Jak odebrat a obnovit skladové aplikace v systému iOS 10

iOS 10 je jednou z největších aktualizací v historii iOS, ale jednou překvapivou změnou je možnost mazání skladových aplikací. Tato funkce, kterou uživatelé požadovali již léta, vám umožňuje odstranit většinu předinstalovaných aplikací na vašem zařízení iOS.

Funguje to takto:

Pro začátečníky je důležité znát omezení této funkce. Každá aplikace na iPhone je nyní odnímatelnáaž na Telefon, Fotky, Fotoaparát, Safari, Hodiny, Peněženka, Zdraví, Najít iPhone, App Store a Aktivita. Všechno ostatní je nyní férová hra.

V tomto příkladu použijeme aplikaci kalkulačka. Odstranění akciové aplikace je stejný proces jako smazání běžné aplikace. Jednoduše podržte aplikaci, dokud se nezačne třást, a stiskněte klávesu „x“.

Po stisknutí tlačítka x si všimnete jiné zprávy a pak budete mazat aplikace třetích stran, přičemž výraz „mazání z telefonu“ bude nahrazen výrazem „mazání z domovské obrazovky“. Smazáním těchto skladových aplikací se ve skutečnosti z vašeho zařízení neodstraní, pouze se stanou neviditelnými.

Načítání aplikace je také poměrně jednoduché. Jednoduše přejděte do App Store a vyhledejte aplikaci, kterou jste smazali. Aplikace se zobrazí v běžných výsledcích vyhledávání, ale stisknutím stahování se okamžitě znovu zobrazí, protože ve skutečnosti nebyla nikdy odstraněna.

Možnost mazání skladových aplikací bude spuštěna společně s iOS 10 na podzim, ale nyní si to můžete vyzkoušet s iOS 10 Beta.

Toto je jen jedna z mnoha funkcí, které jsou užitečné v novém iOS 10. Další informace o všech nových, užitečných a vzrušujících funkcích iOS 10 najdete v našem komplexním průvodci a tutoriálu pro iOS 10.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found