Oznámení nefunguje v systému iOS 9.3.3, postupy

O víkendu jsme dostali několik e-mailů od uživatelů, že jejich oznámení nefungovala na jejich iPhonech po upgradu na iOS 9.3.3.

Ačkoli jsme od Apple neviděli žádné aktualizace týkající se tohoto problému, zdá se, že k problému dochází v různých aplikacích. Lidé měli problémy s oznámeními Facebooku i WhatsApp.

Pokud vaše oznámení na iPhonu nefungují, můžete zkusit následující tip:

  • Nejprve zkontrolujte zjevné. Ujistěte se, že je vaše nastavení oznámení povoleno pro aplikaci klepnutím na Nastavení> Oznámení a vaše nastavení Nerušit není povoleno, zkontrolujte také nastavení ztlumení a hlasitosti.
  • Někdy mohou být zvukové soubory spojené s oznámeními pro aplikaci poškozeny. V oznámení přejděte do části Zvuk a přepněte zvuk do jiných formátů. Také v Nastavení> Oznámení několikrát přepněte nastavení „Seskupit podle aplikace“ a vyzkoušejte, zda vaše oznámení fungují.
  • Další věcí je odstranit aplikaci WhatsApp z vašeho iPhone. Klepněte na Nastavení> Obecné> Úložiště a používání iCloudu> Spravovat úložiště. Na této obrazovce klepněte na WhatsApp a na další obrazovce zvolte „Odstranit aplikaci“.
  • Jakmile aplikaci z iPhonu odstraníte, resetujte iPhone stisknutím tlačítka Domů a tlačítka probuzení / spánku po dobu přibližně 15 sekund, dokud se na obrazovce nezobrazí logo Apple.
  • Jakmile se váš iPhone restartuje, klepněte na App Store a přeinstalujte aplikaci pro zasílání zpráv.
  • Potvrďte nastavení oznámení pro aplikaci v části Nastavení> Oznámení

Doufejme, že by to mělo vyřešit vaše problémy s oznámeními týkajícími se upozornění na zprávy WhatsApp a Facebook. Zdá se, že to funguje i při problémech s aplikací Instagram.

Pokud máte nějaké problémy nebo pokud jste našli jiný způsob, jak se postarat o tento nepříjemný problém v systému iOS 9.3.3, dejte nám prosím vědět. Hodně štěstí!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found