Používání přehrávače iPod jako jednotky Flash

Pokud často zjistíte, že jste doma zapomněli svůj flash disk, ale pamatujete si iPod, tento návod je pro vás! V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak používat iPod jako externí paměťové zařízení. To vám umožní pohodlně přenášet soubory na cestách.

Tento kurz funguje pouze s iPody, které nejsou iOS. To zahrnuje iPod Nano, Shuffle a Classic. Než začneme, ujistěte se, že máte nejnovější verzi iTunes a aktualizovali jste iPod na nejnovější verzi systému iPod OS.

Aktivace režimu disku

Nejprve připojte iPod k počítači Mac a spusťte iTunes. Jakmile se iTunes úplně spustí, podívejte se pod „Zařízení“ záhlaví. Zobrazí se název vašeho iPodu. Klikněte na to.

Podívejte se do dolní části okna iTunes pod „Možnosti“. Uvidíte možnost označenou „Povolit použití disku“. Vyberte tuto možnost. Nyní se podívejte do pravého dolního rohu okna iTunes. Uvidíte tlačítko, které je označeno "Aplikovat". Klepnutím na toto tlačítko provedete změny a povolíte použití disku.

Přenos souborů na iPod

Možnost Používat disk vám umožňuje přenášet soubory do az vašeho iPodu jako flash disk. Váš iPod se připojí k vašemu počítači Mac jako jakékoli jiné externí úložné zařízení.

Chcete-li přenést soubory do přehrávače iPod, podívejte se na plochu. Váš iPod by měl být připojen jako externí disk. Jednoduše přetáhněte soubory do svého iPodu, jako byste to udělali s jakoukoli jinou externí jednotkou.

Děkujeme, že jste si přečetli tento návod na Apple Tool Box. Kontrolujte každý den další obsah související s Apple.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found