Používání hlasové schránky Google Voice pro iPhone

Jednou z věcí, která se mi na Google Voice líbí, je schopnost dostat moji hlasovou schránku ve formě zprávy. Když mi například někdo na iPhonu zanechá hlasovou schránku a já ji nemůžu hned zkontrolovat, pošlu mi to v textové podobě na e-mail, který si v tuto chvíli přečtu. Pak mají tendenci hned, pokud to bude nutné. A protože používám Google Voice pro práci, dává mi písemný přepis zpráv, který pomáhá, pokud z nějakého důvodu dojde k vymazání hlasové schránky. Jak to tedy mám udělat? Je to opravdu docela jednoduché.

První věcí, kterou budete chtít udělat, je zaregistrovat si účet Google Voice, pokud jste tak dosud neučinili. Můžete si buď nechat přiřadit samostatné číslo, nebo můžete zaplatit 20 $, abyste si ponechali své aktuální číslo mobilního telefonu jako číslo Google Voice. Kvůli tomuto příkladu by to bylo pro ty, kteří se rozhodli, že jim bude přiděleno samostatné číslo.

Jakmile jste v Google Voice, budete chtít přejít do Nastavení hlasu. Poté klikněte na kartu Telefon. Zde budete chtít „Přidat další telefon“. Budete chtít přidat své číslo mobilního telefonu do tohoto seznamu. Poté budete chtít kliknout na políčko vedle něj, takže jakýkoli hovor Google Voice, který dostanete, bude přesměrován na váš iPhone.

Poté se vedle vašeho čísla zobrazí odkaz „Aktivovat hlasovou schránku Google v tomto telefonu“. Klikněte na tento odkaz a uvidíte pokyny, jak to udělat. Jakmile dokončíte tento proces na svém iPhone, budete nyní moci získat jakoukoli hlasovou schránku, která přichází do vašeho iPhone na Google Voice. Pěknou částí této funkce je, že veškerá hlasová pošta, kterou dostanete, ať už na vaše telefonní číslo pro iPhone nebo vaše telefonní číslo Google Voice, přejde přímo do Google Voice pro vás.

Pamatujte, že vaše hlasová schránka již nebude fungovat také ve vaší hlasové schránce pro iPhone. Možná si budete chtít stáhnout bezplatnou aplikaci Google Voice z App Store, která vám pomůže také v tomto procesu, abyste si mohli zkontrolovat hlasovou schránku.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found