EnsenaSoft odpovídá na všechny vaše otázky Mahjong Deluxe 3 Go!

Máte hloupou otázku? Skvělý! To je naše specialita! Věříme, že jakákoli otázka je dobrá. Pokud si myslíte, pravděpodobně je to i někdo jiný! Pomozte tedy svým kolegům čtenářům a vysuňte všechny své dotazy přímo ke zdroji!

Tento týden vývojář her EnsenaSoft zodpoví všechny vaše odeslané Pop Otázky o hraní her pro iOS a iPadOS Mahjong Deluxe 3 Go.

Pojďme na to!

Dotazy k aplikaci a nastavení Mahjong Deluxe 3 Go

1. Synchronizuje se hra mezi iPhone a iPad. Pokud hraji na iPhone, přenáší to moje skóre, když to přepnu na iPadu?

Hra aktuálně nesynchronizuje skóre mezi zařízeními.

2. Jak zapnu nebo vypnu hudební a zvukové efekty? Existuje nabídka nastavení?

Během hry můžete otevřít nabídku pozastavení. Tam můžete pomocí těchto tlačítek individuálně vypnout odpočítávání, hudbu a zvuk. Po vypnutí zůstanou vypnuté (i mezi relacemi), dokud se znovu nezapnou.

Možnosti nabídky pozastavení v Mahjong Deluxe 3 Go pro iPad a iPhone

3. Jak mohu poslouchat svou vlastní hudbu při hraní hry místo hudebních a zvukových efektů?

Pokud během přehrávání hry vypnete hudbu v nabídce pozastavení (viz výše uvedený snímek obrazovky) a necháte si přehrávat vlastní hudbu, bude se hrát dál. Zvuky můžete samostatně vypnout nebo nechat podle potřeby.

4. Co dělá toto vydání Mahjongu „deluxe“ ve srovnání se standardní hrou?

„Deluxe“ je součástí titulu EnsenaSoft. Cítíme, že je to deluxe díky velké škále hádanek, které máme, a našemu náhodnému rozložení dlaždic, takže můžete hrát každou hádanku znovu a znovu a nikdy nebude stejná.

5. Existuje „profesionální“ verze pro iPad?

Na iPadu si všimnete, že dlaždice jsou větší než iPhone. Dlaždice iPadu mají velikost, kterou jsme zamýšleli. U verze pro iPhone ve skutečnosti roztáhneme šířky dlaždic, aby byly lépe viditelné a vybrané. Tuto funkci roztažení jsme ve verzi vypnuli a dostali jsme mnoho požadavků uživatelů, abychom je nechali roztažené na iPhone pro lepší viditelnost.

Velikost dlaždic pro iPad vs. velikost dlaždic pro iPhone pro Mahjong Deluxe 3 Go

6. Pokud platím za odstranění reklam na mém iPhone, odstraní to také reklamy na mém iPadu, když ke stažení hry z App Store použiji stejné Apple ID?

Ano. Platba je jednou za váš účet Apple ID a můžete ji použít na více zařízeních a při získávání nových zařízení v budoucnu.

Možná budete muset kliknout na možnostodebrat reklamy na novém zařízení, ale poté zjistí váš předchozí nákup a nabídne bezplatné obnovení. Poplatek tedy zaplatíte pouze jednou.

Mahjong Deluxe 3 Go automaticky detekuje, zda jste zakoupili možnost Odebrat reklamy pomocí stejného Apple ID na více zařízeních

Dotazy k pravidlům Mahjong Deluxe 3 Go

1. Dodržuje Mahjong Deluxe 3 americká nebo čínská pravidla? Jaký je rozdíl mezi čínským a americkým mahjongem?

V Číně existuje také hra mahjong, kterou hrají 4 hráči. Mahjong Deluxe 3 Go je solitaire mahjong, který se často nazývá Shanghai Mahjong.

Naše dlaždice na klasické téma je standardní sada dlaždic používaná čínskými hrami mahjong a umění, které jsme pro nás dokonce vyrobili v Číně. V naší původní Mahjong Deluxe, stále naší nejpopulárnější hře, však používáme 144 dílků ve všech hlavolamech (včetně květinových a sezónních).

V Mahjong Deluxe 3 jsme odstranili extra květinové a sezónní kameny, protože můžete některou z nich spojit s kteroukoli z nich. To mělo zjednodušit a představit tento koncept širšímu publiku.

2. Kolik verzí mahjongu je v této herní aplikaci?

V této hře existuje pouze klasická verze. V našem původním Mahjong Deluxe existuje klasická verze a verze pro dvory.

