iPad při přehrávání videa zamrzne; Apple Replating Units

Několik uživatelů ohlásilo problém, při kterém iPad během přehrávání videa úplně zamrzne, což často vyžaduje, aby bylo zařízení restartováno vynuceným podržením tlačítka Domů a režimu spánku / probuzení po dobu několika sekund. K problému dochází nejčastěji při přehrávání videa H.264, ať už prostřednictvím YouTube, webů jako CNN a Vimeo, nebo aplikací podporujících video, jako je Netflix.

Ve většině případů tohoto problému iPad tvrdě zmrazí 1 až 15 minut přehrávání videa a bude vyžadovat tvrdý restart.

Problém nenastává u místně uložených videí.

To by nemělo být zaměňováno se zpožděním ukládání do vyrovnávací paměti, ke kterému dochází, když propustnost dat není dostatečně rychlá, aby udržela krok s přehráváním videa. V tomto čísle se iPad zablokuje a obvykle jej nelze použít, dokud neprovedete restart.

Apple Discussions poster jerware píše:

"Dokážu nahrát 5-15 minut do videa a pak systém silně zamrzne." Po restartu dvěma tlačítky jsem zpět do systému, ale nic není lepšího. Mohu jít rovnou zpět do aplikace pro streamování videa a zažít to samé. Kupodivu se nezdá, že by se místní videa zhroutila. “

Všechny dosud odhalené důkazy ukazují na problém s hardwarem. Desítky plakátů k tomuto vláknu Apple Discussions uvádějí, že Apple nahradil své iPady jednotkami, které tento problém nevykazují. Navíc se zdá, že náhradní jednotky mají stejný firmware jako staré mrazicí jednotky. To by znamenalo závadu hardwaru, která ovlivňuje některé jednotky.

Před hledáním náhrady iPadu, který vykazuje tento problém, zkuste zařízení obnovit.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found