Jak zavřít všechny stránky Safari najednou na iPhone

Už jste někdy chtěli zavřít všechny stránky v Safari najednou na svém iPhone? Otevření příliš mnoha stránek v telefonu může zpomalit výkon zařízení. Zavírání všech stránek po jednom přejetím prstem je stále rychlý proces, ale může vás to otravovat. Chcete-li uspořádat své stránky a začít znovu, možná budete chtít občas zavřít všechny otevřené stránky najednou. Všimněte si, že nyní neexistuje žádný přímý způsob, jak zavřít všechny stránky najednou. Existuje ale trik, jak zavřít všechny stránky pomocí režimu soukromého prohlížení. Zde je postup:

1. Otevřete aplikaci Safari

2. Klepněte na ikonu Karty (nebo stránky) v pravém dolním rohu, kde můžete vidět všechny své otevřené stránky v Safari, včetně, pokud máte, karet a stránek iCloud na ostatních zařízeních.

3. Klepněte na Soukromé

4. Nyní budete dotázáni, zda chcete „Zavřít všechny stránky?“ Klepněte na Zavřít vše. Všechny stránky budou zavřeny, ale začnete také používat režim soukromého prohlížení.

5. Chcete-li tento soukromý režim opustit, klepněte na ikonu Stránky a poté na Soukromý.

Všimněte si, že kroky popsané výše zavřou všechny vaše otevřené stránky na vašem iPhone. Ale samozřejmě to nezavírá vaše karty a stránky iCloud. Stejná metoda funguje, pokud chcete zavřít všechny otevřené karty v Safari na iPadu.

Související: Safari Nesledovat

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found