Přechod na nižší verzi ze Safari 5.0 na Safari 4.0.5

Jako poslední možnost selhání a selhání výkonu u Safari 5.0 můžete přejít na Safari 4.0.5. Přestože společnost Apple udržuje stránku pro stahování Safari 4.0.5, bohužel instalační program Safari 4.0.5 se po instalaci Safari 5.0 nespustí a uvádí, že starší verzi Safari nelze nainstalovat přes novou.

Chcete-li tento problém vyřešit, budete muset použít jednu z následujících možností:

Archivujte a instalujte Mac OS X Použijte instalační disk Mac OS X k provedení procesu archivace a instalace, jak je popsáno zde. Nainstalujte si všechny dostupné aktualizace až na pro Safari 5.0. Místo toho si stáhněte Safari 4.0.5 z této stránky, pokud tato verze není nainstalována na vašem disku Mac OS X.

Vynutit instalaci Stáhněte si Pacifist a instalační program Safari 4.0.5. Přetáhněte instalační balíček Safari 4.0.5 na ikonu aplikace Pacifist a otevřete jej.

Jakmile je balíček Safari 4.0.5 otevřen v Pacifistu, vyberte jej ze seznamu a poté klikněte na „Instalovat“ v levém horním rohu okna Pacifistu. Zaškrtněte políčko „Použít oprávnění správce“.

Zobrazí se dialogové okno s textem „Aplikace již existuje.“ Zaškrtněte „Nepožadovat pro tuto instalaci znovu“ a poté klikněte na „Nahradit“.

Po provedení tohoto procesu restartujte Mac. Zůstane vám dřívější verze Safari.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found