Pomalé Wi-Fi na zařízeních iPhone, iPad a iPod touch; opravit

Několik uživatelů uvedlo, že po aktualizaci softwaru pro iOS dochází k pomalé Wi-Fi. Pokud má vaše zařízení špatné problémy s výkonem Wi-Fi, a proto je připojení k internetu velmi pomalé, zkuste problém vyřešit pomocí následujících tipů:

Zkontrolujte router

Tento problém může být způsoben problémy s routerem. Vypněte router a znovu jej zapněte. Zkontrolujte, zda není k dispozici aktualizace firmwaru routeru. Zkuste dočasně deaktivovat nastavení zabezpečení routeru, abyste viděli a vyloučili jakékoli problémy se šifrováním, které by mohly problémy způsobovat. V tomto článku najdete doporučené nastavení pro směrovače Wi-Fi a přístupové body. Několik uživatelů uvedlo, že zakázání QoS (Quality of Service) na jejich routeru zrychluje jejich Wi-Fi připojení. Podrobnější informace najdete v příručce k routeru.

Zapomeňte na tuto síť

Zkuste resetovat nastavení Wi-Fi klepnutím na Nastavení> Wi-Fi a klepněte na ikonu modré šipky vašeho připojení Wi-Fi> a klepněte na „Zapomenout na tuto síť“

Vypněte LTE

Klepněte na Nastavení> Obecné> Mobilní a přepněte Povolit LTE na Vypnuto.

Obnovte nastavení sítě

Chcete-li to provést, jednoduše klepněte na Nastavení> Obecné> Obnovit> Obnovit nastavení sítě. Toto BUDE odebrat všechna hesla Wi-Fi a nastavení VPN a APN, která vaše zařízení uložilo.

Restartujte zařízení

Pouhé restartování zařízení může vyřešit váš problém. Chcete-li tak učinit, jednoduše stiskněte a podržte tlačítko zapnutí / vypnutí, dokud se nezobrazí „slide to power off“, a poté posuňte jezdec.

Otevřete DNS

Zkuste změnit nastavení DNS na 8.8.8.8, což je veřejný DNS od Googlu. Chcete-li to provést, klepněte na Nastavení> Wi-Fi> najděte připojení Wi-Fi> klepněte na modrou šipku> Klepněte na místo, kde jsou čísla DNS, a změňte jej na 8.8.8.8. Další informace najdete v tomto článku.

Příbuzný:

  • Pomalý App Store, stahování iTunes Store; Opravit
  • iPhone 5 Wi-Fi nefunguje, jak opravit

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found