2017 iPad Pro Model Rumours, stěží kvantový skok

Zvěsti a zprávy, které se šíří tento měsíc, naznačují, že příští generace iPadu Pro (12,9 palce) bude mít kameru iSight s 12 miliony pixelů a další iPad Pro (9,7 palce) bude iPad Pro (10,1 palce). Toto bylo původně hlášeno v makotakara, japonském technologickém blogu.

Stávající modely podporují systém čtyř reproduktorů, ale mají duální mikrofony. Zpráva naznačuje, že mikrofony budou převedeny z duálních na čtyřkanálové jednotky.

Co, pokud vůbec, jsou tato podstatná hardwarová vylepšení, která zákazníka přilákají k upgradu?

Fotoaparát

Současné modely iPad Pro mají výkonné fotoaparáty vpředu i vzadu. Fotoaparát iSight s úhlopříčkou 12,9 palce, 8 megapixelů, vám umožní pořizovat nádherné fotografie a videa.

Aktuální 9,7palcový iPad Pro je dodáván s 12megapixelovým fotoaparátem iSight, který dokáže pořizovat 4K videa, 240-fps slo-mo videa a Live Photos.

V zásadě to znamená, že současný kamerový systém většího iPadu Pro přechází na 12 MP isight fotoaparát.

Sotva skok v hardwarových specifikacích!

Počet megapixelů je marketingovým nástrojem pro výrobce digitálních fotoaparátů ode dne jejich uvedení na trh. Lákadlo je snadno vidět, protože větší je vždy lepší. Ale pokud jste jako každý jiný spotřebitel, nevidíte patrný rozdíl.

Rozměry

Z hlediska dimenze se zdá, že si Apple myslí, že sladká místa na menším iPadu pro jsou 10 palců na rozdíl od 9,7 palců.

Tenčí rámeček by určitě byl atraktivní funkcí. Představení funkcí 3D Touch v modelech iPad Pro nové generace zaujme také mnoho.

Futuristické upgrady, jaké se objevují v mnoha patentech společnosti Apple, jako jsou skládací displeje nebo zcela odlišná technologie obrazovky, zatím nejsou hlášeny. a pravděpodobně se tak brzy nestane. Nezaznamenali jsme ani žádné zprávy o hardwarové hře zaměřené na smíšenou realitu nebo jiné rozvíjející se technologické plány.

Upgrade procesoru

Stávající modely podporují čip A9X s integrovaným koprocesorem M9. Mohlo by se jednat o oblast, kde společnost poskytne určitý upgrade zavedením čipu A10X v nových modelech příští rok. Očekává se, že model 10X poskytne o 28% lepší výkon.

V souhrnu můžete vidět, že pověstné specifikace jsou stěží úctyhodné, když přemýšlíme o iPad Pro příští generace, alespoň pokud jde o hardware. Nové modely mohou být vhodné pro upgrade stávajících uživatelů iPad mini, ale chybí jim pizzazz, který by nalákal současné majitele iPad Pro.

Co chce zákazník?

Záleží na typu zákazníka a souvisejících případech použití nových zařízení. Pro většinu spotřebitelů, kteří v současné době vlastní iPad Pro, jsme mohli použít další zvonky a píšťalky v systému iOS 10, který nám sloužil.

To zjevně chybělo. Z pohledu Apple to pravděpodobně dává smysl, protože hlavní zaměření nedávné generální opravy iOS bylo zaměřeno na růst prodeje iPhonů, což je chléb a máslo společnosti a začalo se zpomalovat.

Člověk by doufal, že když se uskuteční další hlavní upgrade systému iOS, Apple bude schopen jasně poskytnout další funkce určené pro majitele iPad Pro, které ho činí atraktivním a přesvědčivým příkladem pro budoucí cesty upgradu.

Tím, že jej Apple označil jako výkonný přenosný počítač, se mu také podařilo učinit z něj atraktivní volbu pro některé podnikové zákazníky. Sarkasmus kolem této značky od společnosti Microsoft byl zřejmý. Vylepšením procesorů a dalších čipů, aby byly výkonnější, by rozhodně pomohlo udržet značku Powerful Computer.

Mnoho podniků začíná konečně přijímat iPad Pro jako alternativu. Tito první zákazníci z podnikání pro iPad pro první generaci musí mít seznam svých vlastních potřeb, když si tyto „počítače“ vyzkouší ve svých obchodních procesech.

Vzhledem k tomu, že se obchodní procesy transformují a přecházejí do cloudu, změní se i očekávání kladená na iPad Pro.

Bude Apple i nadále dvořit zákazníkům Enterprise s iPad Pros, jak budeme postupovat vpřed?

Vzhledem k nedávným oznámením o partnerství se společnostmi Deliotte Consulting, IBM a SAP může být dostatečné zdůvodnění investovat do tohoto prostoru vpřed.

To by znamenalo, že bychom mohli očekávat velké změny v iPad Pro za pár let, protože Apple se dozví více od těchto nových obchodních zákazníků a provede změny iOS pro stávající majitele iPad Pro.

Jako fanoušek Apple jsem zatím nadšený z nadcházející události 27. října, když uvidím nové změny, které jsou plánovány pro modely Macbook Pro.

Jaké funkce byste jako současný vlastník iPad Pro nebo iPad Mini měli vidět v novějších modelech, než se rozhodnete upgradovat?

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found