Disney + je nyní k dispozici v App Storu po celém světě!

Disney zpřístupnil své nové streamovací služby Disney + v App Store pro různé země po celém světě! Od tohoto psaní je Disney + k dispozici v USA, Velké Británii, Irsku, Španělsku, Německu, Itálii, Švýcarsku, Holandsku, Kanadě, Austrálii a na Novém Zélandu! A Disney plánuje, že Disney začne ve Francii v příštích týdnech.

Aplikaci můžete získat hned, zaregistrovat se do nové streamovací služby Disney a začít streamovat The Mandalorian, nyní, když vás přes víkend zaplavily nové show show Star Wars.

Související čtení

  • Jak získat Disney Plus na Apple TV (včetně starších modelů)
  • Zobrazují se chyby při pokusu o AirPlay Disney Plus? Jak opravit
  • Které chytré televize podporují streamovací služby jako Apple TV + nebo Disney +?
  • Jak začít používat 1 rok bezplatného předplatného Apple TV +
  • Co dělat, pokud Netflix není kompatibilní s vaším iPadem

Je dobrý čas naplánovat si tuto mandalorianskou sledovací párty se svými přáteli! NEBO pokud jste doma na sněhu na Středozápadě, využijte výhod a začněte objevovat některé z vašich nostalgických vzpomínek na představení z dávných dob.

V USA stojí Disney + 6,99 $ měsíčně nebo 69,99 $ ročně s obsahem od Walt Disney Studios, 21st Century Fox, Marvel Studios, Pixar, Lucasfilm a National Geographic.

Ve Velké Británii a Evropě stojí Disney + ve Velké Británii 5,99 liber a 6,99 eur v celé EU za měsíční předplatné. Disney také nabízí roční plány na náklady 59,99 ve Velké Británii a 69,99 v EU.

Aplikaci si můžete stáhnout do iPhonu, iPadu nebo Apple TV a začít streamovat. Když v obchodu s aplikacemi vyhledáte „DisneyPlus“, najdete ji jako výsledek vyhledávání číslo jedna.

Pořady můžete také sledovat přímo přes web na disneyplus.com

Nejlepší nabídka pro Disney + je přes Verizon v USA. Pokud jste zákazníkem společnosti Verizon s novějším neomezeným tarifem, získáte Disney + ZDARMA na rok. Chcete-li ji aktivovat, přihlaste se v telefonu k aplikaci My Verizon a poté klepněte na položky Nabídka> Účet> Doplňky> Zábava> Disney Plus.

Jedno předplatné Disney + podporuje až sedm uživatelských profilů, takže lze mezi členy rodiny použít jeden nákup.

Při pokusu o instalaci Disney + se zobrazuje chybová zpráva?

Někteří uživatelé dostávají při pokusu o streamování nové služby Disney + chybovou zprávu. Toto je dočasné, protože servery jsou zahlceny novými požadavky uživatelů. Měli by být schopni to brzy vyřešit.

Disney vydal tato prohlášení po výpadcích.

"Poptávka po DisneyPlus předčila naše nejvyšší očekávání." Jsme tak rádi, že jste nadšeni sledováním všech svých oblíbených položek a rychle pracujeme na vyřešení všech aktuálních problémů. Vážíme si vaší trpělivosti “

„Kvůli dopadu COVID-19 jsme museli zavřít některá naše centra zákaznických služeb Disney + a očekávat tento týden delší než normální čekací doby na živou chatovou / telefonickou podporu.“

Další informace najdete v centru nápovědy Disney Plus.

Můžete to zkusit několikrát a také zkusit přepnout DNS na zařízení Apple, abyste zjistili, zda to pomáhá.

Plánujete vyzkoušet novou streamovací službu Disney +? Z jakých pořadů jste nadšeni? Dejte nám vědět v komentářích níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found