Jak používat iTether s Mac OS X - Apple Toolbox

Nedávno byla do iTunes App Store povolena aplikace „iTether“ za 14,99 $. Tato aplikace umožňuje používat připojení 3G vašeho iPhone na Macu nebo PC. Apple bohužel krátce po zavedení do App Store tuto aplikaci z App Store vytáhl.

Pokud jste byli jedním z „šťastných“, kdo si tuto aplikaci zakoupili, když byla v App Store, čtěte dál! V tomto tutoriálu vám ukážeme, jak používat iTether s počítačem Mac. Tento výukový program vyžaduje iPhone s aplikací iTether a Mac se systémem OS X 10.6 nebo vyšším.

[box type = ”alert”] UPOZORNĚNÍ: TETHERING JE UZNÁVÁN INFLIKOVAT DOPLATKY DOPRAVCE. APPLETOOLBOX NENÍ ODPOVĚDNÝ, POKUD SE TO VÁS STANE. [/krabice]

Nastavení iTetheru Mac OS X

Chcete-li začít, spusťte webový prohlížeč podle vašeho výběru a přejděte na stránku ke stažení systému Mac OS X v systému iTether. Jakmile je soubor označen „Tether-iPhone.dmg“ stahování je dokončeno, otevřete jej.

Nyní uvidíte soubor označený štítkem „TetheriPhone.pkg“. Kliknutím na tento soubor balíčku nainstalujete aplikaci tethering na svůj Mac. Chcete-li nainstalovat tuto aplikaci, postupujte podle pokynů na obrazovce.

Po dokončení instalace spusťte na svém iPhone aplikaci iTether a připojte telefon k počítači Mac. Nyní spusťte na svém Macu aplikaci Tether.

Nyní můžete procházet web pomocí datového připojení iPhonu. Pamatujte, že váš operátor může za tethering účtovat poplatky za nadměrné sazby, proto si před použitím této aplikace ověřte u svého operátora.

Děkujeme za vyzkoušení tohoto výukového programu Apple Toolbox! Vraťte se brzy a získejte další obsah související s Apple.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found