Jak zakázat oznámení o upgradu macOS High Sierra

Je to jen já, nebo jsou z vás ta denní oznámení o upgradu na upgrade na macOS High Sierra nepříjemná? Pokaždé, když zapnu svůj MacBook (2017,), okamžitě se spustí podrážděné upozornění High Sierra na upgrade na High Sierra, abych si mohl „užívat nejnovější technologie a vylepšení.“ A dokonce se na mém iMacu (2015 s Fusion Drive) objevuje, že Apple sám doporučuje NEPROVÉST aktualizaci na High Sierra. A opravdu NECHCI upgradovat na macOS High Sierra právě teď na žádném z mých počítačů Mac!

Nemůžete zavřít nebo odmítnout upgrade vysoké Sierry?

Nejhorší ze všeho je, že se zdá, že neexistuje způsob, jak to trvale uzavřít. Jeho jedinou možností jsou Instalovat a Podrobnosti, není k dispozici žádné tlačítko Zrušit nebo X. Kliknutím na Instalovat se samozřejmě začne stahovat a instalovat High Sierra, takže to není možnost. A Podrobnosti právě otevírá Mac App Store. Ani jedna z možností nenabízí způsob, jak natrvalo odstranit oznámení o upgradu High Sierra, aby se znovu objevilo při příštím spuštění počítačů Mac. To, co opravdu chci, je trvalý způsob, jak zastavit zobrazování upozornění na vysoké sierře vůbec.

Co tedy musí dívka udělat, aby se zbavila této zatracené věci?

Naštěstí poté, co jsem konečně onemocněl tím, že jsem viděl toto vyskakovací okno oznámení celé měsíce, jsem se rozhodl, že mám dost a našel jsem způsoby, jak to nadobro vypnout - myslím natrvalo. A je to také zatraceně snadné, i když rozhodně to NENÍ zřejmé.

Možnost č. 1: Zakažte oznámení o upgradu High Sierra přes Mac App Store

Proč Apple dělá to nejjednodušší věcí tak obtížným? Poté, co jsem strávil spoustu času zkoušením věcí, jsem narazil na nejjednodušší řešení, vše provedené v Mac App Store.

 • Klikněte na možnost Podrobnosti oznámení Mac Sierra High Sierra NEBO jen otevřete Mac App Store
 • V seznamu možností stránky App Store vyberte kartu Aktualizace
 • Na banneru pro macOS High Sierra klikněte s klávesou Control kdekoli na tomto banneru
 • Vyberte možnost Skrýt aktualizaci a bingo, žádné další oznámení!

Možnost č. 2: Láska DYI? Pojďme to využít!

Někteří lidé Mac prostě milují ruční správu svých počítačů Mac. Takže pro vás, zkuste to a vyzkoušejte, jestli to to High Sierra Notification nadobro vymaže.

Otevřete MacintoshHD (nebo jakkoli jste pojmenovali svou operační jednotku)

 • Otevřete složku Knihovna (není ve vaší knihovně uživatelského účtu, ale na nejvyšší úrovni)
 • Vyhledejte složku Balíčky a otevřete ji
 • Najděte soubor s názvem OSXNotification.bundle
 • Vyhoďte jej do koše NEBO pokud máte obavy ze smazání, uložte jej někam jinam (například na plochu), kde jej můžete v případě potřeby později načíst
 • Restartujte a zkontrolujte, zda oznámení zmizelo!
 • Pokud při odstraňování tohoto souboru nedojde k problémům, vyprázdněte koš

Jaká je řešení těchto oznámení pro macOS?

Jak si vzpomínám, dřívější verze macOS nebo OSX neměly toto neustálé upozorňování na aktualizaci vašeho operačního systému. A po chvíli čtení se ukázalo, že moje paměť byla opravdu přesná.

Tady je to, co se děje. Podle společnosti Apple pro lidi, kteří používají OS X El Capitan v10.11.5 nebo novější, „High Sierra pohodlně stahuje na pozadí, takže je ještě snazší upgradovat Mac. Po dokončení stahování obdržíte oznámení, že je High Sierra připravena k instalaci. “

Když to pro nás laiky rozebráme, Apple ve výchozím nastavení ve skutečnosti stahuje, ale NEINSTALUJE nejnovější macOS do vašeho systému, aniž by se vás zeptal, jestli ho chcete! Je to způsobeno nastavením v systémových předvolbách App Store, které automaticky stahuje nově dostupné aktualizace na pozadí - A upozorní vás, když jsou tyto aktualizace připraveny k instalaci. Je to druhá část procesu, která je zodpovědná za ta otravná oznámení o upgradu!

Změňte výchozí nastavení App Store

Jak již bylo zmíněno, toto automatické stahování na pozadí je při instalaci nebo aktualizaci systému macOS ve výchozím nastavení zapnuto. Naštěstí je vypnutí tohoto nastavení bezbolestné a snadné!

Vypněte automatické stahování na pozadí

 • Otevřete Předvolby systému (pod ikonou Apple vlevo nahoře)
 • Vyberte App Store
 • Zrušte zaškrtnutí možnosti Stáhnout nově dostupné aktualizace na pozadí
  • Zkontrolujte, zda nejsou zaškrtnuty možnosti Instalovat aktualizace aplikací a Instalovat aktualizace macOS
  • Nechte zaškrtnuté instalační systémové datové soubory a aktualizaci zabezpečení

Tipy pro čtenáře

 • Pokud dostanete oznámení o upgradu macOS High Sierra, jednoduše klepněte na Podrobnosti. Tím se otevře aplikace App Store. Poté aplikaci jednoduše zavřete. Oznámení Presto High Sierra je pryč! Apple tvrdí, že se snaží věci ulehčit, i když je ve skutečnosti příliš komplikované!
 • Můžete použít příkaz Terminálsudo mv /Library/Bundles/OSXNotification.bundle ~ / Documents / a poté potvrďte zadáním hesla správce. Poté restartujte Mac. Tento příkaz potlačuje všechna oznámení macOS vpřed
 • Neexistuje žádný způsob, jak zavřít, skrýt nebo zavřít oznámení o upgradu High Sierra. Místo toho si stáhněte instalační program. Když se otevře toto instalační okno, zavřete jej místo toho, abyste pokračovali v instalaci High Sierra. To znamená, že všechny instalační soubory jsou ve vaší složce Applications (pro mě je to něco přes 5 GB dat.) Zbavil jsem se toho otravného oznámení provedením těchto kroků

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found