Přizpůsobte si vyzváněcí tóny pro iPhone - převádějte mp3 na m4r

Přizpůsobení vyzváněcího tónu vašeho iPhonu je snadný způsob, jak přidat vašemu telefonu trochu individuality, a přesto mě vždy překvapuje, jak málo lidí ví, jak to vlastně udělat. Ale myslím, že to není tak překvapivé, vzhledem k tomu, jak úžasné může být iTunes pro přenos obsahu mezi počítačem a iDevice.

Nejprve musíte najít nějaké dobré vyzváněcí tóny. Já osobně dávám přednost minimálnějším tónům, které nezpůsobí, že by spolupracovníci stříkali kávu přes obrazovky svých počítačů, když to najednou vybuchne v kanceláři. Některé dobré najdete pomocí rychlého vyhledávání na Googlu a existuje mnoho webů, které je nabízejí zdarma, takže je zde nebudu uvádět všechny. Pokud však máte v záloze deset dolarů, které si chtějí koupit nějaké vysoce kvalitní tóny, doporučil bych navštívit Cleartones. Jsou to diskrétní tóny, krásně nahrané z živých nástrojů a rozhodně stojí za to vyzkoušet, pokud chcete v telefonu nějaké originální zvuky.

V postranní poznámce můžete také vybrat části skladeb skladby nebo jiné zvukové soubory, které chcete upravit a použít jako vyzváněcí tóny. V obchodě s aplikacemi existuje řada aplikací, které to dělají, z nichž některé jsou zdarma. Jakkoli však své vyzváněcí tóny získáte, není obtížné je přenést do telefonu, ale nejdříve je musíte převést na soubory vyzvánění m4r. Zde je postup:

  • Přetáhněte soubor mp3, který chcete použít jako vyzváněcí tón, do iTunes
  • Klikněte na něj pravým tlačítkem myši a vyberte možnost Vytvořit verzi AAC.

  • Pod verzí mp3 se objeví nový soubor. Klikněte pravým tlačítkem na tento nový a vyberte možnost Zobrazit ve vyhledávači. Zobrazí se okno nálezce se souborem.
  • Nyní odstraňte verzi AAC v iTunes, ale soubory si po výzvě ponechejte.

  • V aplikaci Finder přejmenujte nově vytvořenou verzi AAC z .m4a na .m4r
  • Nyní se vraťte do iTunes a přejděte na Soubor - Přidat do knihovny (cmd + o)
  • Přejděte na soubor m4r, který jste právě vytvořili, a přidejte jej
  • Nyní přejděte do sekce „Tóny“ v iTunes a měla by tam být, připravená k synchronizaci s telefonem.

Po synchronizaci vyzváněcích tónů s telefonem, stejně jako u jakékoli jiné hudby nebo aplikace, můžete jednoduše přejít na předvolby „Zvuky“ v aplikaci Nastavení na vašem iPhone. Vyberte možnost „Vyzváněcí tóny“ a vaše nově synchronizované tóny by měly být uvedeny přímo v horní části nad výchozími tóny.

Příbuzný:

  • Problém s iPhone: Chybějící vyzvánění po aktualizaci iOS 5
  • Jednoduché kroky k vytvoření vlastních vyzváněcích tónů pro iPhone zdarma

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found