Jak opravit Apple Watch Music nebo Podcasts nefunguje

Počínaje hodinkami Apple Watch Series 3 v roce 2017 začal výrobce iPhone nabízet verze svého oblíbeného nositelného zařízení GPS + Cellular. Přitom mohli uživatelé konečně poslouchat hudbu, aniž by měli poblíž smartphone.

Poslech hudby z vašeho zápěstí bohužel přináší určité problémy, ať už používáte mobilní připojení či nikoli. V tomto článku nabízíme některé techniky řešení potíží, když se zvuk přestal přehrávat z vašich Apple Watch.

Nejen o hudbě

Než začnete, je důležité si uvědomit, že poslech zvukového obsahu se již neomezuje pouze na aplikaci Apple Music nebo oficiální aplikaci Radio. Spotify také nyní poskytuje oficiální aplikaci pro nositelné zařízení. Díky nativní aplikaci Podcasts můžete také poslouchat tento typ obsahu. Jinými slovy, tyto techniky řešení potíží nemusí nutně být výlučné pro aplikaci Apple Music.

Doporučeno:

 • Jak vyřešit problémy s objemem Apple Watch
 • Jak nastavit a používat Spotify na Apple Watch
 • Vylepšete zážitek z aplikace pro iPhone s těmito aplikacemi Apple Watch
 • Vysílačka Apple Watch nefunguje, jak na to

Žádný zvuk

Nejpravděpodobnější problém, se kterým se u svých Apple Watch potýkáte, pokud jde o zvuk, je neschopnost slyšet obsah. Chcete-li poslouchat obsah, musíte spárovat zařízení podporující Bluetooth. V současné době nemůžete poslouchat obsah přímo z nositelného zařízení.

Zkontrolujte Bluetooth

Za předpokladu, že jste ve svých hodinkách Apple Watch již nastavili Bluetooth (viz níže), měli byste zkontrolovat připojení a zjistit, zda nenastal problém.

Na Apple Watch:

 1. Zatlačte na digitální korunku.
 2. Klepněte na aplikaci Nastavení.
 3. Vyberte Bluetooth.
 4. Na další stránce zkontrolujte, zda jsou připojena sluchátka, která chcete použít. Pokud nejsou, klepněte na Nepřipojeno.
 5. Jakmile obnovíte připojení, zkontrolujte, zda z vašich Apple Watch nyní funguje zvuk.

V tomto příkladu připojujeme sluchátka MW07:

Spárujte zvukové zařízení

První spárování sluchátek nebo reproduktorů Bluetooth s hodinkami Apple Watch:

 1. Umístěte zařízení do režimu párování podle pokynů poskytnutých výrobcem.
 2. Na hodinkách Apple Watch stiskněte Digital Crown.
 3. Klepněte na Nastavení> Bluetooth.
 4. Pokud je vaše zařízení v režimu párování, měli byste vidět zařízení uvedené v seznamu Bluetooth. Klepnutím na něj přidáte.
 5. Zadejte klíč nebo PIN, je-li to relevantní.

Nyní můžete pomocí svého příslušenství poslouchat zvuk z Apple Watch.

V následujícím příkladu se sluchátka Audeara A-01 spárují poprvé:

Zkontrolujte hlasitost

Stalo se to. Jste tak uchváceni, že chcete poslouchat své oblíbené album nebo epizodu podcastu z Apple Watch, a zapomenete zkontrolovat hlasitost. Již jsme sestavili dlouhý seznam tipů pro řešení potíží s tímto problémem. V zájmu této diskuse, kde není fokus schopen slyšet zvuk z Apple Music nebo podobné aplikace, postupujte takto:

 1. Ve zvukové aplikaci na Apple Watch klepněte na přehrávanou skladbu, kterou však můžete na svém zařízení Bluetooth slyšet.
 2. Klepněte na kruh hlasitosti.
 3. Změňte hlasitost a zjistěte, zda to problém vyřeší.

Skladby, alba nebo seznamy skladeb nevypadají dobře

Možná, že problém, který máte, nemusí souviset se zvukem. Místo toho se zdá, že ve vašem nositelném zařízení chybí skladby, alba nebo seznamy skladeb. Je možné, že máte problém se synchronizací.

Zkontrolujte synchronizaci hudby

Pokud nepoužíváte Apple Watch Series 3 nebo Apple Watch Series 4 s GPS + Cellular, musí být vaše hudba nebo podcasty synchronizovány s vaším iPhone. Tímto způsobem můžete tento obsah poslouchat, aniž byste byli poblíž svého smartphonu. Bez synchronizace nemusí být váš obsah k dispozici ani na nositelném zařízení.

