Jsou nové AirPods Pro vodotěsné?

Po měsících pověstí a úniků a všeho ostatního společnost Apple konečně představila AirPods Pro v tiskové zprávě. Tyto nové AirPods mají ve srovnání s AirPods 2 nový tvarový faktor, nové pouzdro a několik dalších triků.

AirPods Pro nabízí zejména aktivní potlačení hluku, funkci Adaptive EQ a další. Ale jsou AirPods Pro vodotěsné? Nebo byste se měli i nadále dívat na Powerbeats Pro pro své návštěvy tělocvičny.

Jsou nové AirPods Pro vodotěsné?

Podle oficiálního specifikačního listu AirPods Pro jsou tato nová sluchátka „potu a voděodolná (IPX4)“. Co to znamená hodnocení IPX4? Je to podobné jako odolnost proti vodě IP68, kterou vidíme v řadě iPhone, ale je to trochu jiné. Nejsou vodotěsné, ale voděodolné. A ano, je mezi nimi velký rozdíl.

Oficiální popis IPX4 je, že vaše AirPods Pro vydrží stříkající vodu bez ohledu na směr. To znamená, že je budete moci vzít do posilovny a nebudete se muset bát, že vás chytí dešťová bouře, ale neměli byste je brát na plavání.

Pokud jde o majitele Apple Watch, kteří chtějí využít používání nových AirPods Pro a jejich Watch, budete se muset po koupi podívat jinam. AirPods Pro jsou však voděodolné a vydrží cvičení, která na ně hodíte.

Nový AirPods Pro je vybaven funkcemi, které pro vás budou užitečné, i když s nimi nemůžete plavat. Zde jsou některé z hlavních funkcí:

  • 5 hodin doby poslechu; o něco méně, pokud používáte funkci potlačení šumu
  • Dodává se se 3 různými tipy. „Test ušní koncovky“ analyzuje pečeť každého hrotu ročně, abyste měli k dispozici přizpůsobený zážitek
  • Nový snímač síly spolu s novými gesty

Závěr?

Pokud jde o odpověď na otázku „jsou AirPods Pro vodotěsné“, odpověď zní technicky ne. Jsou více „voděodolné“ na rozdíl od „vodotěsné“. Nabízejí odolnost proti vodě a přesto, že je nemůžete plavat, budou perfektní pro cvičení v tělocvičně.

Zvuk v komentářích níže a dejte nám vědět, pokud si předobjednáváte AirPods Pro. Pokud ne, dejte nám vědět, proč plánujete zůstat u AirPods 2.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found