Jak přehrávat hudbu na Apple Watch

Nedávno Apple přerušil většinu řady iPodů. I když se to může zdát smutné, skutečně se stalo jen to, že jeho roli převzala novější zařízení. Apple Watch na zápěstí by mohly být nejlepším iPodem, jaký byl kdy vyroben. A dokonce vám umožní poslouchat hudbu na Apple Watch bez iPhone.Bohužel poměrně málo z vás vlastníků Apple Watch nedokáže přijít na to, jak přehrávat hudbu na vašich Apple Watch. Takže vám ukážu, jak je to snadné!

Řeknu to znovu; Apple Watch jsou pravděpodobně nejlepší a určitě nejpohodlnější iPod, jaký kdy Apple vyrobil. Aby však vaše hudba mohla hrát s hodinkami Apple Watch, vyžaduje to trochu dalšího vybavení. Hlavní věc, kterou potřebujete, jsou Bluetooth sluchátka. A ještě lépe, Apple AirPods jsou skvělé, protože se automaticky připojí k vašim hodinkám, když je začnete používat pro zvuk, aniž byste museli cokoli dělat. Ale všechna bezdrátová Bluetooth sluchátka budou fungovat.

Dokážete poslouchat hudbu na hodinkách Apple bez sluchátek?

Bohužel ne, hudbu nelze přehrávat z vlastního reproduktoru Apple Watch. Alespoň ne v tuto chvíli.

Jakmile budete mít sluchátka připravena, posloucháte takto:

Přidávání hudby do hodinek Apple Watch

Chcete-li začít, přejděte do aplikace Hudba na Apple Watch, posuňte se nahoru a vyberte hodinky jako zdroj hudby. Odtud uvidíte několik možností: Právě hraje, které vám umožňuje ovládat aktuálně přehrávanou hudbu, a Moje hudba a seznamy skladeb, které vyžadují synchronizaci.

Hudba na Apple Watch: Pravidla

Váš seznam skladeb Apple Watch je ve výchozím nastavení omezen na 1 GB, ale toto nastavení můžete změnit pomocí aplikace Apple Watch na vašem iPhone.Aktualizujte svou hudbu až na 2 GB nebo zvolte nižší nastavení 500 MB nebo 100 MB. Pokud tato metoda nedává smysl, můžete také omezit počet skladeb v seznamu skladeb na 15, 50, 125 nebo 250 skladeb.

Seznamy skladeb

Seznamy skladeb jsou nezbytnou součástí získávání hudby do hodinek. Hudební aplikace vašeho iPhone a sekce Hudba aplikace Watch určují, která hudba se synchronizuje s vašimi Apple Watch. Je to trochu matoucí.

Vytvoření seznamu skladeb:

 1. Přejděte na svůj iPhone a přejděte do aplikace Hudba
 2. Přejděte na kartu Knihovna a klikněte na Seznamy skladeb -> Nový seznam skladeb
 3. Pojmenujte svůj seznam skladeb, vyhledejte skladby a umělce, a když najdete něco, co se vám líbí, klepněte na +
 4. Po dokončení klikněte na Hotovo.

Protože Apple Watch mají omezené množství místa, spoléhají se na synchronizaci vytvořených seznamů skladeb se zařízením.

Vytvořte si svůj vlastní seznam stop

Doporučujeme vytvořit v aplikaci Hudba na vašem iPhone vyhrazený seznam stop a pojmenovat jej Apple Watch nebo My Watch (nebo něco podobného). Přidejte do tohoto seznamu skladeb veškerou hudbu, kterou chcete na hodinkách přehrávat. Pro ty z vás, kteří jsou předplatiteli Apple Music, zvažte přidání seznamu skladeb For You vygenerovaného společností Apple. Jsou hezké v tom, že každý týden aktualizují výběr hudby.

Synchronizace seznamu skladeb:

 1. Otevřete na iPhonu aplikaci Watch
 2. Na kartě Moje hodinky najděte „Hudba“ a vyberte
 3. Klepněte na Synchronizovaná hudba
 4. Než se vrátíte ke svým Apple Watch, počkejte na dokončení synchronizace

aktualizace watchOS pro hudbu

V systému watchOS 4 mohou uživatelé prostřednictvím aplikace Watch synchronizovat vybraná alba, umělce A synchronizovat více seznamů skladeb s hodinkami. A vaše oblíbené seznamy skladeb a nejčastěji přehrávané melodie (včetněMůj nový hudební mix (doporučení Apple Music podle toho, co chcete poslouchat)Můj oblíbený mix, těžká rotace, můj chill mix)se automaticky zobrazí na Apple Watch pomocí watchOS4. Hodinky navíc každý týden automaticky synchronizují všechny nové písničky do hodinek.

Otevřete aplikaci Hudba v systému watchOS 4 a prohlédněte si náhledy jednotlivých alb na celou obrazovku. Klepněte na album a zobrazte skladby nebo spusťte přehrávání. Dokonce vyberte seznam skladeb, který se automaticky spustí, když začne vaše cvičení.

Pamatujte, že iu watchOS4 toto 2GB úložiště hudby stále stojí!

Poslech na Apple Watch

Chcete-li poslouchat synchronizovanou hudbu, ujistěte se, že jsou připojena sluchátka Bluetooth. Jakmile to uděláte:

 1. Otevřete aplikaci Hudba na Apple Watch
 2. Vynutit dotyk na obrazovce
 3. Jako zdroj vyberte Apple Watch.

Chcete hrát svoji předplatnou hudbu Apple Offline?

Ano můžeš! Poslouchejte offline na Apple Watch, i když nemáte spárovaný iPhone. To je obzvláště vítaná zpráva pro běžce, běžce, chodce a každého, kdo rád poslouchá hudbu bez postrojů svého iPhone. Takže ano, nechte svůj iPhone doma nebo v kanceláři a stále si užívejte skvělou hudbu, s laskavým svolením Apple Music.

Prostě to udělejte: stáhli jste si tyto skladby do svého iPhone (pro poslech offline), přidejte je do synchronizovaného seznamu skladeb hodinek a poté seznam skladeb synchronizujte s hodinkami.

Ovládejte hudbu přímo ze svého iPhone

Pokud byste se chtěli vzdát synchronizace a mít svůj iPhone nablízku, použijte hodinky Apple Watch jako ovladač pro hudbu přehrávanou z vašeho telefonu. Chcete-li to provést, otevřete aplikaci Hudba, přejděte nahoru a jako zdroj vyberte svůj iPhone. Po dokončení přejděte dolů a vyberte některou z možností prohledávání a vyberte Hudba, která se bude hrát na vašem iPhone.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found