U nativní aplikace Hudba i Podcasty můžete vybrat konkrétní obsah, který chcete synchronizovat pro Apple Watch. Po synchronizaci je tento obsah k dispozici bez telefonu.

 1. Pokud jde o hudbu, přejděte do aplikace Watch na vašem iPhone.
 2. Na kartě Moje hodinky klepněte na Hudba.
 3. Pokud jste předplatitelem Apple Music, zobrazí se seznam dostupných přizpůsobených mixů, které chcete synchronizovat s Apple Watch. Přepněte ty, které chcete přidat do Apple Watch pro offline použití.
 4. Klepněte na Přidat hudbu v části Seznamy skladeb a alba a přidejte další hudbu do Apple Watch.

V tomto příkladu jsem přidal dvě alba od Coldplay a osobní seznam skladeb s názvem Apple Commerical Songs:

Poznámka: Pokud jste vedle iPhonu, odkazy na vaše alba a seznamy skladeb se okamžitě přidají do vašich Apple Watch. Nebudou se však synchronizovat a stáhnou se do vašeho nositelného zařízení, dokud nebudou hodinky připojeny k napájení a umístěny poblíž vašeho iPhone.

Pokud jste vlastníkem Apple Watch GPS + Cellular, můžete hudbu poslouchat okamžitě, i když nejste poblíž svého iPhone. Ani v tomto scénáři se však samotná hudba neukládá na Apple Watch, dokud není připojena k napájení a umístěna v blízkosti vašeho smartphonu.

Podcasty

Synchronizace podcastů je podobný proces. V takovém případě můžete synchronizovat epizody svých oblíbených odebíraných podcastů.

 1. Na kartě Moje hodinky v aplikaci iPhone Watch klepněte na Podcasty.
 2. Ve výchozím nastavení budou vaše Apple Watch obsahovat jednu epizodu z každé show v sekci Okamžitý poslech v aplikaci Podcasty pro iPhone. Klepnutím na Vlastní toto nastavení změníte.
 3. Pokud je vybrána možnost Vlastní, můžete si vybrat, které podcasty chcete přidat do Apple Watch. Přidají se tři epizody, nikoli jedna, z každé vybrané show.

V následujícím příkladu byly pro synchronizaci vybrány dvě přehlídky. V tomto případě se šest hodin synchronizuje s Apple Watch:

Poznámka: Stejně jako u hudby se podcasty synchronizují a stáhnou až poté, co jsou hodinky Apple Watch přidány ke zdroji napájení a jsou v blízkosti vašeho iPhone.

Aplikace třetích stran

Aplikace jako Spotify a Podcast zaměřené na Overcast zvládají poslech obsahu z Apple Watch odlišně. Podívejte se dovnitř těchto a dalších aplikací třetích stran a podívejte se, jak zvládají poslech zvuku z nositelného zařízení.

Další tipy pro odstraňování problémů

Pokud na Apple Watch stále narážíte na problémy se zvukem, můžete tyto problémy vyřešit pomocí těchto kroků.

Restartujte aplikaci

Snad nejjednodušším řešením je restartovat dotčenou aplikaci.

 1. Při otevřené aplikaci stiskněte a podržte boční tlačítko.
 2. Posuňte aplikaci zprava doleva.
 3. Klepnutím na červené X aplikaci zavřete.

Restartujte Apple Watch

Můžete také restartovat Apple Watch.

 1. Chcete-li tak učinit, stiskněte a podržte boční tlačítko, dokud neuvidíte posuvník Vypnutí.
 2. Přetáhněte tento posuvník.
 3. Po vypnutí hodinek stiskněte a poté znovu podržte boční tlačítko, dokud se nezobrazí logo Apple.

Přeinstalujte aplikaci

Dalším návrhem je odstranit aplikaci a začít znovu. Odeberte otravnou aplikaci z domovské obrazovky iPhonu a poté ji znovu nainstalujte z App Store.

Opravte Apple Watch

Jako poslední možnost byste měli zvážit opravu Apple Watch na iPhone. Je to relativně jednoduchý proces a při správném provedení nebude vyžadovat ztrátu dat.

Zabalujeme to

Apple Watch a watchOS existují už několik let a oba se stávají vyzrálými produkty. Z tohoto důvodu se problémy se zvukem na Apple Watch stávají méně častými, i když problémy se občas vyskytnou. Pokud jste při používání Apple Watch zaznamenali problémy se zvukem, rádi bychom vás kontaktovali. Níže nám dejte vědět, jaké kroky jste podnikli k vyřešení problému.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found