iPhoto '11 se zasekává při aktualizaci knihovny; Kolovrat; Opravit

Někteří uživatelé ohlásili problém, při kterém se aplikace iPhoto ’11 zasekne v procesu aktualizace knihovny, ke kterému dochází bezprostředně po instalaci programu (jako součást sady iLife). Uživatelé, kteří mají tento problém, mohou na neurčito obdržet šedou obrazovku a indikátor průběhu otáčení.

Opravy

Vyberte knihovnu. Při spouštění aplikace iPhoto ’11 podržte stisknutou klávesu možností a poté vyberte svou aktuální knihovnu iPhoto ve složce Obrázky> iPhoto.

Znovu vytvořit knihovnu. Při opětovném sestavení databáze podržte při spouštění aplikace iPhoto klávesy příkazů a možností (nebo alt). V opačném případě si stáhněte a nainstalujte iPhoto Library Manager a použijte jeho funkci opětovného sestavení.

Odinstalujte DivX. Některé případy tohoto problému mohou být způsobeny přítomností kodeku DivX. Podívejte se do / Library / QuickTime nebo ~ / Library / QuickTime a odeberte kodek DivX a poté restartujte.

Smazat památku. Spusťte aplikaci iPhoto ‘09 a odstraňte všechny památky, poté zkuste spustit aplikaci iPhoto ’11 a provést proces upgradu.

Odstraňte soubory z balíčku iPhoto. Vyhledejte aplikaci iPhoto ve složce Aplikace (klikněte na Spotlight [ikona lupy] a zadejte Aplikace), poté klikněte pravým tlačítkem nebo klikněte na ikonu aplikace iPhoto a vyberte „Zobrazit obsah balíčku“. Odstraňte následující soubory:

  • InterruptedUpdate
  • ThemeCache
  • ProjectDBVersion.plist
  • Projects.db
  • Projects.db-journal

poté restartujte Mac a pokuste se znovu spustit iPhoto ‘11.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found