10 nejlepších her, které můžete na iPadu Pro vyzkoušet

IPad Pro, 12,9 palce a 9,7 palce mají dostatek místa na obrazovce, aby vylepšily váš herní zážitek. Určitě jste jistě slyšeli, jak to vašim tabulkám dodá větší flexibilitu, ale řekneme vám, jak si s iPadem Pro užijete hraní her. Existuje tolik her, ze kterých si můžete vybrat, ale následující hry plně využívají velkorysou obrazovku novějšího iPadu. Jaký je výsledek? Zábavný a strhující herní zážitek, díky kterému si uvědomíte, že váš iPad stojí za každý dolar, který jste zaplatili.

Některé z uvedených her jsou velmi nové, zatímco jiné už nějakou dobu existují. Další kvalitou tohoto konkrétního výběru je, že obsahuje hry všech typů. Určitě najdete něco, co se vám líbí. Zde je několik her, které na vašem novém iPadu Pro fungují dobře.

Lego Jurský svět

Stejně jako u ostatních her Lego pokračuje tradice i v této hře pro iPad. Můžete stavět věci z lega nebo rozbít věci vyrobené z lega. Tyto hry se zlepšily, protože TT Games vylepšily své mobilní hry. Už to není jen alternativa ke konzolovému protějšku. Je dobře vytvořený pro mobilní platformu a jeho hraní je velmi zábavné. Má také vynikající zvukový doprovod. Díky obrazovce iPadu Pro je zážitek z lega ještě reálnější.

Kingdom Hearts Unchained X

Na začátku příběhu Kingdom Hearts jde o spolupráci mezi Square Enix a Disney. Jedná se o přechod mezi Disney a Final Fantasy prostřednictvím velkolepých kostýmů, živých postav a ideálních scénářů. Hra však zabírá hodně místa v paměti, což je až 1 GB. Je to titul freemium, který si určitě zamiluje každý, kdo má rád barvy a jas.

Malý svět

Small World je adaptace videohry deskové hry se stejným názvem. Na stejné obrazovce je potřeba hrát více hráčů. Na iPadu Mini to tedy není příjemné hraní. IPad Pro však zvládne hladce více hráčů a zážitek je opravdu příjemný. Je to jedna z nejvíce společensky oceňovaných deskových her a jsme si jisti, že si tento zážitek zamilujete. Designéři úspěšně obnovili hratelnost budující říši.

Sim City BuildIt

Toto je oblíbená hra, která už nějakou dobu existuje. I když se hraje i na iPhone, musíte uznat, že při hraní na iPadu je zážitek mnohem lepší. A teď, když je obrazovka ještě větší, se hra stává ještě zábavnější. Primárními ovládacími prvky hry jsou sevření a oddálení. Budete také rotovat 3D budovu s vysokými detaily. Je to zdarma, ale existují nákupy v aplikaci, díky nimž bude vaše hra výjimečná.

Game Dev Story

Kairosoft nedávno aktualizoval hru tak, aby se vešla na rozšířenou obrazovku iPadu. Původně vyšlo v roce 2011. Je to hra, která nikdy nezestárne, ale pravděpodobně by vás bavila verze 2.0, protože tato verze je kompatibilní s iPhone 6 a 6S. Pokud nejste obeznámeni s Kairosoftem a hrou Dev Story, jde především o budování vývojového týmu a vytváření zábavných a vzrušujících her. Ve hře budete trávit hodiny, aniž byste si to vůbec uvědomovali; je to ten absorbent.

Fallout Shelter

Nejnovější verze této hry je nejlepší ze všech, protože je zde několik nových výzev. Tato hra je s každou aktualizací stále zajímavější a podmanivější. A díky iPadu Pro vypadá trezor skvěle. Základní podstatou je udělat svůj trezor dokonalým a udržet obyvatele v bezpečí před pustinou. Pokud jste tuto hru ještě nikdy nehráli, musíte ji hrát, zejména na novém iPadu Pro.

Skylanders SuperChargers

Tato hra založená na hračkách byla zábavná na běžném iPadu, ale nový iPad Pro a jeho širší obrazovka je o to zábavnější a interaktivnější. Nejnovější verze je univerzální; je kompatibilní nejen s iPadem, ale s jinými zařízeními Apple, iPhone a dokonce is nejnovější Apple TV. Nebylo by špatné nazývat to návykovou hrou. A také můžete nakonec utratit spoustu peněz za nákup vozidel a čísel v úsilí, aby to bylo zábavnější. Sledujte sebe!

Warbits

Znáte ty hry, které vám zabírají většinu času. Toto je jedna taková hra. Ale peníze vás nezachytí, protože se jedná o hru s jednou výplatou. Warbits stojí za to hrát na velké obrazovce iPadu. Vyžaduje to však určité úsilí a čas, abyste to zvládli. Nejde o to, jak velká je vaše armáda. Mohlo to snadno jít na cestu, že jste freemium hrou.

Místnost tři

Toto je třetí pokračování hry. Jedná se o logickou hru, která se nejlépe hodí pro hraní na větší obrazovce iPadu Pro. U tohoto budete potřebovat výkon navíc. Dřívější iPad nebo iPhone nemusí tuto hru plně podporovat. Využívá inteligentní dotykové ovládání, které mu dodává lepší pocit. Tato hra vyžaduje důkladné prozkoumání, které je možné pouze na širokoúhlé obrazovce. Pokud tedy máte iPad Pro, máte štěstí, že si tuto hru užijete.

Monument Valley

Mluvili jsme o hrách, které je lepší hrát na větší obrazovce, ale tuto hru je zábavné hrát na všech velikostech obrazovky. Můžete jej hrát na iPhonu nebo iPadu Pro. Má některé dechberoucí funkce a jejich hrady a celé barevné nastavení živých jasných a tmavších tónů najdete pohromadě. Tichá princezna použije vaše vedení těmito velkolepými místy. Je těžké si tuto hru nezamilovat.

Tento seznam by měl stačit na to, abyste si mohli zahrát vzrušující hry na iPadu. Nezapomeňte si pořídit nejnovější verze těchto her, protože u každé verze jsou přidány novější funkce.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found