Nejlepší a nejlepší hry pro Mac OS X zdarma - Apple Toolbox

Nyní, když se svátky valí, můžete mít na používání zařízení Mac nebo iOS nějaké volno navíc. Pokud ano, možná budete chtít vyzkoušet některé nové hry na svém počítači Mac - zdarma!

V tomto článku zdůrazníme několik nejlepších her zdarma pro váš Mac. Pamatujte, že tento výukový program vyžaduje přístup k Mac App Store, takže na vašem Macu musí být OS X 10.6.6 nebo vyšší.

Screen Snake

Screen Snake je úžasná, ale jednoduchá hra pro váš Mac. Tato aplikace vám umožňuje hrát klasickou hru Snake na počítači Mac. Jedná se o velmi skvělý efekt, který si užije mnoho uživatelů Mac.

Směrové klávesy nebo klávesy WSAD na vaší klávesnici mohou ovládat obrazovku Snake. Díky tomu je hra pro každého hráče snadná, bez ohledu na to, jaké rozložení klávesnice preferuje. Pro mě je to skvělá funkce, kterou by měla mít každá hra.

Tato hra bohužel nemá žádné online funkce. Chtěl bych, aby vývojáři přidali nějaké online žebříčky nebo integraci Facebooku, aby uživatelé mohli porovnávat skóre s přáteli a rodinou.

Celkově je tato hra nutností pro každého uživatele Mac, hlavně kvůli úžasnému uživatelskému rozhraní a flexibilitě ovládání. Stáhněte si tuto hru z iTunes App Store.

Železniční bludiště

Rail Maze je velmi skvělá logická hra pro Mac OS X. Cílem této hry je změnit uspořádání daných vlakových kolejí, aby vlak mohl dojet do cíle bez zhroucení.

Rail Maze je ideální pro děti předškolního věku, protože podporuje kreativní myšlení. Starší dospělí to mohou považovat za jednoduché, ale zábavné, protože je to dobrá hra pro „rychlé hraní“. „Rychlost hraní“ je situace, kdy uživatelé hrají videohry co nejrychleji.

Tato hra je velmi jednoduchá. Postupem času se úrovně postupně zhoršují a vyžadují opravu více kusů železniční trati. Tuto bezplatnou aplikaci si můžete stáhnout v iTunes App Store.

PapiJump zdarma

Papijump vždy patřil k mým oblíbeným iOS hrám, takže když jsem zjistil, že byl vydán pro Mac OS X, musel jsem si ho stáhnout! Papijump pro Mac je docela podobný tomu jeho iOS protějšku. Cílem této hry je dostat „Mr.Papiho“ (vaši postavu) na vrchol nekonečného bludiště.

Tato hra se velmi snadno ovládá. Všechno, co musíte pro ovládání Mr.Papiho je, abyste pomocí kláves se šipkami na Macu pohybovali doleva a doprava. Cílem je pokračovat v pohybu na další platformu a současně v pohybu nahoru do horní části mapy.

Pro mě je Papijump skvělá hra pro všechny věkové kategorie. Důvodem je jednoduché ovládání, grafika a příběhová linie hry. Tuto aplikaci lze zdarma vyzvednout v iTunes App Store.

Děkujeme, že jste si přečetli tento článek o Apple Toolbox. Brzy se podívejte na další obsah související s Apple.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found