Představujeme Apple Toolbox Reddit

Ahoj čtenáři Apple Toolbox!

Dnes jsem velmi nadšený, že s vámi mohu sdílet něco, na čem jsme již nějakou dobu pracovali. Říká se tomu Apple Toolbox Reddit a je to nové místo pro čtenáře, aby mohli komunikovat, diskutovat o tipech a tricích a získat pomoc s jejich zařízeními Apple.

Filozofií tohoto sub-Redditu (podsekce Reddit.com pro ty, kteří termín neznají) je vytvořit komunitu, kde si uživatelé mohou navzájem pomáhat a také získat pomoc od ostatních. Postupem času se komunita rozroste o uživatele z Apple Toolbox a z celého internetu, což vám umožní otevřeně a snadno diskutovat s ostatními vlastníky zařízení Apple.

Dnes se podíváme na Reddit, jak to funguje, a vysvětlíme subreddit Apple Toolbox. Pokud jste již obeznámeni se základy Redditu, podívejte se na nás na / r / appletoolbox.

Co je Reddit?

Reddit je velká řada fór, která se nacházejí na Reddit.com. Reddit se skládá z tisíců „subredditů“, které se zabývají tématy od zpráv přes politiku až po videohry až po věci jako oblíbené umělce lidí. Uživatelé si mohou vytvořit účet Reddit a poté zveřejnit odkazy nebo obsah do těchto subredditů a diskutovat o nich s ostatními členy tohoto subredditu a redditu jako celku.

Jak vytvořím účet pro Apple Toolbox Reddit?

Abyste mohli plně využívat výhody Apple Toolbox Reddit, důrazně doporučujeme vytvořit si účet Reddit. Jedná se o neuvěřitelně jednoduchý proces; jednoduše navštivte Apple Toolbox Reddit. Vpravo nahoře uvidíte tlačítko pro přihlášení k Redditu. Jednoduše na něj zatlačte, vyplňte informace a můžete vyrazit.

Přihlášení k odběru

Po připojení k Redditu byste se měli nejprve přihlásit k odběru našeho subredditu. Stačí se podívat na postranní panel vpravo a najít zelené tlačítko „Přihlásit se k odběru“. To vám umožní vidět nový obsah z Redditu na domovské stránce redditu a také nám pomůže získat přilákavost k uživatelům z celého internetu.

Zveřejňování obsahu.

V nástroji Apple Toolbox Reddit povolujeme čtyři typy obsahu. Uživatelé mohou buď psát příspěvky sami, nebo mohou také sdílet obsah nalezený na webu prostřednictvím příspěvku s odkazem.

Tipy - Tipy pro uživatele, kteří mohou potřebovat pomoc. To jsou věci, které by lidé měli vědět, ale ne.

Triky - triky pro uživatele, které mohou být užitečné, ale nejsou nutné.

Názor - Názorové kousky na Apple a zařízeních Apple.

Otázka - Máte otázku? Jednoduché položte otázku prostřednictvím textového příspěvku.

Všimněte si, že žádná z těchto kategorií není „Zprávy“. Od této chvíle je ATB Reddit místem pro sdílení a pomoc uživatelům Apple a nemáme pocit, že by News v tuto chvíli zapadalo do zprávy.

K dispozici je také pátá kategorie, oficiální, která se týká obsahu zveřejněného moderátory na Redditu nebo z webu Apple Toolbox.

Zveřejňování obsahu už nemůže být jednodušší:

  1. Vpravo nahoře klikněte na tlačítko „Odeslat nový odkaz“ nebo „Odeslat nový textový příspěvek“.
  2. Textové příspěvky zobrazí pole pro psaní a pojmenování vašeho příspěvku. Příspěvky s odkazy zobrazí pole pro odkaz a název. Nejprve vložte odkaz.
  3. Pokud se jedná o odkaz, ATB automaticky navrhne název, ale můžete jej změnit.
  4. Očarujte svůj obsah. Pokud tak neučiníte opakovaně, může to vést k tomu, že nebudete moci zveřejňovat příspěvky. Chcete-li vylepšit svůj obsah, jednoduše zveřejněte svůj příspěvek, vraťte se zpět na domovskou stránku a najděte tlačítko vkusu pod novým příspěvkem. Stiskněte příslušné tlačítko.

Komentování a hlasování

Apple Toolbox Reddit je skvělý, protože nejenže se můžete naučit tipy a triky a klást otázky, můžete také pomoci ostatním. Chcete-li zobrazit komentáře, jednoduše najděte svůj příspěvek na redakci ATB a pod ním se zobrazí lišta. Klikněte na komentáře.

Můžete kliknout na komentáře u libovolného příspěvku a komunikovat s komunitou.

Jednou z nejdůležitějších částí, díky nimž je komunita skvělá, je hlasování. Vedle každého příspěvku na domovské stránce a vedle každého komentáře jsou dvě šipky. Vždy hlasujte pro komentáře a příspěvky, které se vám líbí, protože jim to pomáhá zvyšovat jejich popularitu, ale hlasujte pouze dolů, pokud je jejich obsah pro komunitu i tak irelevantní nebo špatný. Není to tlačítko nesouhlasu.

Chcete-li se zúčastnit Apple Toolbox Reddit, jednoduše navštivte //www.reddit.com/r/appletoolbox. Máte-li jakékoli dotazy týkající se Redditu, můžete je zanechat níže.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found