Jak upravit Control Center na Apple Watch

Je tomu pár týdnů, co byl vydán první náhled vývojáře watchOS 5. Existuje několik nových funkcí s vylepšenými oznámeními a návrhy Siri. Byla však představena další menší funkce, která vám umožňuje upravovat Control Center.

V průběhu let společnost Apple nadále otevírala některé možnosti přizpůsobení pro majitele hodinek. watchOS 5 je jen další skvělá iterace tohoto. Samozřejmě jste to v minulosti nebyli schopni přizpůsobit, ať už z Watch nebo zHodinky aplikace na vašem iPhone.

Apple pomalu, ale jistě začíná naslouchat svým uživatelům, což je velmi užitečná funkce. Chcete-li upravit Control Center na hodinkách Apple Watch 5, postupujte takto:

Jak upravit Control Center na Apple Watch

  1. Na hodinkách Apple Watch přejeďte prstem od spodní části obrazovky nahoru
  2. Přejděte úplně dolů a klepněte naUpravit knoflík
  3. Klepněte, podržte a přetáhněte ikonu podle vašeho výběru na nové místo
  4. Tento postup opakujte, dokud nepřizpůsobíte rozvržení Control Center
  5. Po dokončení klepněte naHotovo tlačítko dole nebo stiskněte tlačítkoDigitální koruna

Bohužel se zdá, že zatím nelze přesně odstranit ovládací prvky Control Center. To je další funkce, na kterou budeme muset čekat, a doufejme, že přijde raději dříve než později.

Proč chcete editovat?

Možná jste v táboře, který ve vašem Apple Watch nikdy nepoužívá Control Center. To je skvělé, ale co když neustále potřebujete zapínat a vypínat oznámení?

Potom můžete použít výše uvedené kroky a upravit Control Center, abyste přepnuli DND blíže k horní části. Možná jste někdo, kdo rád chodí ve tmě, ale potřebuje nějaké světlo, které vás povede, přesuňte přepínač Svítilna nahoru, abyste si nezasahovali do špičky.

Možnosti jsou nekonečné, a to se ještě více umocňuje, jakmile na palubu skočí další vývojáři. watchOS 5 je rozhodně obrovský krok správným směrem, jak udělat radost všem, a tato menší funkce je jen dalším příkladem.

Pokud narazíte na nějaké problémy, nezapomeňte se ozvat v komentářích a dejte nám vědět, pokud máte nějaké problémy. Jen pro připomenutí, watchOS 5 má být spuštěn na podzim spolu s iOS 12 a macOS Mojave.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found