Vidíte na iPadu nebo iPhonu „toto příslušenství toto zařízení nepodporuje“?

Stačí aktualizovat na nejnovější iOS pro váš iPhone, iPad nebo jiné zařízení a nyní zobrazit zprávu, že váš iPhone (nebo iPad atd.) Nepodporuje tužku, klávesnici, sluchátka, reproduktor, mikrofon nebo jiné příslušenství Bluetooth nebo blesk. )? Pokud ano, nejste sami!

Poměrně málo našich čtenářů nám říká, že po aktualizaci na zásadní nebo dokonce menší upgrade systému iOS jejich příslušenství již nefunguje s jejich iDevices.

Zde je tedy několik tipů, které naši čtenáři našli pro ně!

Zkontrolujte, zda je vaše příslušenství certifikováno MFI (vyrobeno pro iPhone / iPad / iPod)

Pokud používáte příslušenství třetích stran, je možné, že nebylo certifikováno pro práci s produkty Apple.

Certifikace MFi nebo licence znamená, že produkt je v souladu s designovými standardy společnosti Apple.

Pokud je to možné, použijte originální kabely, nabíječky a adaptéry dodané se zařízením iDevice. A pokud používáte příslušenství třetí strany, které není MFI, otestujte podobný produkt, který je MFI, abyste zjistili, zda v tom je problém (nebo ne).

Pokud se k příslušenství připojujete pomocí kabelu nebo adaptéru jiného výrobce, může to být problém s kabelem / adaptérem, nikoli se skutečným příslušenstvím (například reproduktorem nebo sluchátky).

Restartujte nebo resetujte

Trik často provede jednoduchý restart nebo reset (vynucený restart).

Chcete-li restartovat, vypněte zařízení, počkejte 30 sekund a znovu jej zapněte.

Proveďte vynucené restartování

 • Na iPhonu 6S nebo nižším plus na všech iPadech a iPodech Touch stiskněte současně tlačítka Domů a Napájení, dokud neuvidíte logo Apple
 • Pro iPhone 7 nebo iPhone 7 Plus: Stiskněte a podržte obě tlačítka Side a Volume Down po dobu alespoň 10 sekund, dokud neuvidíte logo Apple
 • Na iPhone X, XS nebo XR nebo iPhone 8 nebo iPhone 8 Plus: Stiskněte a rychle uvolněte tlačítko pro zvýšení hlasitosti. Poté stiskněte a okamžitě uvolněte tlačítko snížení hlasitosti. Nakonec stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte logo Apple

Vyčistěte příslušenství a port

Pokud vaše příslušenství provede fyzické připojení k iDevice, jako je klávesnice iPad Pro nebo pár bleskových sluchátek, ujistěte se, že obě strany připojení dobře vyčistíte.

Nejprve tedy odpojte příslušenství od zařízení a pokud je to možné, vše vypněte.

Vezměte hadřík z mikrovlákna a každý povrch dobře otřete, odstraňte z něj vlákna, nečistoty nebo dokonce korozi.

Někteří uživatelé rádi čistí pomocí standardní gumy na tužky, po které následuje důkladné čištění hadříkem bez chuchvalců nebo elektronickým čisticím hadříkem. Pomocí gumy na vedení kontaktů očistěte veškeré nečistoty, mastnotu nebo korozivní usazeniny.

Pokud čistíte Smart Connector (jako u modelů iPad Pro pro připojení klávesnice značky Apple), ujistěte se, že tato připojení (tři tečky na boku) dobře otřete.

U bleskových portů budete možná muset k čištění uvnitř portu použít menší nástroj. Věci jako mezizubní kartáčky fungují dobře.

V tomto článku najdete další podrobnosti o čištění bleskových portů.

Vyjměte a vyměňte

Někdy odpojení a opětovné připojení příslušenství dělá trik!

Možná budete muset tuto akci provést vícekrát, aby fungovala - zkuste to tedy několikrát, než to vzdáte.

Zapomeňte a změňte název zařízení Bluetooth

Pokud se při připojení k příslušenství Bluetooth, jako jsou reproduktory nebo sluchátka, zobrazí zpráva „toto příslušenství není podporováno tímto zařízením iPhone (nebo iPad / iPod), zkuste zařízení zapomenout a poté jej přidat zpět a přejmenovat toto zařízení na něco jiného než dříve (pokud možný.)

Další možností je zapomenout na všechna zařízení Bluetooth a poté je jednotlivě přidat zpět a mezi nimi vyzkoušet, zda chybu nezpůsobuje jedno zařízení BT.

Obnovte některá nastavení

Problém často způsobuje nastavení. Zkusme tedy resetovat pár věcí a uvidíme, jestli to problém vyřeší a pomůže.

Obnovte nastavení sítě

 • Jít do Nastavení> Obecné> Obnovit
 • Klepněte na Obnovte nastavení sítě
  • Musíte znovu zadat všechny přístupové kódy WiFi, takže je nejprve připravte, než tento krok provedete

Resetovat všechna nastavení

Tato akce obnoví výchozí nastavení všeho v Nastavení, včetně upozornění, upozornění a jasu. Provedení resetování nastavení nemá vliv na žádnou aplikaci ani osobní data, jako jsou Fotky, Zprávy, Pošta atd.

