V systému iOS 10, How-To nelze najít Trash All

Doufáme, že jste již v minulosti vyřešili problémy související s instalací a aktualizací iOS 10 na vašem iPhonu a iPadu. Stejně jako u jiných nových aktualizací systému iOS má Apple tendenci věci měnit. My v Appletoolbox jsme obdrželi mnoho e-mailů i komentářů ohledně funkce pro mazání více e-mailů a zpráv. Stará známá funkce Trash All, kterou jste dříve viděli v iOS 9 v pravém dolním rohu, byla nyní v iOS 10 odstraněna. To je jeden z důvodů, proč nemůžete Trash All v iOS 10 najít.

Jednoduchý způsob nastavení

Pokud je výchozí nastavení vaší pošty místo mazání, existuje způsob, jak tato nastavení změnit. Díky této relativně jednoduché změně je mazání e-mailů sakra mnohem jednodušší než výchozí způsob iOS (jak je uvedeno níže). A i když to není skutečný Trash All v iOS 10 a trochu nás přiblíží našim předchozím zkušenostem s iOS Mail.

Změna nastavení pošty

 1. Otevřete Nastavení
 2. Vyberte Mail
 3. Klepněte na Účty
 4. Otevřete každý poštovní účet (Gmail, Outlook, Yahoo atd.)
  1. Klepněte na název účtu (obvykle vaše e-mailová adresa)
  2. Vyberte Upřesnit nastavení
  3. Aktualizujte sekci „Přesunout zahozené zprávy do:“ z Archiv na Smazaná poštovní schránka
   1. Ověřte, zda je značka nyní v souladu s Smazaná poštovní schránka

Postupujte podle kroku 4 pro každý z vašich e-mailových účtů a nezapomeňte aktualizovat „Přesunout zahozené zprávy do:“ z archivu do Smazaná poštovní schránka.

Nyní, když přejdete prstem po jednotlivých e-mailech v aplikaci Pošta, se úplně vpravo zobrazí možnost červeného koše. Navíc při použití možnosti Upravit můžete nyní vybrat více e-mailů a vyhodit je do koše najednou.

Výchozí způsob společnosti Apple pro ukládání do koše v systému iOS 10

Neměli bychom jít a provádět všechny tyto změny nastavení, abychom dostali nastavení koše a smazání, na které jsou iFolks tak zvyklí! A doufáme, že Apple poslouchá a sleduje tuto zpětnou vazbu. Takže následně proveďte změny v budoucích verzích iOS pro tuto funkci.

Ale v současné době je výchozí způsob iOS, jak provést Trash All v iOS 10, spletitý vícestupňový proces. Abych byl spravedlivý, jejich skvělý Apple Idea za odstraněním odpadu všeho bylo zajistit, že mynenáhodou mazat e-maily / zprávy.

No ... to pro většinu z nás nebyl velký problém ... Takže bez dalších okolků, představovat šílené, spletité a frustrující Apple TRASH ALL WAY!

První krok Chcete-li odstranit své e-maily, vyberte složku pošty, se kterou chcete pracovat

Druhý krokJakmile jste ve své poštovní schránce, klepněte na Upravit v pravém horním rohu

Třetí krok Dále vyberte všechny e-maily, které chcete odstranit. Bohužel to musíte udělat jeden po druhém.

Pokud však znáte odesílatele nebo předmět e-mailů, které chcete smazat, můžete použít vyhledávací pole v horní části a filtrovat všechny související e-maily, abyste to usnadnili. Po filtrování všech příslušných e-mailů, které chcete smazat, klepněte na Upravit v pravém dolním rohu obrazovky.

Čtvrtý krok na konci kroku 3 jste konečně označili všechny e-maily, které chcete přesunout do koše. Dále klepněte na "Hýbat se " ve spodní dolní části obrazovky.

Pátý krok to by vás mělo dostat na obrazovku se všemi vašimi schránkami. Vyberte složku „Koš“ a všechny e-maily budou přesunuty do koše.

Myslíme si, že toto řešení je velmi komplikované a bude vyžadovat určité zvyknutí, pokud Apple neprovede změny.

V systému iOS 10 nelze odstranit jednotlivé textové zprávy 

Jelikož se věnujeme tématu „Smazání“ / „trashing“, chceme vám ukázat kroky, jak odstranit jednu zprávu z vlákna textů v systému iOS 10. Dostali jsme několik e-mailů a komentářů k tomuto tématu od některých čtenářů.

Jedná se o další prvek, u kterého došlo ke změnám v systému iOS 10. Chcete-li ze svých odchozích textových zpráv odstranit jeden text, musíte nejprve stiskněte a podržte zprávu.

Dále klepněte na Více modrým písmenem v dolní části obrazovky. Na další obrazovce můžete vybrat ikonu pro smazání této zprávy nebo zvolit „Smazat vše“ zobrazené v levém horním rohu.

Svou zpětnou vazbu můžete společnosti Apple kdykoli poskytnout, protože provádí změny pro další vydání iOS 10. Chcete-li poskytnout zpětnou vazbu společnosti Apple, klikněte sem

Sdílejte tipy s přáteli a blízkými, kteří možná právě aktualizují svůj iPhone a iPad na iOS 10.

Pokud máte lepší tip, neváhejte se o něj s námi podělit v níže uvedených komentářích.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found