Položky nelze synchronizovat. Další informace o opravě chyb najdete v iTunes - Apple Toolbox

Někteří uživatelé hlásili, že nemohli úspěšně synchronizovat všechny své soubory, což vedlo k této chybě: „Položky (x) nelze synchronizovat. Další informace najdete v iTunes “.

Opravit

Tento problém mohou způsobit fotografie. Když synchronizujete fotografie do iPhonu, iPadu nebo iPodu; iTunes vytvoří malou verzi každé fotografie a uloží je do složky s názvem „iPod Photo Cache“. Někdy může tato chyba způsobit nesrovnalosti mezi skutečnými fotografiemi a fotografiemi ve složce mezipaměti. Chcete-li tuto chybu opravit, jednoduše odeberte složky iPod Photo Cache.

Nebojte se, tato složka bude znovu vytvořena automaticky při příští synchronizaci fotografií a odebráním této složky nevymažete původní fotografie. Takto můžete najít složku iPod Photo Cache, abyste ji mohli přetáhnout do koše (na počítači Mac) nebo do koše (na PC). Postupujte: Přejděte na> Domů, poté otevřete složku Obrázky a najděte soubor knihovny iPhoto. Podržte klávesu Control a klikněte na knihovnu iPhoto a vyberte Zobrazit obsah balíčku, kde můžete najít složku iPod Photo Cache a přetáhnout ji do koše. Poté restartujte iTunes, abyste synchronizaci znovu zahájili.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found