Jak nainstalovat jednoduchý freewarový Key-Logger pro Mac

Záznamníky klíčů sledují každý klíč zadaný do vašeho počítače. Existuje mnoho důvodů, proč budete chtít nainstalovat jeden do počítače, který vlastníte, abyste měli přehled o svých dětech nebo zaměstnancích. Uvidíte, jestli váš počítač někdo nepoužívá, a to by neměl. Můžete vědět, jaké stránky jsou v počítači navštěvovány. Existuje široká škála komerčního softwaru se spoustou pokročilých funkcí. Tento druh softwaru může vyjít až na 90 dolarů.

LogKext je však bezplatný software, který je k dispozici ke stažení na adrese //code.google.com/p/logkext/downloads/list. LogKext vám poskytuje základní funkci protokolování klíčů zdarma. Nevýhodou tohoto programu je, že běží pouze přes terminál. Neexistuje žádný vyhrazený program, který byste mohli otevřít. Důvodem je to, že práce přes kernal zůstávají nezjištěny zabezpečením na úrovni uživatele.

Prvním krokem je přechod na výše uvedený odkaz a stažení softwarového balíčku. A nainstalujte software. Dále musíte najít terminál a otevřít jej, abyste měli přístup k programu. najdete jej v Aplikace / Nástroje / Terminál nebo můžete jednoduše vyhledat „terminál“.

Jakmile je terminál otevřený a přihlášen, zadejte „sudo logKextClient“ (rozlišují se malá a velká písmena). Program vás poté vyzve k zadání hesla. Zadejte heslo, které používáte k přihlášení do počítače. (Heslo správce počítače, ke kterému má přístup k tomuto programu pouze správce.) Poté vás vyzve k zadání hesla logKext. Zadejte „logKext“ (rozlišují se malá a velká písmena).

Poznámka: Když zadáváte tato hesla do terminálu, neukáže vám, co píšete, ani neukáže hvězdičky, kolik klíčů jste zadali. Jednoduše zadejte hesla a stiskněte klávesu Enter.

Dále musíte buď zadat příkazy „tisknout“ nebo „otevřít“. Tisk vytiskne protokol toho, co bylo napsáno v terminálu. Otevřít otevře soubor .txt s logem uvnitř na ploše. Tento soubor protokolu lze otevřít z programu logKext nebo z plochy, ale nelze jej upravit a uložit. Soubor může upravovat pouze program logKext. Můžete jej však uložit jako jiný název souboru pomocí možnosti „uložit jako“, na rozdíl od použití možnosti „uložit“ pod původním názvem souboru.

Před instalací je jedna důležitá poznámka, tento program měl nějaké problémy s odinstalování. Chcete-li to obejít, můžete nejprve odstranit všechny soubory, které program používá. Soubor, který umožňuje spuštění programu, najdete na /System/Library/Extensions/logKext.kext. Odstraňte tento soubor a program již nebude v terminálu vůbec fungovat. řekne vám, že logKextClient nelze najít. Tím se neodstraní soubor se samotným protokolem, což je důležité. Chcete-li tento soubor odstranit, přejděte na /Library/Preferences/com.fsb.logKext. Odstraňte tento soubor a vše by mělo být odstraněno z pevného disku. Pokud stále nejste spokojeni s jeho úplným odstraněním, můžete restartovat operační systém.

Zřeknutí se odpovědnosti: Instalace a používání Key-loggeru na počítači, který není vaším vlastním počítačem, je nelegální. Porušuje státní a federální zákony o odposlechech. Šlapejte lehce a tento druh softwaru instalujte pouze tam, kde jste k tomu výslovně povolili. Také tento druh programu je typ, který by hackeři použili k získání přístupu k vašim osobním informacím v počítači, protože již je v počítači nainstalován, je pro ně získání údajů ještě snazší.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found