Jak mohu vypnout Apple Music?

Nedávno společnost LA Times uvedla, že Apple Music zaregistroval 6,5 milionu platících předplatitelů méně než čtyři měsíce po uvedení na trh, což je podle generálního ředitele společnosti Apple Tima Cooka asi třetina z počtu, kteří platí za 7letého lídra na trhu Spotify. Dalších 8,5 milionu lidí využívá bezplatnou 90denní zkušební verzi Apple Music, čímž se celkový počet jejích současných uživatelů zvýšil na 15 milionů.

Tato služba má co nabídnout, ale pokud jste fanouškem jiných streamovacích služeb, jako je Spotify nebo Pandora, a nejste připraveni udělat skok do Apple Music, tento tip je pro vás. Pokud budete postupovat podle tohoto tipu, budete moci skrýt většinu funkcí Apple Music před vašimi zkušenostmi a co je ještě důležitější, nezapomeňte zrušit předplatné Apple Music.

Krok 1.

Jít do Nastavení> Hudba na vašem iOS zařízení NEBO

Jít do iTunes> Předvolby> Obecnéna vašem počítači OSX

Krok 2.

U výše uvedeného nastavení vypněte možnost „Zobrazit Apple Music“.

Pokud nechcete vidět aktualizace Interpretů, můžete postupovat podle následujícího kroku.

Krok - 3.

Nastavení> Obecné> Omezení v systému iOS & vypněte Apple Music Connect NEBO

iTunes> Předvolby> Omezení na počítači Mac a vypněte tuto funkci.

Některé z výše uvedených funkcí si budete moci i nadále užít, například poslech Beats 1. Pamatujte, že díky novým funkcím hlasového ovládání od Siri může být Apple Music bohatším zážitkem, pokud mu dáte čas. Také tam jsou některé novinky kolem čtyř nových Beat stanic od TechTimes.

Je to začátek nového roku a možná myslíte na své finance a rozpočet na tento rok. I když jste postupovali podle výše uvedených kroků, abyste snížili své preference pro hudbu Apple, ujistěte se, že ano zrušte své „automatické obnovení“ služby , jinak vám bude po skončení zkušebního období účtováno 15,00 $ měsíčně za předplatné hudby Apple pro vaši rodinu.

Mnoho uživatelů také využívá alternativní hudební přehrávače. Můžete použít aplikaci, jako je Cesium (1,99 $), která poskytuje propracovanější rozhraní a umožňuje streamovat vaši stávající hudební knihovnu. Rozhraní je pěkné a elegantní a je plné funkcí, které lze zcela přizpůsobit. Druhou aplikací, která má docela fanoušky, je TapTunes. Tato aplikace má v iTunes hodnocení 4+ a je jednou z aplikací, které vám pomohou znovu objevit vaši hudbu. Má pěkné rozhraní a je také vysoce přizpůsobitelné.

Pokud jste student, můžete využít studentské slevy, které Apple nabízí pro svou Apple Music. Vyzkoušejte to, než službu úplně slevíte.

Řekněme, že po konferenci WWDC změníte názor na Apple Music, můžete velmi snadno povolit všechny hudební funkce Apple na vašem idevice a Macu. Pro lidi, kteří značně používají Siri, se po červnové konferenci WWDC objevují pověsti o ještě lepší integraci a přístupu k funkcím v Apple Music. Chcete-li tak učinit, vraťte se zpět do Nastavení> Hudba a znovu ji zapněte.

Sdělte nám prosím své komentáře k tomu, co se vám líbí a co nemůžete vystát, pokud jde o Apple Music.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found