Původně jsme je měli jako samostatné hry, ale Apple je nechal konsolidovat. Měli jsme několik dalších samostatných verzí, ale klasika a dvůr byly dvě nejoblíbenější. Pravděpodobně 85% uživatelů hraje klasickou verzi a 15% hraje téma dvorku.

Obvykle dostáváme žádosti o přidání dalších hádanek mnohem více než u jiných motivů nebo sad dlaždic. Udělali jsme verzi Mahjong Deluxe 3 pro dvory, ale nepřidali jsme ji do klasické verze, protože poptávka nebyla tak vysoká.

3. Kde jsou pravidla? Při hraní se mi trochu těžko učí. Jak dlouho trvá, než dostanete základní pravidla a neděláte chyby každé kolo?

Pravidla jsou obsažena v základním výukovém programu úrovně 1 hry 1. Základním pravidlem hry Mahjong Deluxe 3 Go je, že najdete odpovídající dlaždice. Všechny dlaždice, které mají dlaždici nad nebo na obou stranách, jsou uzamčeny a nelze je porovnat.

V našem původním Mahjong Deluxe jsou také sezónní a květinové dlaždice, ale to v Mahjong Deluxe 3 neplatí.

Pokud si chcete tutoriál znovu prohlédnout, můžete si přehrát úroveň 1-1.

V našich 3D hlavolamech v kapitolách 7 a 8 nejsou dlaždice uzamčeny ze stran ani z jakéhokoli směru a všechny dlaždice jsou otevřené. U tohoto stylu puzzle to fungovalo mnohem lépe.

Najděte a přehrajte výukový program pro Mahjong Deluxe 3 Go v úrovni 1, hře 1

4. Nakolik hra závisí na štěstí a strategii?

Myslím, že je jisté, že to zahrnuje určitou část strategie. Největší věcí, kterou musíte udělat, je nejprve se zaměřit na nejširší čáry, abyste je mohli udělat co nejdříve. V opačném případě můžete skončit s hlavolamem, který více přeskupuje.

Také bych se rád na chvíli zaměřil na jeden bambus, pak na kruhové dlaždice, pak na postavu a draky, na rozdíl od hledání jakékoli shody. Pro mě to alespoň pomáhá být trochu efektivnější a pamatovat si, kde jsou dlaždice této sady, když najdu shody.

Pořadí setů a to, kdy se přepnout, je možná něco, čím získáte pocit, čím více hrajete.

Otázky ohledně hry Mahjong Deluxe 3 Go

1. Hraje se tato hra stejně jako skutečná verze dlaždic?

Tímto způsobem byste mohli hrát skutečnou verzi dlaždic (kromě 3D hádanek ve světech 7 a 8, což je náš vlastní vynález).

Budete je však muset rozložit ručně sami nebo nechat někoho udělat, což se zdá být zdlouhavé. Také pokud se nedostanete k žádným zápasům, které automaticky přehrajeme, ve skutečném světě by se to nestalo.

2. Jaký je „průměrný“ bodový rozdíl po zápase?

Naše hvězdy stavíme na herním zážitku velmi zaměřených hráčů. Vzhledem k tomu, že každá hádanka má jiné množství dlaždic a složitost, je vyladěna podle úrovně hry.

3. Jak často dojde k remíze nebo vaše ruka nedosáhne tenpai?

Automaticky přeskupujeme, aby bylo možné hrát všechny hádanky, dokud nejsou dokončeny. Pokud se nejprve zaměříte na nejširší čáry, měli byste být schopni projít mnoha hádankami bez jakéhokoli přeskupení.

To je ideální, protože přeskupení nesníží počítadlo, ale pak musíte začít znovu hledat vše.

4. Jak dlouho trvá obvyklý zápas?

Zatímco v našem původním Mahjong Deluxe se osobně snažím zvládnout všechny hádanky za méně než 3:15, ale 3 hvězdičky jsou pod 5 minut, 2 hvězdičky pod 6 a 1 hvězdička pod 7 minut.

V Mahjong Deluxe 3 však máte mnoho velikostí hlavolamů od malých (v kapitole 1), které mohou začínat na méně než 30 sekundách, až po velmi velké v kapitole 6, které mohou trvat až 15 minut.

Jak se dostanete dále, 3D puzzle v kapitolách 7 a 8 se také zvětšuje co do velikosti a času.

5. Co je výherní kombinace v Mahjong Deluxe 3?

Neexistuje přesně vítězná kombinace. Každá hádanka může být dokončena s ohledem na čas. Počet hvězdiček, který získáte, závisí na konečném skóre, které je určováno hlavně rychlostí vašich zápasů.

