Jak odebrat tréninky, které na hodinkách Apple Watch nepoužíváte

Snad od vydání původního iPhone jsou Apple Watch největším produktem společnosti se sídlem v Cupertinu. Apple Watch jsou zdánlivě jediné inteligentní hodinky, které se „drží“, a to z dobrého důvodu díky své schopnosti třídit oznámení a pomáhat vám udržovat zdraví.

Doporučené čtení

 • Jak používat automatické sledování spánku na Apple Watch
 • Pomocí sdílení aktivity Apple Watch můžete soutěžit a porovnávat s přáteli
 • Zdravý život: Nový rok, aplikace ke stažení na Apple Watch pro lepší život
 • Jak přizpůsobit metriky Apple Watch pro sledování vašich tréninků
 • Sledujte příjem vody na iPhonu a Apple Watch

To je správně. Apple Watch jsou naprosto fenomenální pro sledování vašich zdravotních statistik a tréninků. Ale čas od času můžete nechtěně zaznamenat trénink, který ve skutečnosti nebyl cvičením. V takových případech budete potřebovat vědět, jak z Apple Watch odebrat cvičení. watchOS 6 usnadňuje dosažení tohoto cíle pomocí několika snadných kroků.

Jak odebrat cvičení z Apple Watch

Naštěstí je proces odstraňování tréninku z Apple Watch pěkně střihaný a suchý. Vše, co budete potřebovat, je váš iPhone, protože k tomu budete potřebovat přístup k aplikaci Zdraví. Tady jsou kroky, které musíte podniknout k odebrání tréninku z dat Apple Watch a Health.

 1. Otevři Zdraví aplikace na vašem iPhone
 2. Klepněte na ikonuProcházet ve spodní části aplikace
 3. Přejděte, najděte a klepněte na cvičení, které chcete odebrat
 4. PodMožnosti, vyberteZobrazit všechna data
 5. Klepněte na ikonuUpravit tlačítko nahoře
 6. Stisknutím tlačítka (-) trénink vymažete
 7. Potvrdit

Jakmile trénink odstraníte, bude odebrán také z části Aktivita v aplikaci Sledování. I když Apple některé věci komplikuje a komplikuje, existují i ​​další „problémy“, které lze snadno napravit.

Ve skutečnosti existuje další způsob, jak cvičení odstranit, za předpokladu, že máte svůj iPhone po ruce. Zde je další způsob odebrání cvičení:

 1. Otevřete na svém iPhonu aplikaci Aktivita
 2. Klepněte naCvičení záložka
 3. Chcete-li jej odstranit, přejeďte prstem doleva Stejně jako v případě aplikace Zdraví budete chtít přejet cvičení úplně doleva, dokud se neobjeví červené tlačítko pro mazání. Tím zajistíte, že trénink skutečně smažete a už se nebudete muset starat o to, že se objeví ve vašich statistikách.

Před definitivním odstraněním cvičení vám iPhone nabídne několik možností. Můžete odebrat pouze cvičení, ale uchovat data, nebo můžete odebrat jak cvičení, tak data. Při výběru druhé možnosti budou ovlivněny a sníženy vaše Aktivitní kroužky a možné úspěchy.

Závěr

Apple Watch je tak fenomenální zařízení, že si nejsme jisti, jak bude Apple schopen udržet humbuk s údajným vydáním Series 5. Watch Series 4 je fantastická volba pro ty, kteří pracují pravidelně pro ty, kteří chtějí začít chodit do posilovny, nebo pro ty, kteří chtějí jen třídit oznámení.

Zvuk v komentářích níže, pokud narazíte na problémy s odstraněním tréninku, a my vám rádi pomůžeme. Mezitím nám dejte vědět, jaké funkce si myslíte, že Apple zabalí do řady 5, pokud skutečně zahájí tento podzim.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found