Co je Apple Daily Cash a jak funguje?

Pokud jste se zaregistrovali a začali používat Apple Card, možná jste si na svém účtu všimli něčeho, co se jmenuje Daily Cash.

A čím více používáte svou kartu Apple, tím více se zvyšuje denní zůstatek hotovosti, že? Ale co přesně je denní hotovost, kolik můžete získat a jak ji můžete utratit?

Na tyto a další otázky máme odpovědi. Zde je vše, co potřebujete vědět o Daily Cash.

Co přesně je denní hotovost?

Denní hotovost jsou peníze, které získáte zpět z nákupu položek pomocí karty Apple. Procento z vašeho nákupu získáte pokaždé, když něco zakoupíte pomocí karty Apple. Denní hotovost je obdobou programů vrácení peněz, které jste pravděpodobně viděli u karet jako Discover a Capital One.

Kolik dostanete denní hotovosti?

Jelikož obdržíte procento svého nákupu, částka se bude pravděpodobně pokaždé lišit. Liší se ale procenta.

3% na nákupy společnosti Apple: Když kupujete položky z Apple Store, iTunes a App Store nebo používáte kartu Apple k zaplacení předplatného, ​​jako je Apple Music nebo úložiště iCloud, získáte 3%.

2% pro Apple Pay: Při nákupu položky pomocí Apple Pay získáte 2% zpět v denní hotovosti.

1% na všechno ostatní: Ostatní položky, které nespadají do výše uvedených kategorií, například věci, které kupujete v obchodech, na webech, v restauracích a podobně, stejně jako pokud používáte fyzickou kartu Apple Card, vám vrátí 1%.

Kromě plánu upgradu na iPhone obdržíte také 3% denní hotovost za nákup nového iPhone s měsíčními splátkami Apple Card. Nezapomeňte použít svou Apple Card.

Co když vrátíte nákup?

Pokud vrátíte položku nebo obdržíte náhradu za položku, kterou jste zakoupili pomocí karty Apple Card, bude vám z této transakce zaúčtována denní hotovost za tuto transakci.

Jak zjistíte svou denní hotovost?

Pokud jste povolili oznámení pro svou Apple Card, budete dostávat upozornění také na svou denní hotovost.

  • Denní oznámení ukázat, kolik denní hotovosti bylo přidáno za předchozí den.
  • Týdenní a měsíční oznámení shrňte výdaje na Apple Card a kolik denní hotovosti jste během daného týdne nebo měsíce dostali.

Pokud nemáte povolená oznámení nebo jste jednoduše zmeškali jedno, můžete si svoji denní hotovostní aktivitu zkontrolovat v Peněženka aplikace. Otevřete aplikaci a klepněte na Apple Card.

Zobrazení přijaté denní hotovosti z konkrétních transakcí, přejděte dolů na hlavní obrazovce na Poslední transakce. Pod částkou nákupu uvidíte procento denní hotovosti. Můžete si také zobrazit částku, pokud si pro podrobnosti zvolíte určitou transakci.

Denní hotovostní transakce

Chcete-li zobrazit denní hotovost obdržel týden nebo měsíc, klepněte na pole Měsíční (nebo týdenní) aktivita na obrazovce Apple Card. Pod grafem uvidíte denní hotovost s celkovou částkou za dané časové období a počtem transakcí, na které můžete klepnutím získat další podrobnosti.

Denní hotovost za měsíc

Chcete-li zobrazit denní hotovost podle zúčtovacího období, klepněte na Zůstatek karty na obrazovce Apple Card. Vyberte jeden z uvedených výpisů a uvidíte celkovou částku denní hotovosti za dané období.

Denní hotovost podle fakturačního období

Chcete-li zobrazit denní hotovost přidáno do vaší Apple Cash, otevřete aplikaci Peněženka a vyberte Apple Cash. Tyto částky přidané do denní hotovosti můžete na první pohled vidět v Poslední transakce seznam. Poté můžete vybrat jednu a zobrazit další informace.

Denní hotovost v Apple Cash

Jak můžete utratit denní hotovost?

Pokud nastavíte Apple Cash, bude k ní přidána vaše denní hotovost. Pak jej můžete použít stejně jako jakékoli jiné peníze, které máte na účtu Apple Cash. Můžete jej převést do své banky, nakupovat pomocí Apple Pay nebo jej poslat známému ve Zprávách.

Pokud nemáte nastavenou Apple Cash, vaše denní hotovost se nahromadí a může být použita jako jednorázová platba k zůstatku na Apple Card.

Uložíte nebo utratíte svou denní hotovost?

Denní hotovost je příjemný bonus k používání vaší karty Apple pro nákupy. Můžete získat jen babku nebo dva, ale ty dolary se sčítají.

Plánujete uložit svou denní hotovost a nechat ji růst, nebo ji utratíte za někoho jiného nebo zaplatíte částku za svou kartu Apple? Dej nám vědět!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found