Tyto top 10 zkratek umocní váš zážitek z Apple Music

Platforma Apple Shortcuts může vážně posílit možnosti téměř jakékoli aplikace, kterou podporuje - včetně samozřejmě Apple Music. I když je streamovací platforma první strany od Apple skvělá a snadno použitelná, existuje celá řada věcí, které aplikace Zkratky může přinést ke stolu.

Nejsou to ani zapečené funkce. Klávesové zkratky mohou otevřít spoustu funkcí nad rámec toho, co dokáže samotná aplikace Apple Music. Od snadné organizace seznamů skladeb Apple Music až po napodobování funkcí nalezených na platformách, jako je Spotify, to jsou některé z nejlepších hudebně orientovaných zkratek pro uživatele platformy pro streamování hudby Apple.

Poznámka:Odkazy níže vám umožní přidat zástupce do vaší knihovny zkratek. Abyste k nim měli přístup, musíte být v zařízení iOS s nainstalovanou aplikací Zkratky. Zkratky si můžete stáhnout z App Store.

1. Apple Music Tool „vše v jednom“

Tato zkratka uvádí skladby do pořadí podle alba, data přidání, počtu přehrání, data vydání, počtu přeskočení, data posledního přehrávání nebo hodnocení.

Tento nástroj vše v jednom je nabitý funkcemi pro optimalizaci vašeho zážitku z Apple Music. Pokud jste organizátorem napříč vašimi digitálními zařízeními, tato zkratka Apple je splněným snem. Kombinuje několik jednoduchých organizačních schopností, které jinak není nejjednodušší, takže můžete v Apple Music Library rychle uklidit.

Zástupce může rychle odstranit duplicitní skladby z vaší knihovny a jejích různých seznamů skladeb jediným klepnutím. (Máte také možnost vytvořit seznam skladeb pouze s těmito duplicitními skladbami.) Může také třídit skladby podle různých metrik a dokonce vám umožňuje vytvářet vlastní kresby pro vaše seznamy skladeb Apple Music.

Získejte Apple Music Tool zde.

2. Další přehrávání nejlepších skladeb umělce

Spustit zástupce během přehrávání konkrétní skladby a přidá 10 nejlepších skladeb tohoto umělce do fronty Up Next.

Když objevíte nového umělce, pravděpodobně se budete chtít chytit jeho diskografie. I když můžete jednoduše přehrávat skladby tohoto umělce v Apple Music, tato zkratka nabízí praktickou alternativu pro skladby objevené v kurátorských seznamech skladeb Apple Music.

Stačí spustit klávesovou zkratku, zatímco se hraje konkrétní skladba, a do fronty Up Next se přidá 10 nejlepších skladeb umělce - po dokončení těchto skladeb se vrátí k přehrávání libovolného seznamu skladeb, ve kterém jste byli. Můžete také upravit počet skladeb, které zástupce přidá.

Zde si můžete zobrazit nejlepší skladby interpreta Play.

3. Apple Music to Song Link

Sdílejte svou oblíbenou skladbu s přáteli pomocí této zkratky.

Takže posloucháte úžasnou novou píseň a chtěli byste ji sdílet s přáteli nebo blízkými. Obvykle je to dost jednoduché. Ale co když tento přítel používá platformu pro streamování jiných než Apple Music, jako je Spotify, Amazon Music nebo Tidal?

Se zkratkou Apple Music to Song Link to není problém. Když spustíte tuto zkratku, vezme v podstatě jakoukoli skladbu Právě hraje a vytvoří „univerzální“ odkaz na skladbu, který můžete sdílet. Když tento odkaz obdrží někdo jiný, přivede ho k dané písni na jejich vlastní streamovací platformě.

Získejte odkaz Apple Music to Song zde.

4. Sdílejte profil Apple Music

Snadno vytvořte a odešlete odkaz na svůj konkrétní profil Apple Music, aby vás příjemce mohl snadno sledovat.

Apple Music má zabudovaný poměrně základní sociální aspekt. Můžete sledovat ostatní lidi a sledovat, co poslouchají, a naopak. Pokud však tato jiná osoba není ve vašem seznamu kontaktů, může být trochu složité ji najít.

Zde přichází tato jednoduchá zkratka schválená společností Apple. V zásadě vytváří a odesílá odkaz na váš konkrétní profil Apple Music, aby vás příjemce mohl snadno sledovat. Ušetří vás to oba, abyste se nemuseli navzájem hledat na platformě.

Získejte Sdílet profil Apple Music zde.

5. Apple Music Wrapped

Apple Music Wrapped vyhodnotí 100 nejhranějších skladeb přidaných do vaší knihovny v daném roce.

Tato zkratka vytvořená Federico Vittici z MacStories napodobuje oblíbenou funkci Spotify: vidět váš rok „zabalený“. Je to docela jednoduchá zkratka. Pomocí jednoduchých dat shromážděných z Apple Music vytvoří zkratka Wrapped osobní koncoroční zprávy pro vás.

