Nejlepší aplikace pro sledování balíčků pro iPhone

V dnešní době je sledování dodávek, které máte na cestě, snazší než kdy dříve. Pomohou vám naplánovat dopředu, abyste zůstali doma, pokud dodávka vyžaduje podpis, nebo když zvědavě sledujete oči od dveří, když dostáváte dárky pro ostatní.

Pokud jste se dosud nepokusili použít aplikaci pro sledování balíčků pro iPhone nebo nejste spokojeni s tou, kterou máte, jsme tu, abychom vám pomohli! Zde je několik nejlepších aplikací pro sledování balíčků pro iPhone.

Příbuzný:

  • Nejlepší aplikace pro nahrazení nativních aplikací pro iPhone
  • Nejlepší aplikace Apple Watch pro sportovní fanoušky
  • 7 nejlepších aplikací pro hlasové poznámky a nahrávání pro iPhone

Dodávky

Dodávky na iPhone

Po mnoho let můj osobní favorit, Dodávky jsou přesné, snadno použitelné a podporují mnoho kurýrů po celém světě, včetně nové doručovací služby Amazon. Navíc se aplikace synchronizuje s iCloudem, takže ji můžete používat z ostatních zařízení.

Dodávky rozpozná, když zkopírujete sledovací číslo z jiného zdroje, takže jej můžete přidat klepnutím. Kromě toho můžete zobrazit své dodávky na mapě a sledovat jejich trasu, zobrazit předpokládané datum dodání a přijímat oznámení.

Dodávky jsou k dispozici za 4,99 $ v App Store pro iPhone, iPad, iMessage, Apple Watch a Mac.

Příjezd - Sledování balíčků

Dorazte na iPhone

Poháněno Shopify, Arrive je další skvělá aplikace pro sledování vašich zásilek. To, co vyniká, je to, že pokud se přihlásíte pomocí Google, aplikace může používat oznámení o doručení ve vaší doručené poště Gmailu.

Arrive také podporuje mnoho dopravců, jako jsou UPS, FedEx, Amazon Logistics a další. Přejetím můžete označit přijaté dodávky, archivovat starší balíčky, přijímat oznámení a ukládat online objednávky pro snadné prohlížení.

Arrive je k dispozici zdarma v App Store pro iPhone.

17Track

17Track na iPhone

Pokud se vám líbí myšlenka bezplatného trackeru balíčků, jako je Arrive, 17Track je další skvělá volba. Tato aplikace vám umožní naskenovat QR kód nebo čárový kód, přidat až 10 sledovacích čísel najednou a vybrat si z běžných, globálních nebo mezinárodních kurýrů.

Dostávejte oznámení o svých dodávkách, přidávejte poznámky, vybírejte kategorie balíčků a nakupujte nabídky přímo v aplikaci, abyste získali skvělé další funkce. Přestože 17Track dosud nepodporuje doručovací službu Amazon, aplikace pokrývá zbytek z nich a rozhodně stojí za váš čas.

17Track je k dispozici zdarma s nákupy v aplikaci v App Store pro iPhone a iPad.

Snadno sledujte dodávky balíků

Díky ujištění, že víte, kde je dodávka a kdy dorazí, budou vaše zásilky v bezpečí. A pro prázdninové nákupní sezóny je nástroj pro sledování balíčků pro iPhone skvělý způsob, jak zůstat na vrcholu, kdy dorazí vaše dárky.

Používáte již některý ze sledovačů balíčků a máte ho rádi? Nebo možná máte jinou, na kterou přísaháte? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found