Vytvořte si vlastní vibrace na svém iPhone, How-To

Jednou z nejlepších funkcí Apple Watch je podle mnoha uživatelů schopnost postrčit vás pomocí funkce oznámení. S hodinkami Apple Watch můžete snadno upravit intenzitu štuchání úpravou intenzity haptických upozornění v jejích nastaveních. Pokud chcete prozkoumat podobnou funkci na svém iPhone, nehledejte nic jiného než funkci vlastních vibrací.

Pomocí funkce vlastních vibrací můžete nastavit různá upozornění pro různé členy své rodiny a přátel. Tyto vzory můžete nastavit, aby vás upozornily, když vám někdo zavolá nebo vám pošle SMS. Pokud jste na schůzce zaneprázdněni, nemusíte vytahovat telefon, abyste zjistili, kdo se k vám snaží dostat. Určením vlastních vzorů budete moci výstrahu rozpoznat.

Dobrou zprávou je, že iOS je dodáván předem zabalený s mnoha předdefinovanými vzory vibrací, které můžete využít. Funkci vibrací můžete použít, když je zapnutý nebo vypnutý vypínač ztlumení iPhonu. Tady je postup, jak si na iPhonu vytvořit vlastní vzory.

Krok - 1 Vytvoření vlastního vibračního vzoru.

Jít do Nastavení> Zvuky> Vyzvánění . Klepněte na nastavení vibrací a uvidíte všechny předem zabalené standardní vzory, které společnost Apple poskytuje na vašem iPhone. Klepnutím na různé vzory v seznamu je můžete vyzkoušet. Nyní, pokud si chcete vytvořit vlastní, klepněte na Vytvořte novou vibraci možnost v dolní části seznamu.

Krok - 2 Přizpůsobení vibračního vzoru

Zobrazí se šedá obrazovka. Klepnutím nebo podržením prstu v této oblasti můžete začít vytvářet vzor. Obvykle trvá asi minutu, než si zvyknete na citlivost interakce. Zjistíte, že při definování vzoru začne přes spodní část obrazovky procházet modrý pruh. Pomocí toho můžete definovat maximální délku vzoru. Klepnutím na Zastavit kdykoli ponecháte pouze dobu, která uplynula.

Krok - 3 Vyzkoušejte a uložte svůj vlastní vibrační vzor

Klepnutím na přehrát vyzkoušejte svůj nový vzor, ​​nebo můžete klepněte na záznam upravit. Jakmile jste s výsledky spokojeni, klepněte na Uložit a pojmenujte svůj vzor. Váš vzor se poté zobrazí v seznamu s názvem Vlastní, připravený k přiřazení k událostem nebo dokonce ke konkrétnímu kontaktu. Chce to trochu cviku, ale můžete si vytvořit docela pěkné vibrační vzory pro vlastní potřebu.

Krok 4 Přiřaďte vlastní vzor kontaktu podle vašeho výběru

Chcete-li přiřadit vlastní vibraci konkrétnímu členovi rodiny nebo příteli, otevřete aplikaci Kontakty a klepnutím na jméno kontaktu zobrazte podrobnosti. Klepněte na Upravit a přejděte dolů, dokud neuvidíte Vyzvánění a TextTone možnosti. Klepněte na Vyzvánění a můžete se posunout dolů a vybrat vlastní vibrační vzor, ​​který jste kontaktu právě vytvořili v kroku -4.

Klepněte na Hotovo a vše je hotové!

Doufáme, že jste vyzkoušeli několik ukazatelů pro nastavení vlastních vibrací pro vaše oznámení. Až budete příště na schůzce nebo při sledování filmu a uslyšíte ten známý vzor, ​​poděkujete si, že jste za vytvoření těchto vlastních vzorů strávili pět minut.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found