Jak uspořádat dokovací stanici Apple Watch Dock

Stejně jako Dock na vašem Macu je Dock na vašich Apple Watch užitečným nástrojem pro rychlý přístup k aplikacím, které potřebujete a používáte nejčastěji. Dokovací stanici Apple Watch Dock můžete uspořádat různými způsoby. Proto stojí za to věnovat několik minut tomu, abyste toto místo zařídili tak, aby fungovalo za vás.

Zde je návod, jak uspořádat svůj Apple Watch Dock, abyste maximalizovali jeho funkčnost.

Příbuzný:

  • Jak používat funkce FaceTime Audio na Apple Watch
  • Jak používat aplikaci EKG na Apple Watch
  • Vylepšete zážitek z aplikace pro iPhone s těmito aplikacemi Apple Watch

Začněte s aplikací Watch na vašem iPhone

Nejprve otevřete Hodinky aplikace na vašem iPhone a klepněte na Moje hodinky záložka dole. Poté vyberte Dok.

Vyberte si objednání doku

Nahoře začnete tím, že se rozhodnete, jak si svůj dok objednat. Můžete si vybrat z Nedávné nebo Oblíbené.

Pokud vyberete Nedávnése v doku zobrazí aplikace, které používáte nejčastěji. Budou seřazeny podle toho, jak nedávno jste je použili. Toto je dobrá volba, pokud si vyberete, jestli používáte mnoho aplikací a často mezi nimi skáčete.

Například pokud máte ve zvyku otevírat svou aplikaci pro počasí první ráno, pak se ta objeví v Docku v horní části seznamu.

Pokud vyberete Oblíbené, můžete si vybrat, které aplikace se budou zobrazovat v Docku a v jakém pořadí. Toto je dobrá volba, když si vyberete, zda jste konkrétně o aplikacích, které používáte nejvíce a kdy a jak často je používáte.

Například nemusíte používat aplikaci Timer každý den, ale chcete ji mít v doku v horní části seznamu, aby byla na nejvhodnějším místě.

Vyberte své oblíbené

Pokud pro objednávání v doku používáte Oblíbené položky, je nyní na vás, když se rozhodnete, které aplikace chcete. Některé již můžete vidět v Oblíbené sekce nahoře a ostatní dostupné aplikace jsou níže než v Nezahrnovat sekce.

Chcete-li odebrat oblíbenou aplikaci, klepněte na Upravit vpravo nahoře. Poté klepněte na ikonu červené znaménko minus vedle aplikace a klepněte na Odstranit když se objeví.

Chcete-li přidat aplikaci do oblíbených, klepněte na Upravit vpravo nahoře. Poté klepněte na ikonu zelené znaménko plus vedle aplikace, kterou chcete přidat. Automaticky se objeví v sekci Oblíbené.

Zatímco v Režim úprav, pak můžete změnit pořadí, ve kterém se vaše aplikace zobrazují. Stačí klepnout a přetáhnout aplikaci na nové místo v seznamu.

Mějte na paměti, že jste omezeno na 10 aplikací v doku a při pokusu o přidání více než 10 se vám zobrazí připomenutí.

Po dokončení změn klepněte na Hotovo vpravo nahoře. Tyto změny uvidíte okamžitě ve svém Apple Watch Dock.

Tipy pro dokovací stanici Apple Watch

Zatímco organizace vašeho Apple Watch Dock probíhá v aplikaci Watch na vašem iPhone, zde je několik tipů, které byste měli mít na paměti při používání samotného Docku.

Pokud chceš odebrat aplikaci z Docku, když máte hodinky, otevřete Dock, posuňte aplikaci zleva doprava a klepněte na Odstranit.

Pokud chceš přístup ke všem vašim aplikacím, můžete to udělat také z Docku. Přejděte na poslední aplikaci v doku a klepněte na ikonu Všechny aplikace volba.

Dock Your Apps and Go

Nezapomeňte, že Dock na Apple Watch má být pohodlným místem pro přístup k nejnovějším aplikacím nebo k vašim oblíbeným. Takže tyto aplikace seřaďte a uspořádejte v jakémkoli pořadí, které vám dává největší smysl. A dejte nám vědět, jak chcete uspořádat svůj Dock v komentářích níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found