Siri nemůže hrát ze Spotify, tady je to, co můžete udělat

V posledních několika letech s nimi Apple Music a Spotify bojují v App Storu o kontrolu nad vašimi potřebami při přehrávání hudby. V posledních měsících došlo k určitému veřejnému hašteření, pokud jde o „obezděnou zahradu“ společnosti Apple a o to, jak do ní Spotify vstoupil. Nyní můžete pomocí Siri hrát Spotify na vašem iPhone.

Apple konečně do určité míry zareagoval otevřením části zahrady. VVerze 8.5.26 AktualizaceUživatelé Spotify v systému iOS mohou nyní k ovládání Spotify používat Siri. To zahrnuje váš iPhone, iPad, CarPlay, AirPods a HomePod přes airPlay. Aktualizace také přináší Spotify do Apple TV, což je přáním po mnoho let.

Jak nastavit Spotify pomocí Siri (a naopak)

Jakmile si stáhnete nejnovější aktualizaci, první podmínkou je, že budete muset být členem Spotify Premium. Zdá se, že různé hlasové příkazy jsou deaktivovány pro ty, kteří používají Spotify bez placeného předplatného.

Odtud budete muset nechat Spotify a Siri spolupracovat. Chcete-li tak učinit, jednoduše požádejte Siriho, aby hrál něco na Spotify, například „Hele Siri, play Taylor Swift on Spotify“. Poté od Siri obdržíte výzvu s žádostí o přístup k datům Spotify. Klepněte na tlačítko „Ano“ a hudba se začne přehrávat.

Dalším způsobem, jak zajistit, aby Spotify a Siri fungovaly ruku v ruce, je aplikace Nastavení.

 1. OtevřiNastavení aplikace na vašem zařízení iOS
 2. Přejděte dolů a vyberteSpotify v seznamu aplikací
 3. Klepněte naSiri a vyhledávání
 4. UmožnitPoužijte s Ask Siri

To umožní Spotify spolupracovat se Siri a poté můžete svou oblíbenou hudbu přehrávat pouze svým hlasem.

Co můžete dělat se zapnutými Siri a Spotify?

Apple překvapivě otevřel dveře dvěma streamovacím gigantům, aby v určité kapacitě spolupracovali. Jakmile Siri pracuje se Spotify, můžete použít spoustu hlasových příkazů.

Zde je několik příkladů toho, co můžete udělat:

 • Přehrávejte moji hudbu na Spotify
 • Přehrajte si moje oblíbené skladby na Spotify
 • Přehrajte [Název skladby] na Spotify
 • Zahrajte si [Artist Name] na Spotify
 • Přehrajte [Název seznamu skladeb] na Spotify
 • Přehrajte si ve Spotify nejnovější album od [Artist Name]
 • Přehrávejte hudbu [žánr] na Spotify

To je samozřejmě jen několik věcí, které můžete udělat, pokud jde o přehrávání hudby, konkrétně. Protože někteří lidé používají Spotify jako švýcarský armádní nůž pro přehrávání médií, můžete k zahájení podcastů také použít Siri. Jednoduchý příkaz „Přehrát [Název podcastu] na Spotify, spustí váš oblíbený podcast.

Konečně máte k dispozici ovládací prvky hudby, které se také mohou hodit. Ty zahrnují přehrávání / pozastavení, přeskočení, zastavení a dokonce zahrnují zvýšení nebo snížení hlasitosti.

Co nebude fungovat?

Nemělo by být překvapením, že Apple neotevřel pouze stavidla pro Spotify a neudělal všechno možné. Stále existuje několik příkazů, které nejsou k dispozici, přestože je zpřístupněno mnoho dalších.

Tyto zahrnují:

 • Líbí se mi tato píseň
 • Přidat [Název písně] do mé fronty
 • Přidat [Název skladby] do mého seznamu skladeb s názvem [Název seznamu skladeb]

Očekáváme a doufáme, že to budoucí aktualizace u každého změní. Ale prozatím budeme muset využít toho, co nám bylo dáno.

Asi největším opomenutím je stále neschopnost vlastníků Apple Watch bezdrátově streamovat hudbu. To se pravděpodobně přesune na vrchol seznamu přání každého, zvláště poté, co byla z App Store odstraněna nedávná aplikace, aby to bylo možné vyřešit.

Závěr

Spolupráce společností Apple a Spotify jsou docela překvapivé. Zvláště když vezmete v úvahu, jak dlouho trvalo, než se Apple Music přiblížila řadám Spotify ve světě streamování hudby.

Pokud najdete nějaké užitečné příkazy, které by uživatelé Spotify měli znát, vypněte zvuk v komentářích níže. Mezitím nám dejte vědět, pokud jste nedávno provedli přechod na Apple Music a nyní se přepnete zpět, a proč.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found