Jak používat Digital Touch se zprávami v iOS 10

S novou aplikací Zprávy v systému iOS 10 přidala společnost Apple spoustu nových funkcí a přizpůsobení pro uživatele služby iMessage. Jednou z těchto nových funkcí převzatých z Apple Watch je Digital Touch.

Digital Touch na Apple Watch vám umožňoval používat funkce specifické pro hodinky, jako je Force Touch a sledování srdečního tepu, k odesílání více osobních zpráv, jako je zasílání někomu váš skutečný tep.

Digital Touch pro iOS 10 je opravdu více o zábavě s přáteli, protože je to v podstatě pokročilý editor značek zabudovaný do Zpráv. Neexistuje žádné sledování srdečního tepu a 3D Touching neovlivní vaše zprávy.

S Digital Touch je stále spousta práce. Jak to použít:

Většina nových funkcí ve Zprávách žije vedle textového pole nad klávesnicí. Tam uvidíte tři tlačítka: jedno pro fotoaparát, jedno pro digitální dotek a jedno pro App Store.

Po kliknutí na Digital Touch získáte miniaturní digitální dotykovou tabulku s několika základními pokyny, přepínačem barev a možností nahrát vlastní video. Kliknutím na šipku vpravo dole spustíte plný zážitek z digitálního dotyku.

Zde můžete upravovat fotografie a přidávat obrázky ke svým úpravám. Podržení dvěma prsty způsobí tlukot srdce, přitažení těchto dvou prstů srdce zlomí. Podržením jedním prstem vytvoříte „klepnutí“, která najdete ve watchOS, a kreslení funguje jako obvykle.

Kliknutím na fotoaparát v levém dolním rohu můžete zaznamenat nové video nebo obrázek pro úpravy.

Jakmile jsou vaše zprávy odeslány, může je přijímající uživatel zobrazit přesně tak, jak jste je nakreslili, a přehrát přesně to, co jste udělali.

Digital Touch bude spuštěn společně s novou aplikací Zprávy se systémem iOS 10 na podzim, ale můžete si to dnes vyzkoušet s programem iOS 10 Beta. Chcete-li se dozvědět více o instalaci betas, přečtěte si našeho průvodce.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found