Nejlepší bezplatné aplikace pro iPad a iPhone pro kojence a batolata - Apple Toolbox

Malé děti milují iPady jako všichni ostatní. V raných obdobích života dítěte je životně důležité, aby se kojenci nebo batolata zaměřili na vývoj mozku. Vědci tvrdí, že časná zkušenost a interakce s prostředím je jedním z nejdůležitějších faktorů ve vývoji mozku dítěte.

IPad může být ideální platformou pro všechny druhy učení. V tomto příspěvku uvádíme seznam našich aplikací a her, které jsou zdarma, interaktivní, zábavné, vzdělávací a vhodné pro malé děti.

Poznámka: Důrazně doporučujeme, abyste si tyto případy iPadu vyzkoušeli. Nezapomeňte také deaktivovat nákupy v aplikaci, abyste zabránili náhodným nákupům, které vaše dítě může provést.

Malování Sparkles Draw (iPhone, iPad a iPod Touch)

Toto je bezplatná vzdělávací aplikace, která přináší do vašeho iPhonu nebo iPadu knihu omalovánky pro děti. Děti si mohou vybarvit princezny, příšery, zvířata a další. Aplikace má pěkný výběr barev a štětců.

Fireworks Arcade (iPhone, iPad a iPod Touch)

Pokud vaše dítě miluje brilantní světla a ohňostroje, pak je tato jednoduchá aplikace pro vás. Pomocí této aplikace může vaše dítě vytvářet brilantní displeje světla a zvuku.

Příběh přátelských tvarů (iPhone, iPad a iPod Touch)

Tato aplikace pomůže vašemu dítěti naučit se základní tvary a barvy prostřednictvím zábavné a plně interaktivní hry. Přátelský tvar pohádek nabízí roztomilý příběh, zábavné hry a barevné hádanky.

Malá čtečka Touch (iPhone, iPad a iPod Touch)

Jedná se o vzdělávací multimediální aplikaci, která má rodičům pomoci naučit děti číst. Little Reader Touch může pomoci rozšířit slovní zásobu vašeho malého dítěte a zlepšit jeho komunikační dovednosti.

Zvuky a pravopis (iPhone, iPad a iPod Touch)

Toto je vzdělávací aplikace, která učí děti, jak hláskovat jména 6 různých zvířat. Zvuky a pravopis pomáhají dětem rozpoznávat písmena a slova.

Baby Finger HD (iPad)

Tato aplikace pomáhá dětem a batolatům vytvářet tvary dotykem různých postav a zvuků. Baby Finger HD je skvělá aplikace, která vašemu dítěti pomůže naučit se písmena, číslice, tvary a předměty v roztomilé a barevné podobě.

:

Build-it-Up [Adhd a autistická terapie pro děti] (iPhone, iPad a iPod Touch)

Vzdělávací aplikace, která umožňuje dětem přetahovat prvky s cílem stavět objekty. Děti se pokusí správně sestavit jednotlivé díly, jeden na druhém, a vytvořit tak celý obrázek.

Barevné bubliny (iPad)

Každý ví, že děti milují balónky. Tato aplikace umožňuje vašemu dítěti hrát si s balónky dotykem na obrazovku, aby se balónky objevily a zvětšily.

Kreslení pro děti! (iPhone, iPad a iPod touch)

Kreslení pro děti! nechá vaše děti sledovat čáry a vytvářet ptáky, žáby, želvy a další. Každý název barvy je nahlas oznámen pro tužku, kterou si vyberou, a děti mohou své výtvory po dokončení oživit.

Hra pro děti a batolata (iPhone, iPad a iPod touch)

Pro nejrůznější hry, ideální pro předškoláky, je skvělá volba Kids & Toddlers Learning Game. Tyto hry pomáhají s rozpoznáváním a počítáním čísel. Aplikace nabízí barevné snímky, zábavnou hudbu a roztomilé zvukové efekty.

ABC Starfall (iPhone, iPad a iPod touch)

Starfall ABC je pro vaše dítě příjemné naučit se abecedu. Tato aplikace má celou řadu her a aktivit kolem učení se rozpoznávat a vyslovovat písmena. Existují také úhledné písničky, se kterými můžete zpívat.

Elmo miluje ABC Lite (iPhone, iPad a iPod touch)

Fanoušci Sesame Street se budou učit s ABC Elmo Loves. Poslechněte si, jak Elmo popisuje písmena, povzbuďte děti, aby je sledovaly, a ukažte jim slova. Tato aplikace má spoustu barev, videí a hudby, aby děti pobavila, když se učí.

Předškolní! & Učení batolat pro děti - hry Abby (iPhone, iPad a iPod touch)

Pro aplikaci, která podporuje různé oblasti učení, vyzkoušejte Preschool! & Učení batolat. Děti se mohou naučit tvary, vzory, písmena, číslice a další na jednom místě s opicí Abby.

KidloLand Kids Nursery Rhymes (iPhone, iPad a iPod touch)

KidloLand Kids Nursery Rhymes nabízí veselé zpívání, čisté aktivity a další. Děti se mohou učit o písmenech, číslech a tvarech hned, jak začnou hrát.

Závěr

Doufejme, že jedna nebo více z těchto skvělých, roztomilých a barevných aplikací pro kojence a batolata je právě to, co jste hledali. Máte bezplatnou aplikaci, kterou váš drobec miluje? Pokud ano, sdílejte jej s našimi dalšími čtenáři v komentářích níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found