To zahrnuje vaše nejposlouchanější skladby a umělce roku, vaše oblíbené žánry a stavy pro počty přehrávání a dobu poslechu. Využívá také schopnost klávesových zkratek vytvářet offline webové stránky, aby byla kontrola vašeho roku v hudbě esteticky příjemná.

Získejte Apple Music Wrapped zde.

6. Text do seznamu skladeb

Tato zkratka umožňuje přidat textový seznam skladeb do vašeho seznamu skladeb Apple Music.

Objevování nové hudby nemusí vždy zahrnovat video YouTube nebo klikatelný odkaz. Někdy kamarád přehraje skladbu a vy si ji zapíšete. Nebo uslyšíte v rádiu úžasnou skladbu, kterou chcete najít v Apple Music pro pozdější potěšení.

Za předpokladu, že máte textový seznam skladeb, které chcete přidat do seznamu skladeb Apple Music, tato zkratka přesně to dělá. Jako vstup vyžaduje soubor iCloud a je konfigurovatelný. Je také neuvěřitelně užitečné pro získávání seznamů „naposledy hraných“ z webových stránek místních rozhlasových stanic.

Získejte text do seznamu skladeb zde.

7. Čerstvý náhodné přehrávání

Tato zkratka zamíchá vaše skladby, aby se zabránilo těm, které jste již slyšeli za posledních sedm dní.

Míchání hudby vám má poskytnout poměrně náhodný zážitek. Ale někdy to tak opravdu není a prostě jen posloucháte ty samé písničky pořád dokola. Cílem této zkratky je to napravit.

V zásadě spustíte zástupce a vaše skladby budou zamíchány (například v seznamu skladeb nebo v knihovně). Ale kouzlo se děje, protože se konkrétně vyhne skladbám, které jste již slyšeli nebo hráli za posledních sedm dní. Pokud chcete kratší časový rámec, můžete tuto proměnnou také vylepšit.

Získejte čerstvé Shuffle zde.

8. Zkratka převaděče YouTube

Tuto zkratku aktivujte při sledování videa na YouTube.

YouTube může být překvapivě skvělým nástrojem k objevování nových umělců a hudby. Pokud však neplatíte za YouTube Red, platforma není skvělá pro skutečné poslech hudby na cestách. Tato zkratka vám může pomoci.

V zásadě aktivujte zástupce při sledování videa na YouTube. Poté v Apple Music najde přesnou skladbu s možností rychlého přidání do vaší knihovny. (Můžete si jej také stáhnout jako soubor MP3 nebo video.) Ale v Apple Music je to mnohem jednodušší, než se snažit vyhledat umělce a skladbu sami.

Získejte YouTube Converter v1 zde.

9. Najděte Track na YouTube

Podívejte se, jaká videa existují k vaší oblíbené skladbě na YouTube.

Na opačné straně spektra jsou chvíle, kdy chcete přejít z Apple Music na YouTube. Apple Music má na platformě pečená některá videa, ale YouTube mnohem, mnohem víc. Naštěstí to dělá tato jednoduchá a účinná zkratka.

Vše, co musíte udělat, je spustit zástupce a okamžitě uchopit název a umělce z aktuálně přehrávané skladby v Apple Music. Poté tuto stopu vyhledá na YouTube. Existuje několik možností přizpůsobení, například hlasová podpora Siri a schopnost zobrazit podrobnosti stopy. Na rozdíl od ostatních dvou výše uvedených aplikací zkratek je funkce Najít stopu na YouTube uvedena v Galerii aplikace Zkratky

Získejte službu Find Track na YouTube zde.

10. Časovač spánku Magic Music

Aby tato zkratka správně fungovala jako časovač vypnutí, musí být nastavena na „Zastavit přehrávání“.

Někdy chcete, aby hudba hrála pouze po předem určené období. Není ale vždy vhodné ručně vypnout hudbu sami. Například, pokud rádi posloucháte uklidňující hudbu, abyste si pomohli usnout, pravděpodobně jste se probudili s Apple Music, jak se chlubí seznamem skladeb.

Tato zkratka to může řešit. Je to opravdu jednoduché. Stačí spustit zástupce a začne přehrávat hudbu podle vašeho výběru - ale pouze po stanovenou dobu. Jakmile je časovač spuštěn, pozastaví přehrávání. Můžete také vyladit míchání skladeb a opakovat nastavení podle svých představ.

Získejte časovač spánku Magic Music zde.

Chcete prozkoumat další zkratky Apple pro vaše zařízení? Vyzkoušejte tyto praktické zkratky, které můžete používat každý den, a tyto skvělé zkratky Siri pro iPhone. Zmeškali jsme něco? Dejte nám vědět v komentářích!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found