Obnovením všech nastavení se také vrátí všechny vaše přizpůsobené a přizpůsobené funkce, jako jsou funkce přístupnosti, tapety a budíky, zpět na výchozí tovární hodnoty.

Jakmile se váš iPhone nebo iDevice restartuje, musíte všechna tato nastavení překonfigurovat.

Obnovit vše

 • Nejprve zálohujte před obnovením všech nastavení, pro případ, že by se něco stalo
 • Jít do Nastavení> Obecné> Obnovit
 • Klepněte na Resetovat všechna nastavení

Navštivte Apple Genius nebo kontaktujte podporu Apple

Vyzkoušeli jste všechny tyto kroky a stále se zobrazuje zpráva „toto příslušenství tento iPhone (nebo iPad / iPod) nepodporuje? Pokud ano, je na čase obrátit se na podporu Apple.

Pokud se na vašem zařízení budou i nadále vyskytovat problémy, doporučujeme vám naplánovat schůzku Genius Bar, navštívit autorizovaného poskytovatele služeb Apple nebo kontaktovat podporu Apple telefonicky, online chatem nebo e-mailem.

Pokud je vaše Smart Keyboard starší než 3 roky, můžete mít nárok na náhradu

Záruka společnosti Apple na příslušenství, jako je iPad Smart Connector Keyboard, je obvykle jeden rok, ale pro konkrétní problémy s klávesnicí existuje program rozšíření, který běží až 3 roky od data nákupu.

Pokryté problémy zahrnují problémy se senzorem a magnetickým konektorem, přilepení klíčů, opakující se klíče, nereagování a problémy s datovými připojeními.

Toto rozšíření je způsobeno upozorněními na kvalitu a funkčními problémy, které byly na chytré klávesnice iPadů umístěny již v roce 2017.

Další podrobnosti získáte od podpory Apple. Čtenáři hlásí úspěch při výměně klávesnic při schůzkách s Apple Store Geniuses.

Tipy pro čtenáře

 • Aktualizoval jsem na nejnovější menší verzi iOS a to vyřešilo můj problém se získáním této zprávy při připojování sluchátek Bose (kabelové s adaptérem)
 • Zkuste použít měkké tužky na všechny kontakty a poté je důkladně očistěte alkoholem. Můj problém byl na iPad Pro SmartKeyboard, vyčistil jsem Smart Connector (3 tečky na straně iPadu) a 3 kolíky na klávesnici tímto způsobem (guma pak alkohol) a zatím žádné problémy!
 • Moje klávesnice Apple Smart (pro iPad Pro) funguje, pouze pokud ji úplně odpojím od iPadu a poté iPad restartuji. Poté znovu připojím klávesnici a funguje, mohu ji používat. Restartování iPadu s připojenou klávesnicí nefunguje pro mě
 • Vzal jsem trochu alkoholu na čistý hadřík, který nepouští vlákna, a vyčistil jsem tyto tři kontakty na klávesnici Apple Smart a na straně iPadu, která má Smart Connection. Pracoval pro mě v mžiku! Tato zpráva zařízení již nepodporuje žádné další příslušenství!
 • Pro lidi, kteří mají problémy s inteligentní klávesnicí a iPadem od Apple, zkuste magnetizaci znovu magnetizovat! Chcete-li obnovit oslabený magnet, opatrně jej přiveďte do kontaktu s neodymovým magnetem - jednoduše jej otřete o magnety na magnetickém proužku vaší klávesnice. Věnujte zvláštní pozornost oblasti, která obvykle ztrácí svůj magnetický náboj mezi klávesami 1 a 2
 • Restartování iPadu někdy funguje. Někdy funguje také odpojení klávesnice od iPadu a několikrát jeho opětovné připojení. Ale je to bolest!
 • Použil jsem QTips a trochu izopropylalkoholu a vyčistil kontakty. Než to zkusíte znovu, nechte to všechno uschnout
 • Tyto tipy fungovaly pro mě. Vyzkoušejte je!
  • Použijte druhý originální nabíjecí kabel pro svůj iPhone iPad
  • Vyčistěte příslušenství Apple. Pomocí párátka nebo podobného nástroje můžete opatrně zasunout bleskový nabíjecí port iPhonu nebo iPadu. Poté očistěte veškerý prach, mastnotu nebo nečistoty
  • Připojte nabíječku, když se zobrazí chybová zpráva, stiskněte a podržte prst na tlačítku pro odpojení a vytáhněte nabíječku, zatímco stále držíte. Pokračujte v tlaku a připojte nabíječku zpět a zkontrolujte, zda příslušenství funguje
  • Vypněte zařízení s připojenou bleskovou zástrčkou a poté restartujte
  • Připojte svůj iPhone k příslušenství a ignorujte zprávu. Poté zapněte režim Letadlo a vypněte iPhone. Počkejte 1-2 minuty a znovu jej zapněte s připojeným příslušenstvím

Poslední příspěvky