Jak opravit modrou obrazovku smrti v iOS 9 pro iPhone a iPad

Spousta lidí neslyšela o modré obrazovce smrti na iPhone. Problém začal od iPhone 5 a nyní se rozšířil mezi iPhone 6 a 6s.

Všichni jsme předtím zažili nebo viděli bílou obrazovku nebo černou obrazovku, že? Modrá obrazovka smrti se obvykle vyskytuje v systému Windows 10 a dalších operačních systémech, a proto na Apple iPhone neexistuje přesné řešení tohoto problému. Společnost vydala jednu nebo dvě aktualizace firmwaru, aby tento problém vyřešila, ale netrvá dlouho, dokud ji uživatelé iPhonu znovu neuvidí díky nekonečné zaváděcí smyčce.

Ačkoli neexistuje přesné řešení tohoto problému, našli jsme několik potenciálních oprav, které můžete vyzkoušet.

Vstupte do režimu zotavení a vystupte z něj

U problémů, které nelze vyřešit pomocí aplikace Nastavení, obvykle požádám o pomoc režim obnovení. Někteří z vás se toho termínu možná bojí, ale není to nic vážného. Je mi líto, že vás tento režim přepnul náhodou, ale tentokrát to bude váš kamarád.

Krok 1: Stáhněte si ReiBoot, bezplatný nástroj od Tenorshare

Krok 2: Otevřete software a připojte svůj iPhone k počítači

Krok 3: Jakmile ReiBoot detekuje vaše zařízení, klikněte na tlačítko Enter Recovery Mode

Krok 4: Počkejte několik minut a vaše zařízení by mělo být vypnuto a nyní se v zařízení zobrazí ikona kabelu a iTunes

Krok 5: Vraťte se zpět k softwaru a klikněte na Ukončit režim obnovení

Opět počkejte 2 minuty, než se váš iPhone restartuje. Modrá obrazovka smrti by nyní měla zmizet. Navrhuji, abyste si tento nástroj ponechali pro případ, že by se v budoucnu stalo cokoli, co v samotném zařízení nemůžete vyřešit.

Vynutit restartování iPhonu

Pokud nemáte přístup k počítači nebo se nechcete zapojovat do žádných nástrojů, můžete tento problém vyřešit dalším jednoduchým způsobem. Stiskněte a podržte současně tlačítko Power + Home, držte jej tak 10 sekund nebo dokud neuvidíte logo Apple. To údajně pomohlo mnoha uživatelům rychle se dostat z modré obrazovky v systému iOS.

Modrá obrazovka smrti (BSOD) na iPhonu se někdy objeví během upgradu, downgradu, způsobeného poškozenými aplikacemi, nebo jednoduše při bootování zařízení. Doufejme, že jedno z výše uvedených řešení vám pomůže vrátit váš iPhone nebo iPad zpět do normálu.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found