Využijte své widgety pro iPhone na maximum

Rád přizpůsobuji svůj iPhone a další iDevices. Takže jsem opravdu nadšený z vytváření mých nových widgetů pro iPhone prohledávací obrazovku.

Dny, kdy přejetím prstem doprava odemknete / otevřete, jsou pryč.Žijeme ve světě „press home to open / unlock“, kde naše zamykací obrazovky ukazují, co se děje v našich životech a ve světě kolem nás. Docela úhledné!

Snapshots Into Our Digital Lives

Naše iPhony a iDevices konečně dohánějí chování našeho zařízení. S iOS 10 se naše iDevices odklánějí od spouštění aplikací k používání widgetů pro spoustu rutinních věcí, jako je kontrola našich kalendářů nebo získávání předpovědí počasí. Widgety nám dávají informace, které potřebujeme přímo na dosah ruky, doslova.

A to je skutečná krása obrazovky pro vyhledávání widgetů pro iPhone v systému iOS 10+.

To znamená, že nám všem bude nějakou dobu trvat, než si zvykneme na tuto novou funkci, když se naučíme, jak ji plně využít a jak to zefektivňuje náš digitální život.

Pojďme na to!

Základy widgetu pro iPhone

Nejprve se dostanete na obrazovku Vyhledávání widgetů vy přejeďte doprava. Tento pohyb otevírá obrazovku uzamčení nejvíce vlevo. Zde vidíte své widgety Obrazovka vyhledávání. Obsahuje několik výchozích widgetů společnosti Apple, jako je Kalendář, Návrh aplikace Siri, Zprávy a Pošta.

Na obrazovku Vyhledávání widgetů můžete také přejet přejetím prstem doprava po domovské obrazovce a zobrazením nejvíce vlevo. Nebo přejetím prstem dolů zobrazíte Centrum oznámení a poté přejetím prstem doprava. Existuje mnoho způsobů, jak získat přístup k obrazovce widgetů!

Skvělou zprávou je, že tato obrazovka vyhledávání widgetů je zcela přizpůsobitelná a umožňuje také widgety třetích stran. Změna pořadí widgetů je také snadná!

Přidání a odebrání widgetů pro iPhone v iOS 10

Chcete-li přidat a odebrat widgety, stačí přejet prstem dolů na obrazovku a vybrat Upravit. Možná budete muset zadat přístupový kód, abyste se dostali na obrazovku Upravit. Jakmile tam budete, jednoduše stiskněte červené obepínané znaménko minus pro odebrání widgetů a zelené obklíčené znaménko plus pro přidání widgetů.

Stisknutím Hotovo uložíte provedené změny a vrátíte se na obrazovku widgetů.

Odebráním widgetu jej nesmažete!

Po odebrání se tento widget zobrazí v sekci „Další widgety“, takže jej můžete kdykoli přidat zpět.

A co widgety třetích stran v systému iOS 10?

Pokud vaše widgety podporují aplikace třetích stran, uvidíte je uvedené v části „Další widgety“ v nabídce widgetů „Upravit“.Přidejte widget třetí strany výběrem zeleného obklíčeného znaménka plus.

Obrazovka widgetů vás také informuje, zda je pro nainstalovanou aplikaci k dispozici nový widget.

Pouze pro uživatele iPadu

Na iPadu je obrazovka widgetů pro iPhone při prohlížení na šířku dvojitá. Vyberete widgety, které chcete umístit do levého nebo pravého sloupce. iPady také přistupují k obrazovce widgetů z Centra oznámení. Přejetím prstem dolů zobrazíte Centrum oznámení a poté přejetím prstem doprava přejdete na obrazovku widgetů.

Změna pořadí widgetů pro iPhone

Chcete-li změnit uspořádání widgetů v systému iOS 10, přejeďte prstem dolů na obrazovku a vyberte Upravit. Možná budete muset zadat přístupový kód, abyste se dostali na obrazovku Upravit. Jakmile tam stiskněte a podržte rukojeť (3 šedé čáry) na pravém konci pruhu widgetu.

Po výběru přesuňte widget na požadované místo v sestavě widgetů.

Nezapomeňte stisknout Hotovo, abyste změny uzamkli.

Widgety pro iPhone nyní Zobrazit více

Některé widgety vám nyní nabízejí „zobrazit více“. Tato funkce poskytuje další informace, pokud je to potřeba nebo chcete. Například stisknutím tlačítka „zobrazit více“ ve Zprávách otevřete hlavní zpravodajské články pro vaši polohu i některé nejlepší tipy „Pro vás“.

Skvělé změny pro 3D dotykové iPhony a iDevices

Pokud máte to štěstí, že máte iPhone nebo iPad s 3D Touch, widgety jsou téměř všude. Stisknutím ikony na domovské obrazovce zobrazíte zástupce rychlých akcí A widget aktualizovaný o informace rychlého náhledu. K dispozici je také tlačítko „Přidat widget“, které vám umožní zahrnout tento widget na obrazovku Vyhledávání.

Mnoho ikon domovských obrazovek třetích stran podporuje také widgety ve 3D Touch.

Svět nádherných widgetů

Dobře, takže teď jste připraveni přidat na obrazovku Vyhledávání nějaké widgety třetích stran. Kde začít?

Zde je seznam některých našich oblíbených nástrojů Apple ToolBox a doporučení našich čtenářů. Žádná priorita - jen widgety, na které byste měli myslet.

Spojují se s vaším světem a vaším digitálním životem? Obohatí a / nebo zjednoduší váš iPhone, iPad nebo jiné prostředí iDevice?

