Sledujte příjem vody na iPhonu a Apple Watch

Všichni víme, jak důležitá je pitná voda a jaké má zdravotní výhody. Problém často spočívá v tom, že jednoduše zapomeneme popadnout sklenici nebo láhev vody, protože nemáme žízeň. Jak navíc skutečně zjistíme, zda pijeme tolik vody, kolik bychom měli každý den?

Zde přichází na pomoc šikovná aplikace s názvem WaterMinder. Tento užitečný nástroj vám připomene, abyste pili vodu, sleduje, kolik vypijete, a poskytuje historii, která vám ukáže, zda v průběhu času dosáhnete svých cílů. Aplikace pracuje s vaším iPhone a Apple Watch, aby vám pomohla získat denní příjem vody.

Další výukové programy Apple Watch:

    • Jak přizpůsobit metriky Apple Watch pro sledování vašich tréninků
    • Jak používat automatické sledování spánku na Apple Watch
    • Zvětšete velikost obrazovky Apple Watch pomocí funkce Zoom

Kolik vody byste měli denně vypít?

Web Mayo Clinic odpovídá na tuto otázku:

Kolik tekutin tedy potřebuje průměrný zdravý dospělý člověk žijící v mírném podnebí? Národní akademie věd, inženýrství a medicíny určily, že dostatečný denní příjem tekutin je:

  • Asi 15,5 šálků (3,7 litru) tekutin pro muže
  • Asi 11,5 šálku (2,7 litru) tekutin denně pro ženy

S ohledem na to, i když nemůžete splnit tento cíl denní spotřeby vody, stále vidíte, jak blízko se dostanete. Do tohoto příjmu se navíc mohou započítat další druhy nápojů. WaterMinder to všechno bere v úvahu a funguje to takto.

Stáhněte si aplikaci WaterMinder

Aplikace WaterMinder je aktuálně k dispozici pro následující zařízení:

  • WaterMinder pro iPhone, iPad, iMessage, Apple Watch a Mac: $4.99
  • WaterMinder pro Android: Volný, uvolnit s nákupem v aplikaci

Můžete také zkontrolovat WaterMinder na webu, kde najdete dotazy a podporu.

Nastavte WaterMinder na svém iPhone

Po instalaci WaterMinder odpovíte na několik jednoduchých otázek a automaticky vypočítáte svůj denní cíl. To zahrnuje jméno, pohlaví, váhu, úroveň aktivity a počasí (teplotu).

Odpovězte na otázky a vypočítejte svůj cíl v příjmu vody.

Poté uvidíte navrhovaný cíl denního příjmu vody, který si můžete nastavit ručně, pokud chcete.

Dále začněte zadávat svoji spotřebu nápoje.

Použijte WaterMinder na svém iPhone

Aplikace na vašem iPhone má čtyři pohodlné oblasti, ke kterým máte přístup zdola; Hydrát, historie, úspěchy a nastavení.

Hydrát

WaterMinder pro iPhone má několik způsobů, jak sledovat, kolik vody vypijete. Klepnutím na můžete rychle přidat osm, 14 nebo 17 uncí vody znaménko plus.

Rychle přidejte příjem vody.

Chcete-li přidat jiné množství vody nebo jiného nápoje, klepněte na ikonu Tlačítko Další, vyberte nápoj a poté pomocí posuvníků nebo tlačítek plus a mínus vyberte částku v uncích. WaterMinder dokáže sledovat téměř 20 druhů nápojů včetně kávy, čaje, mléka, piva a dokonce i polévky.

Přidejte jiný nápoj.

Dějiny

Sekce Historie vám umožňuje zobrazit, co jste spotřebovali, různými způsoby. Zkontrolujte svůj příjem pro aktuální den, týden, měsíc nebo rok a podívejte se na úpravu grafu s každou možností. Můžete také vidět každý den, který sledujete, níže uvedený přímo a v případě potřeby můžete upravit nebo odstranit příjem pro daný den.

Zkontrolujte historii svého příjmu vody nebo přidejte vynechaný nápoj.

Pokud jste zmeškali sledování nápoje, můžete jej přidat také v této části. Klepněte na ikonu znaménko plus v horní části vyberte nápoj a množství a vyberte datum a čas.

Úspěchy

Získejte odměnu za pití a zaznamenávání spotřeby nápojů. To je pěkný motivátor, který vám umožní sdílet pomocí možností sdílení vašeho iPhone. Je to zábavný způsob, jak dát přátelům nebo rodině vědět, jak jste na tom s cíli v oblasti příjmu vody.

Motivujte se úspěchy

Nastavení

V oblasti Nastavení můžete upravit svůj denní cíl, povolit a vybrat časy připomenutí, zvolit zvuk upozornění a zapnout a vypnout úspěchy a nálepky v oznámeních.

Změňte své cíle, nastavte připomenutí a upravte zvuky

Kromě toho můžete změnit hodnotu šálku, ikonu aplikace, jednotky, zvuky, datum a čas a mnoho dalšího. Můžete také získat informace, jako jsou tipy na pití vody a podrobnosti o hydrataci.

Změňte další nastavení WaterMinder nebo získejte tipy.

Použijte WaterMinder na svých Apple Watch

Sledování příjmu vody na cestách nemůže být jednodušší než s WaterMinder na Apple Watch.

Přidejte nápoj na Apple Watch.

Otevřete aplikaci a rychle přidejte osm, 14 nebo 17 uncí vody. Klepnutím můžete přidat jiné množství nebo jiný nápoj jiný. Poté proveďte výběr a klepněte na Přidat. Vaše doplňky se okamžitě aktualizují na hodinkách i iPhonu.

Vyberte jiné rozložení pro Apple Watch.

Pokud chcete pro své Apple Watch jiné rozložení nebo ikony komplikací, můžete je změnit v sekci Nastavení aplikace na vašem iPhone. Pokud chcete, můžete hodinkám také povolit obrazovky Historie a Úspěchy.

Prohlédněte si svou historii a úspěchy.

Napíj se!

Pokud jste připraveni to s příjmem vody myslet vážně, pak je použití Apple Watch, iPhone a aplikace WaterMinder dokonalým způsobem.

Chystáte se vyzkoušet WaterMinder na svých zařízeních? Pokud ano, prosíme, vraťte se zpět nebo nás uveďte na Twitteru a dejte nám vědět, jak to pro vás funguje!

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found