMTW, protože to není typický způsob uvolnění nástroje útěk z vězení. Hackeři obvykle čekali, až Apple zveřejní skutečný hlavní firmware pro veřejnost, a poté uvolní nástroj. Po oznámení iPhone SE však enMTW zvolil jinou cestu a možnost uvolnit svůj útěk z vězení iOS 9.3.

Budeme i nadále hledat novinky a aktualizace od dalších známých vývojářů iOS a hackerského týmu, jako jsou Pangu a TaiG. Jsem si jistý, že na svých věcech stále pracují, a po březnové akci se možná dočkáme dalšího nástroje pro útěk z vězení.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found