Display Pad: Používání iPadu jako zvláštního monitoru

Možná máte Macbook nebo jakýkoli Mac, ale někdy jsou chvíle, kdy potřebujete jen málo místa na obrazovce navíc. Místo toho, abyste šli ven a utratili více než 100 $ na jiném monitoru, proč nevyužijte svůj iPad. Ano, máte pravdu, řekl jsem váš iPad. Display Pad je aplikace, která právě tohle dělá.

V zásadě si stáhnete aplikaci pro iPad i pro Mac. Pak je připojíte přes WIFI. Jakmile k tomu dojde, můžete nyní iPad použít jako druhý monitor pro Mac. Váš iPad může být v režimu na výšku nebo na šířku a to nevadí, aplikace stále funguje. Jednou z úžasných věcí na aplikaci je, že při používání iPadu můžete používat gesta prstem. Například pokud chci na iPadu posouvat nahoru a dolů, používám dva prsty a pohybuji se nahoru a dolů. Je docela hezké, že můžete použít prst jako myš.

Osobně rád používám aplikaci, když pracuji na dvou věcech vedle sebe a chci větší monitor. Aplikace funguje docela slušně dobře. V závislosti na vašem připojení k internetu může chvíli trvat. Jedna věc, kterou jsem si všiml, protože jsem slušně daleko od svého bezdrátového směrovače, připojení by se občas přerušilo a musel bych znovu připojit svůj iPad a Mac. To byl jediný skutečný problém, který jsem měl, a byla to spíše moje chyba kvůli mé bezdrátové síti. Ale všiml jsem si, že jakmile jsem byl v dobrém dosahu svého routeru WIFI, aplikace pro mě fungovala dobře. Existuje také mnoho případů, kdy bych to použil při práci s mým Macem. Postavil bych svého klienta Twitter na iPad a dělal svou práci na svém monitoru. Tím méně rozptýlení.

Aplikaci můžete získat v AppStore za 2,99 $. Je to skvělá cena za velmi užitečnou aplikaci. Vřele doporučuji, pokud máte iPad a potřebujete místo na monitoru navíc.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found