Jak povolit nebo zakázat potvrzení o přečtení pro vaše Apple Watch

Apple Watch je užitečný nástroj, pokud jde o komunikaci s přáteli a rodinou. Všichni jsme byli v situacích, kdy jsme si rychle přečetli zprávu na našich hodinkách, ale opravdu nemáme čas na ni reagovat. V takových situacích je dobrým zvykem deaktivovat potvrzení o přečtení pro vaše Apple Watch a zabránit jim na prvním místě!

Někdy hodinky Apple Watch zasílají i potvrzení o přečtení, pokud jste neměli možnost se zprávou komunikovat. Stává se to pokaždé, když zvednete zápěstí, abyste viděli zprávu, a zvolte „Zavřít“.

Rychle zakažte potvrzení o přečtení pro vaše Apple Watch

Zde je návod, jak povolit nebo zakázat funkci potvrzení o přečtení přidruženou ke Zprávám na Apple Watch.

  • Začněte otevřením aplikace Watch na vašem iPhone. Klepněte na „Moje hodinky“ a přejděte dolů a vyberte „Zprávy“

  • Na této obrazovce Zprávy vyberte možnost Vlastní místo Mirror my iPhone

  • Na této obrazovce najdete řadu různých možností. Přejděte dolů a vyhledejte možnost „Odeslat potvrzení o přečtení“. Tímto způsobem můžete povolit nebo zakázat funkci příjmu pro vaše Apple Watch

Druhou alternativou k potlačení potvrzení o přečtení je použití funkce rychlé odpovědi na Apple Watch. Když se na vašem Apple Watch objeví zpráva, posuňte se dolů na obrazovce a uvidíte možnosti jako „Děkuji“ nebo „Mluvit později“, které si můžete vybrat společně s emojis pro vypracování a odeslání rychlé odpovědi.

Tím zajistíte, že odesílatel zprávy ví, že jste zprávu obdrželi.

Další problémy s hodinkami Apple?

Pokud máte s používáním služby iMessage ve svých hodinkách Apple Watch další problémy, podívejte se na naše podrobné příspěvky k řešení problémů se zprávou iMessage na hodinkách Apple Watch.

Doufáme, že se vám tento krátký tip líbil. Pokud máte jakékoli dotazy nebo oblíbený tip na sdílení, dejte nám prosím vědět v komentářích níže!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found