Jak spolupracovat s ostatními v nové aplikaci Notes v systému iOS 10

V posledních několika vydáních systému iOS zavádí Apple stále více změn do aplikace Stock Notes, která se nachází v iOS. Aplikace se stala docela nabitou funkcemi a se systémem iOS 10 nyní obsahuje schopnosti hluboké spolupráce. Pokud jste nepoužívali aplikaci Notes v aktualizovaném iOS 9 naplno, můžete si o ní přečíst zde.

Jak vidíte, Apple Notes zaznamenal v tomto roce několik zásadních změn. Přidání kontrolních seznamů, obrázků, obrázků a odkazů na safari do vašich poznámek je nejen snadné, ale nyní vám v iOS 10 nabízí více funkcí zabezpečení a spolupráce.

Jak to použít:

Začněte otevřením poznámky v aplikaci Poznámky. Než začnete psát, nebudete moci přidat lidi.

Dále klepněte na ikonu s mužem a plusem vpravo nahoře. Zde dostanete seznam způsobů spolupráce s ostatními na vaší poznámce.

Kliknutím na některou z možností odešlete vybrané osobě speciální odkaz. Tento odkaz přidá poznámku do aplikace Notes a umožní vám spolupracovat.

Poznámky ke spolupráci jsou jen jednou z užitečných funkcí systému iOS 10. Přečtěte si našeho komplexního průvodce systémem iOS 10 o všech vzrušujících a užitečných funkcích systému iOS 10, které můžete na svém iPhonu a iPadu používat.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found