Jak vynutit opětovné načtení obchodu s aplikacemi pro rychlejší načtení na iPhone

Na základě mých osobních zkušeností, kdykoli otevřu App Store na svém iPhone, zatímco jsem na opravdu rychlé internetové síti, aplikace trvá asi vteřinu, než vše aktualizuje.Když se však zařízení připojuje k pomalejší internetové síti, můj App Store má tendenci trvat věčnost, než se na obrazovce zobrazí jediný obsah.

Vynutit opětovné načtení obchodu s aplikacemi pro rychlejší načítání na iPhone

Pro ty z vás, kteří v současné době zažívají totéž s načítáním App Store opravdu pomalu, je zde postup, jak to opravit. Apple na svém trhu aplikací implementoval skrytou akci, která vám umožňuje přinutit ji znovu načíst.

Výsledkem je, že se okamžitě načte každý jednotlivý obsah, včetně vybraných aplikací, funkcí vyhledávání atd.

Znovu načtěte App Store na iPhone nebo iPad

  1. Spusťte App Store z domovské obrazovky
  2. Klepněte několikrát na ikonu Doporučené. Nebo stiskněte kteroukoli z ikon na spodní liště karet (Doporučené, Nejlepší grafy nebo Aktualizace) 10krát nebo více, aby se App Store donutil aktualizovat
  3. Když se na obrazovce objeví kruh „Načítání“, máte hotovo!

Zabalit

Jak vidíte, proces je velmi snadný a přímočarý. Pokud nemáte chuť používat kartu Doporučené, nezapomeňte, že všechny fungují, takže stačí desetkrát klepnout na jakékoli jiné karty, jako jsou Kategorie, Nejlepší žebříčky, Hledat a Aktualizace, a App Store se načte téměř okamžitě.

I když máte možnost vybrat nabídku, na kterou chcete klepnout, po klepnutí na ni neměňte jinou kartu, jinak se počet restartuje.

Hotovo, až budou stránky App Store vytaženy a budou vám poskytovat nejnovější obsah a aktualizace.

Poslední příspěvky