Top 10 Windows Emulator pro Mac, který byste si měli stáhnout

Všichni milujeme naše počítače Mac, dokonce i lidé, kteří je nemají, po nich touží! Na Macu je spousta věcí, díky nimž si ho zamilujete. Obrazovka, rozlišení, elegantní design mimo tento svět, funkce; Seznam milých vlastností může pokračovat dál a dál.

Ne příliš často, ale přijde čas, kdy se pokusíte spustit aplikaci v systému Mac, jen abyste zjistili, že s ní není kompatibilní. Spuštění těchto aplikací je někdy tak důležité, že přemýšlíme o přechodu na jiný operační systém. S touto situací jsem se musel vypořádat, když jsem se pokoušel vytvořit komplikovaný model aplikace Excel v mé kanceláři MS pro Mac. Nové klávesové zkratky, makra s různými možnostmi, na které jste zvyklí v systému Windows, to může být trochu skličující ... Ale co láska? Není to snadné, víme!

V přijde zachránce

To je místo, kde se hodí emulátor Windows pro Mac, který nám umožňuje bezproblémově používat aplikace pouze pro Windows na Macu. Ve skutečnosti existuje mnoho emulátorů systému Windows pro Mac snadno dostupných, některé jsou dobré a některé nejsou tak dobré. Nejlepší na většině virtualizačních a emulačních nástrojů je to, že software jako antivir nebo firewall na vašem Macu funguje dobře s nainstalovaným OS Windows.

Rozdíl mezi virtualizací a emulací

Mezi virtualizací a emulací je tenká hranice. Hlavní rozdíl je v systému Apple, který používáte. Možnosti, které podporují Intel Mac, se nazývají virtualizace a ty, které podporují Power PC Mac, jsou emulace

Vybrali jsme top 10 ze šarže a doufáme, že najdete tu, která se dokonale hodí pro vaše potřeby. Pojďme tedy bez dalších okolků přejít na náš seznam ...

  1. Boot Camp

Toto je vestavěný nástroj pro instalaci Windows na vašem Macu. Je to celkově snadný proces, vše, co musíte mít, je registrovaná a licencovaná kopie systému Windows. Nejprve je třeba nainstalovat Boot Camp, k tomu musíte přejít na aplikace> utility> boot camp. Ukončete všechny spuštěné programy a podle pokynů na obrazovce nainstalujte bootovací tábor. Během instalace vytvoří váš systém samostatný oddíl pro Windows.

Po dokončení instalace bootovacího tábora je čas nainstalovat Windows. Vložte CD a postupujte podle pokynů pro snadné nastavení. Po dokončení budete mít nyní možnost spustit zařízení v systému Mac nebo Windows OS stisknutím klávesy „Možnost“ při spuštění.

Chcete-li zjistit, která verze je podporována vaším boot campem, podívejte se na tento článek.

  1. Stáčírna vína

Pokud hledáte pouze použití a instalaci konkrétní aplikace, která na mac nefunguje, pak může být Wine Bottler vaším dokonalým partnerem. Nemusíte instalovat celý OS Windows, a tedy ani není nutné vytvářet oddíl.

  1. WinOnX

Další skvělá aplikace, která vám ušetří potíže s instalací Windows OS na mac. WinOnX (nebo Windows v OS X) je založen na Wine a lze jej nainstalovat na OS X 10.6 a novější. Aplikace umožňuje uživatelům instalovat většinu aplikací pro Windows na Mac, ale stále existují některé, které mají problémy s kompatibilitou. Pro všechny tyto případy se hodí vždy aktivní a vysoce citlivý vývojářský tým WinOnX.

  1. Citrix XenApp

Jedna z nejlepších aplikací, která uživatelům umožňuje užívat si jakoukoli aplikaci pro Windows na Macu. Počkejte chvíli, nejen Mac, ale XenApp umožňuje uživatelům používat jakoukoli aplikaci na jakémkoli zařízení - nyní to zní skvěle, ne? Všechny aplikace jsou uloženy, uloženy a lze k nim přistupovat z databáze. Pravděpodobně nejlepší na této aplikaci je, že funguje, i když je uživatel offline.

  1. Vinařství Wineskin

Toto je nejmodernější aplikace z našeho seznamu. Vinařství Wineskin vytváří porty, které vylepšují aplikace pro Windows tak, aby na Macu fungovaly bez problémů. A nejlepší část? Aplikace je zcela zdarma!

  1. Virtuální schránka

Virtual Box, který je pravděpodobně nejznámější v našem seznamu, je známý z důvodů. Za prvé, VB je otevřený zdroj, a tedy zdarma! Aplikace se také neustále vyvíjí, takže pokud něco ve vašem systému nefunguje hladce, očekávejte, že to bude brzy vyřešeno. Za druhé, tato aplikace nejen virtuálně nastavuje Windows, ale podporuje také Linux a další OS. Zatřetí, synchronizace mezi hardwarem a operačním systémem je téměř dokonalá. Fotoaparát, jednotka CD, tiskárna atd. Fungují perfektně ve více operačních systémech.

  1. Virtual PC pro Mac

Nejlepší emulátor pro uživatele, kteří jsou více „zaměřeni na síť“. Virtual PC pro Mac může zachránit naši lásku k Macu a můžeme používat aplikace pro Windows, aniž bychom se museli úplně rozloučit s Mac. Bez ohledu na to, jaký operační systém používají, můžete při používání Virtual PC pro Mac sdílet informace v síti. Aplikace je však trochu drahá a lze ji koupit za 129 USD.

  1. CrossOver Mac

Získejte CrossOver Mac za pouhých 39 až 59 dolarů a začněte používat libovolnou aplikaci Window na svém počítači Mac, aniž byste museli vytvářet virtuální prostředí nebo instalovat novou / registrovanou kopii systému Windows. Není třeba restartovat, stačí spustit program a spolu s ním i aplikaci pro Windows, kterou potřebujete použít.

  1. VMware Fusion

Líbí se vám myšlenka mít úplné zobrazení Windows, otevírat aplikace pro Windows a Mac v samostatném okně a další? Pokud ano, zkuste VMware Fusion. Používání aplikací pro Windows na vašem Macu pomocí VMware Fusion dává uživatelům nativní atmosféru. Ve srovnání se všemi výhodami a funkcemi této aplikace není cena 34,95 USD příliš velká.

  1. Paralely

Jak název napovídá, Parallels vám umožní používat aplikaci Windows paralelně v systému Mac OS. Parallels je k dispozici za přibližně 69 $ a jeho instalace je velmi snadná a lze jej použít bez restartu systému. Zkombinujte všechny výhody a funkce VMware Fusion a přidejte skutečnost, že možnosti, jako je rodičovská kontrola, kterou jste nastavili na Macu, budou dokonce fungovat na rozhraní Windows - výsledkem je Parallels.

Poslední bit…

** 64bitový operační systém Windows není kompatibilní s určitými počítači Mac.

** Před pokusem o instalaci systému Windows na Mac vždy zálohujte svá data.

Poslední příspěvky

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found