Získejte své peníze s Amazon Prime Video na Apple TV

Pokud jste členem Amazon Prime, platíte kromě dvoudenní dopravy zdarma také další výhody. Můžete sledovat filmy s Amazon Prime Video, poslouchat melodie s Amazon Music a dostávat exkluzivní slevy a nabídky pouze pro členy.

Amazon můžete nakupovat na Apple TV a přestože Apple Music pro zařízení ještě není k dispozici, Amazon Prime Video určitě ano! Jaký lepší způsob, jak si užít tuto skvělou výhodu členství v Prime, za kterou už platíte, než v Apple TV?

Zde je návod, jak používat Amazon Prime Video na Apple TV.

Příbuzný:

  Instalace služby Amazon Prime Video na Apple TV

  Přejděte do obchodu App Store na Apple TV a do vyhledávacího pole zadejte „Amazon Prime“. Hned v horní části výsledků byste měli vidět aplikaci Amazon Prime Video.

  Klikněte na aplikaci a poté vyberte Dostat na další obrazovce.

  Po instalaci aplikace musíte Apple TV zaregistrovat, abyste ji mohli používat. Můžete se buď přihlásit ke svému účtu Amazon na Apple TV, nebo přejít online a zadat kód, který se zobrazí.

  Zaregistrujte si Apple TV u Amazon Prime v aplikaci nebo online

  Po instalaci aplikace a registraci zařízení jste připraveni jít!

  Vaše registrace na Apple TV je úspěšná

  Pomocí aplikace Amazon Prime Video

  Můžete začít a hned sledovat film nebo televizní pořad. Nahoře uvidíte čistou nabídku, kde můžete vyhledávat show, pokud chcete. V opačném případě procházejte sekcemi Originals, Movies, TV nebo Kids.

  Originály videa Amazon Prime

  Oblast Videotéka obsahuje všechny zakoupené filmy a televizní pořady, takže je můžete kdykoli sledovat.

  Seznam sledovaných položek je užitečná část, která uchovává všechny filmy a televizní pořady, které jste do něj přidali, aby bylo možné je sledovat později. Možná jste je přidali na svém zařízení iOS nebo na webu Amazon. Prostě si zde přečtěte tyto pořady. Chcete-li jeden smazat, jednoduše jej vyberte a podržte; poté zmizí z vašeho seznamu sledovaných.

  Seznam sledovaných videí Amazon Prime

  Pokud narazíte na jinou show, kterou byste chtěli přidat do svého Watchlistu, můžete to udělat snadno. Klikněte na film nebo televizní pořad a poté vyberte + Watchlist. Případně to můžete udělat při procházení videí výběrem a podržením show.

  Přidejte do svého seznamu sledovaných filmů filmy a pořady

  Kontrola nastavení aplikace

  Oblast Nastavení videa Amazon Prime je informativní část. Můžete získat podrobnosti o půjčování nebo nákupu videí, způsobu poskytování zpětné vazby a nastavení rodičovské kontroly. Pokud potřebujete z nějakého důvodu zrušit registraci Apple TV, můžete to udělat také z Nastavení.

  Nastavení videa Amazon Prime

  Kliknutím můžete přejít přímo do jedné z uvedených částí nebo kliknout na ikonu Prime Video čtverec a mezi nimi se pohybujte pomocí navigace nahoře.

  Odpočiňte si a sledujte Amazon Prime Video na Apple TV

  Být členem Amazon Prime má velké výhody. A protože Amazon Prime Video je jedním z nich, mohou vlastníci Apple TV využít toho, že si každý den mohou vybírat ještě úžasnější filmy a televizní pořady.

  Jste členem Prime a jste připraveni sledovat videa Amazon Prime na Apple TV? Dej nám vědět!

  Poslední příspěvky

  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found