AirPods Pro vs. Beats Solo Pro: Které byste si měli koupit? (Recenze videa)

Společnost Apple pokračovala v trendu přidávání profesionálů téměř ke všem produktům, které vydává, pomocí AirPods Pro a Beats Solo Pro. Obě sady sluchátek jsou si v mnoha ohledech podobné, takže se pojďme podívat, které z nich byste měli jít koupit. Pokud jde o AirPods Pro vs. Beats Solo Pro, náš hluboký ponor bude srovnávat jak z hlediska designu, tak i zvuku. kvalita a fit.

Příbuzný:

  Design

  Se Solo Pros získáte sluchátka do uší s aktivním potlačením hluku. AirPods Pro jsou sluchátka do uší, která mají aktivní potlačení šumu.

  Nejvýznamnějším rozdílem mezi těmito dvěma je tedy tvarový faktor. Kromě rozdílu ve velikosti budou oba nabízet seznam podobných funkcí.

  Oba obsahují čip H1 společnosti Apple, který umožňuje neustále poslouchat Siri a hloupé rychlé párování a přepínání mezi zařízeními Apple.

  Nyní, pokud jste v minulosti vlastnili pár sluchátek Beats Solo, bude celkový tvarový faktor známý, i když prémiovější a rafinovanější. V minulosti beaty obvykle podporovaly levný plastový design. Stále mají hodně plastu, ale matný povrch a robustní kovové závěsy tento rok upřímně způsobují, že se cítí prémiové, jak by měly za 299 dolarů.

  AirPods Pro je však zcela jiný produkt než předchozí AirPods. Existuje spousta stejného bílého plastu, který znáte, ale nakonec obsahují vyměnitelné špičky uší, kterým se později budu věnovat.

  Pouzdro pro bezdrátové nabíjení je širší, ale kratší než u předchozího modelu, a když jej otočíte do strany, velikost je jen o něco větší než u předchozího modelu. Je stále dost kapesní.

  Krátký čas? Podívejte se níže na naše podrobné praktické video

  Další úžasnou věcí na Beats jsou různé barevné možnosti. Říkalo se, že pro AirPods Pro uvidíme různé barvy. To se bohužel nestalo.

  Stále jste uvízl s bílou. Což, pokud jste vlastnili pár AirPodů, víte, že se po chvíli dostanou do rukou. Bylo by hezké vidět některé další barvy, které by odpovídaly iPhone, ale nedostali jsme to.

  Kvalita zvuku

  Promluvme si o kvalitě zvuku. Překvapilo mě, jak dobře teď Beats zní. Zablácené, basy těžké Beaty minulosti jsou právě tím, v minulosti. Solo Pros již nezakrývá středy, výšky a vokály.

  Od té doby, co společnost Apple společnost koupila, však docela změnili svůj zvukový podpis a kvalitu.

  Pokud jste za posledních pár let nezkoušeli pár sluchátek Beats, je na čase dát této značce další šanci. Spolu s novými sólovými profesionály znějí Studio 3s a Powerbeats Pro podstatně lépe než staré Beats.

  Užíval jsem si zvuk, který vydávám z Beats. Ve srovnání s AirPods Pro zní překvapivě podobně.

  AirPods Pro vám dá úder, pokud máte v uších dobrou pečeť. Najdete plný zvuk s pevnými a poutavými basy. AirPods Pro produkuje vynikající zvuk.

  Stále bych jim nedal výhodu nad Beats Solo Pro, což se projevuje větší velikostí Beats. Získáte robustnější ovladače, které produkují větší a lepší zvuk.

  Beats začínají více svítit při vyšších hlasitostech. I když posloucháte pod 50%, myslím, že byste jen těžko našli velký rozdíl.

  Vejít se

  Pokud jde o fit, Beats Solo Pro se cítí dobře, ale jsou znatelně těsnější než předchozí modely. Nezjistil jsem, že jsou nutně nepohodlné, jen trochu těsné. Velké plyšové náušníky zde pomáhají, ale myslím, že je třeba si je všimnout.

  Myslím, že důvodem těsnosti je pomoc s aktivním potlačením hluku. Chcete-li, aby ANC bylo účinné, musíte si přes ucho dobře utěsnit.

  Apple přešel s jejich filozofií přizpůsobení pro AirPods Pro. Spíše než univerzální přístup, AirPods Pro přichází se třemi různými silikonovými hroty, které vám pomohou najít perfektní fit. Vzhledem k tomu, že uši mají mnoho tvarů a velikostí, je přizpůsobení jakýchkoli sluchátek do uší subjektivní.

  Zjistil jsem však, že AirPods Pro je mnohem pohodlnější a příjemnější na nošení než konkurenční produkty. Dívám se na tebe Sony WF-1000XM3.

  Koupil jsem je pár, když vyšly, a přiznám se, že kvalita zvuku byla neuvěřitelná a potlačení šumu bylo skvělé. Ale po pouhých 15-30 minutách jejich nošení byly bolestivé.

  Nejen nepříjemné, ale přímo bolestivé, což mi dělá zbytečné. S AirPods Pro jsem neměl téměř stejné zkušenosti. Trvá nejméně hodinu, než mi připadají nepříjemné.

  Jednou z jedinečných funkcí AirPods Pro, která je takovou funkcí Apple, je fit pomoc. Tato funkce pomocí mikrofonů zjistí, zda máte dobré utěsnění proti vnějšímu hluku, a navrhne vám, jak změnit špičky, nebo zda se hodí do ucha, pokud nemáte dobré utěsnění. Cílem je opět zajistit optimální výkon ANC.

  Závěr a cena

  Ceny AirPods Pro a Beats Solo Pro jsou podobné. AirPods Pro je 249 $ a Beats Solo Pro je 299 $.

  V minulosti bych řekl, že je to pro Beats příliš. Ale díky prémiověji navržené a vylepšené kvalitě zvuku, nemluvě o funkcích ANC, to není špatná cena.

  Co bych řekl o Beats, pokud je máte na očích, je, že na sluchátkách Beats můžete obvykle získat hodně, jakmile jsou trochu venku. Mějte to tedy na paměti, zejména s prázdninami, které se valí kolem.

  AirPods a já si představuji, že AirPods Pro budou sledovat stejný trend, ve skutečnosti prošel několika prodeje od třetích stran, jako jsou Best Buy a Amazon.

  Myslím, že jde o tvarový faktor, který upřednostňujete mezi Beats Solo Pro a AirPods Pro. Oba jsou vynikajícími sluchátky.

  Pokud vás chytil ekosystém Apple, což jsem si jist, že čtete, obě možnosti jsou fantastické pouze pro vaše pohodlí, a proto platíte tuto prémiovou cenu. Doufám, že vám to trochu usnadní rozhodování, které z nich si půjdete vyzvednout.

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found