 1. Widget Evernote - je to Quick Note je velmi šikovný a připravený na to, aby vaše nápady mohly plynout
 2. News360 - jeho widget zobrazuje novinky, které se vás týkají, prostřednictvím funkce osobní čtečky zpráv
 3. Wdgts - nabízí rychlý přístup k jednoduchým funkcím, jako je kalkulačka, hodiny časového pásma, převodník měn, fotorámeček a síťový monitor. K dispozici je omezená bezplatná verze a placená verze se všemi funkcemi. Také nabízí aplikaci Apple Watch.
 4. BeWeather 2 - komplexní a osobní widget počasí pro iOS i Apple Watch
 5. ESPN - získejte sportovní výsledky a aktualizace svých oblíbených profesionálních a vysokoškolských týmů pro iOS i Apple Watch
 6. Slingplayer - pokud máte SlingTV, seznamy widgetů nyní přehrávají vaše oblíbené kanály
 7. Amazon – Hledání objednávek a sledování zásilek pro iOS i Apple Watch
 8. LoseIt! - Sledujte své jídlo, cvičení a výživu pro iOS i Apple Watch
 9. Spouštěč nebo Vidgety - vytvoří widget pro téměř jakoukoli aplikaci, funguje pro aplikace, které vlastní a aktuálně nemají vlastní widget
 10. Mapy Google - obsahuje widgety Veřejná doprava v okolí a Časy cestování, které vám umožní rychle vyhledat veřejnou dopravu v okolí nebo zkontrolovat živé odhady doby cesty do vašeho stanoveného cíle. Widget přepíná mezi řízením a veřejnou dopravou

Návrat domorodce

Některé z nejlepších widgetů přicházejí s iOS, takže není třeba nic instalovat. Zde je několik z těch, kterým se zaměstnanci a čtenáři Apple ToolBox nejvíce líbí.

 1. Nahoru Další - Vytáhne veškerá nadcházející připomenutí nebo události kalendáře pro zobrazení na jednom místě. Získejte první rychlý pohled na další schůzku v kalendáři. Doporučujeme ponechat tento nahoře, takže je to první věc, kterou uvidíte.
 2. Mail - Prohlížejte a spravujte své e-maily od svých VIP
 3. Návrhy aplikací Siri - zobrazuje aplikace, kontakty a další často přístupná data na základě vašich vzorců chování. Pokouší se najít nejlepší místa pro jídlo nebo zábavu v závislosti na denní době a vašich obvyklých rutinách
 4. Hudba - ovládá hudbu, pokud je otevřená
 5. Mapy - zahrnuje veřejnou dopravu, cílové mapy a blízké mapy. Najděte místa v okolí k návštěvě, získejte jízdní řády dopravních služeb pro vaši aktuální polohu a získejte pokyny k jízdě
 6. Aktivita - Pokud máte hodinky Apple, je to skvělý widget! Uvidíte své každodenní postavy z pohybu, cvičení a stánku najednou. Pravděpodobně už ani nebudete muset spouštět skutečnou aplikaci.

Varování: Přetížení informací

Widgety nám nabízejí 3D pohodlí prostřednictvím našich vyhledávacích obrazovek a domovských obrazovek.Jelikož stále více aplikací třetích stran nabízí widgety, je snadné se ocitnout v přetížení informacemi o widgetech.  

Takže přemýšlejte o tom, jaké informace opravdu potřebujete nebo chcete mít na dosah ruky. A pamatujte, že widgety mají náš digitální život zjednodušit, nikoli zkomplikovat.

Přemýšlejte o tom: získání snadného přístupu k Evernote zní skvěle. Vytváření nových poznámek z domovské obrazovky by mělo věci usnadnit. Ale bude? Opravdu používáte Evernote každý den? Pokud ne, přidání widgetu Evernote na obrazovku Vyhledávání pravděpodobně není pro vás.

Získání vašich twitterových kanálů a aktualizací na Facebooku pomocí widgetů vám zrychlí to, co se děje, zní úžasně. Ale znovu se zeptejte sami sebe, zda je neustále kontrolujete HNED. Pokud je vaše odpověď ano, pak jsou tyto widgety určitě pro vás. Pokud je vaše odpověď ne, je pravděpodobné, že nakonec NEMŮŽETE změnit své chování z dlouhodobého hlediska.

Zabalit

Widgety jsou opravdu skvělým nástrojem ke zjednodušení a zjednodušení našeho digitálního života a všech těchto informací, které procházejí našimi zařízeními. Nová obrazovka Hledání widgetů pro iPhone a iDevice nám umožňuje přizpůsobit naše widgety, takže si vybíráme a volíme, co vidíme a co nevidíme.

Nebezpečí všech těchto nových funkcí představuje potenciál přetížení informací, kde máme na obrazovce Vyhledávání tolik widgetů, že začnou fungovat jako naše jednotky pro ukládání informací - plné nepořádku a haraburdí!

Naše iPhony a iDevices by měly být našimi informačními útočištěmi - kam se chodíme učit věci, které nám pomáhají žít dobře .

Pokud jde o widgety, zaujměte postoj méně je více A méně, ale jemnější.

Takže přemýšlejte o aplikacích, které používáte každý den nebo téměř každý den. Zamyslete se nad těmi aplikacemi, které opravdu milujete, nebo těmi, na kterých jste opravdu závislí. Pokud tyto aplikace mají widgety, přidejte je na obrazovku Vyhledávání widgetů. Pro všechny ostatní je nechte jednoduše jako aplikace, které občas používáte.

Podívejte se na naše komplexní pokrytí nejužitečnějších funkcí iOS 10 a toho, jak je můžete používat na svém iPhonu nebo iPadu.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found