6. Můžeme při hraní přeskočit úrovně obtížnosti nebo musíme projít každou úrovní obtížnosti, abychom se mohli přesunout na další příčku?

Ano. Hru můžete hrát v libovolném pořadí. Doporučil bych udělat logickou úroveň 1, hru 1, abych viděl tutoriál.

Ale nemusíte hrát hádanky v žádném pořadí a můžete přeskočit rovnou na větší hádanky nebo dokonce na 3D hádanky v kapitolách 7 a 8, jak si přejete.

Můžete hrát hádanky na jakékoli úrovni obtížnosti nebo pořadí a můžete také přeskakovat mezi úrovněmi!

7. Co představuje kompletní sadu dlaždic?

Kompletní sada dlaždic v reálném slově Mahjong by byla sada 9 bambusových dlaždic, 9 dlaždic postav a 9 kruhových dlaždic spolu se 3 dračími dlaždicemi, 4 sezónními dlaždicemi, 4 květinovými dlaždicemi a 4 větrnými dlaždicemi.

Mahjong Deluxe 3 nepoužívá 4 sezónní dlaždice, 4 květinové dlaždice a 4 větrné dlaždice. Náš původní Mahjong Deluxe ano.

8. Co je to mrtvá ruka v Mahjong Deluxe 3?

Automaticky přeskupujeme, aby bylo možné přehrávat všechny hádanky, dokud nejsou dokončeny. Pokud se nejprve zaměříte na nejširší čáry, měli byste být schopni projít mnoha hádankami bez jakéhokoli přeskupení.

To je ideální, protože přeskupení nesníží počítadlo, ale pak musíte začít znovu hledat vše.

Otázky týkající se bodování Mahjong Deluxe 3 Go

1. Jaká jsou různá čísla v horní části obrazovky? Jaké je číslo nahoře uprostřed a jaké je číslo v pravém horním rohu? Proč se liší a co tím myslí?

Mahjong Deluxe 3 Go zobrazuje jak vaše celkové skóre, tak vaše odpočítávací skóre (toto je skóre aplikované na další zápas)

Číslo ve středu je vaše celkové skóre a číslo v pravém horním rohu je odpočítávání, které bude skóre, které získáte pro další zápas.

2. Co se stane, když číslo zápasu (skóre odpočítávání) dosáhne nuly?

Pokud klesne na nulu, nedostanete žádné body za další zápas.

Je to však skvělý čas na nalezení dalších pár zápasů, takže můžete získat několik zápasů v řadě velmi rychle a ve vysokých bodech.

3. Mohu vypnout časovač a hrát svou vlastní rychlostí, aniž bych dostal gól?

Časovač můžete vypnout v nabídce pozastavení. Je to 3. tlačítko nahoru. Stále zobrazujeme průběžné skóre, ale nevidíte poklesy ve skóre odpočítávání. Vypnutím času tedy snížíte stres při sledování tohoto odpočítávání. Tolik lidí hraje hry Mahjong - jen proto, aby si odpočinuli.

Je snadné vypnout časovač v nabídce pozastavení a hrát hru svým vlastním tempem

4. Máte tipy, jak jet rychleji a získat vyšší skóre?

Největší věcí, kterou musíte udělat, je nejprve se zaměřit na nejširší čáry, abyste je mohli udělat co nejdříve.

V opačném případě můžete skončit s hlavolamem, který více přeskupuje.

Jednou ze strategií hry Mahjong Deluxe 3 Go je nejprve se zaměřit na nejširší čáry

Rád bych se na chvíli zaměřil na bambusové dlaždice, pak na kruhové dlaždice, pak na dlaždice postav a draky, na rozdíl od hledání jakékoli shody. Pro mě to alespoň pomáhá být trochu efektivnější a pamatovat si, kde jsou dlaždice této sady, když najdu shody.

Pořadí setů a to, kdy se přepnout, je možná něco, z čeho budete cítit čím víc hrajete.

Také si udělejte čas, pokud se skóre dostane na 0, a naplánujte si další tahy. To je někdy těžké udělat, protože vám jde adrenalin.

5. Jak resetujete skóre a hvězdy a spustíte novou hru?

Na obrazovce pro výběr kapitol (8 kapitol) je tlačítko, které je hvězdou a v pravé dolní části je zpět.

Klepnutím na tlačítko s hvězdičkou resetujete všechna skóre a hvězdy své hry a můžete začít znovu!

Klepnutím na toto tlačítko se otevře výzva, která vám umožní resetovat všechna skóre.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found